Jump to content
danzka

Kalorid

Recommended Posts

Ei osanud teemat kusagile sobitada kui siia. Naisterahvas ja eks panen siis teema naistekasse :D Nimelt, kumba kulutatud kaloraaši tasub uskuda, kas trenašööril , mis näitab km. järgi või pulsikella, kus näitab siiis kulutatud kcal pulsi järgi ?? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei osanud teemat kusagile sobitada kui siia. Naisterahvas ja eks panen siis teema naistekasse :D Nimelt, kumba kulutatud kaloraaši tasub uskuda, kas trenašööril , mis näitab km. järgi või pulsikella, kus näitab siiis kulutatud kcal pulsi järgi ?? :D

Kui ei saa trenazööril ise kaalu numbrit sisestada siis üldjuhul on tehase poolt seadmesse sisse programeeritud 70 kilose inimese kaal. Seega kui sa kaalud vähem siis seade valetab ehk sinu kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kogemust mööda need trenažöörid kipuvad kasutajat "rõõmustama", näidates reaalsest suuremat kalorikulu.

Jõusaalis olen kokku puutunud ka selliste kardiomasinatega, mis pulsivöö olemasolul püüavad pulsinäidu õhust kinni ja kuvavad seda kellaga sünkroonis. Aga et kalorikulu näitamises on nad kellast alati ees, siis võib järeldada, et need massinad pulssi siiski ei süüvi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas ka kella saab uskuda 100%, kuigi kella saab sisestada kõik põhiandmed, kaalust VOmaxini + kell saab ju koguaeg pulsiandmeid trenni ajal. Eks ka kellaga saadud kaloritulemus jääb nii või teisiti oletuslikuks. Minu meelest oleks hoopis mõistlikum kalorinäidu asemel teiste näitajatega oma trenni efektiivsust hinnata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×