Jump to content
KennyLumiste

Moderaatorid

Recommended Posts

Kuidas on võimalik fitness.ee foorumi moderaatoriks saada?

Kas kasutajalt on võimalik moderaatori staatus ära võtta?

Kuidas tavakasutajal on võimalik ennast kaitsta moderaatori isikliku viha (vaenulikkuse) eest?

Kellele ja kuidas tuleks teavitada moderaatorist, kes ei käitu moderaatorina, ropendab, on vaenulik (agressiivne) enda sõnavõtuga teiste kasutajate suhtes, kustutab ära ainult temale mitte sobilike postitusi ja nendele kasutajatele, kes ei jaga temaga sama arvamust, paneb hoiatusi?

Palun esimesena vastata foorumi administraatoril.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on võimalik fitness.ee foorumi moderaatoriks saada?

Kas kasutajalt on võimalik moderaatori staatus ära võtta?

Kuidas tavakasutajal on võimalik ennast kaitsta moderaatori isikliku viha (vaenulikkuse) eest?

Kellele ja kuidas tuleks teavitada moderaatorist, kes ei käitu moderaatorina, ropendab, on vaenulik (agressiivne) enda sõnavõtuga teiste kasutajate suhtes, kustutab ära ainult temale mitte sobilike postitusi ja nendele kasutajatele, kes ei jaga temaga sama arvamust, paneb hoiatusi?

Palun esimesena vastata foorumi administraatoril.

Endal on sama modega probleeme olnud, kuna ta exib tihti oma reeglite vastu! Aga suht savi tegelikult ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on võimalik fitness.ee foorumi moderaatoriks saada?

Kas kasutajalt on võimalik moderaatori staatus ära võtta?

Kuidas tavakasutajal on võimalik ennast kaitsta moderaatori isikliku viha (vaenulikkuse) eest?

Kellele ja kuidas tuleks teavitada moderaatorist, kes ei käitu moderaatorina, ropendab, on vaenulik (agressiivne) enda sõnavõtuga teiste kasutajate suhtes, kustutab ära ainult temale mitte sobilike postitusi ja nendele kasutajatele, kes ei jaga temaga sama arvamust, paneb hoiatusi?

Palun esimesena vastata foorumi administraatoril.

Saada u2u administraatorile (Rebane) ja kurda talle. Moderaatori staatuseid jagab/võtab administraator.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siin on jah üks silma hakanud... MEE endine enemy...

On siin nii Kalmuse kui minuga kana kitkuda olnud...

aga noh..... jah...

ja siis on veel keegi (täpselt ei tea kes) kes mu postitusi agaralt kustutab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Moderaatoriks saamiseks saada aga oma soov administraatorile (mina).

Pane kirja, miks on selline soov, miks sa arvad, et sa sobiks moderaatoriks ja mida sa sa pakuks meie Foorumile.

Kasutajalt on võimalik moderaatori staatust ära võtta, kui tegemist on oma võimete kuritarvitamisega.

Kui keegi kuri onu poeb külje alla ja kiusab, anna julgelt teada erasõnumiga, seejärel proovime lahti mõtestada kus/mis on probleemi tekitajaks ja kuidas keegi on käitunud.

Ühesõnaga - kõikide probleemide korral erasõnum mulle. Kuna ise olen vaid Admin (ei jagu mul aega siin korda hoida) siis olen ma siiamaani usaldanud moderaatoreid ja nende enda äranägemise järgi lasknud asju toimetada. Probleeme pole siiamaani olnud. Või vähemalt pole julgenud siis keegi mulle midagi kurtma tulla.

Ootan siis erasõnumeid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal on sama modega probleeme olnud, kuna ta exib tihti oma reeglite vastu! Aga suht savi tegelikult ju :D

Ka minul selle mod.-ga probleeme olnud, ilmselt päris paljudel, aga sama mõte, et - tegu on interneti foorumikesega- pole kuigi oluline, mida keegi niiväga ütleb või teeb siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskõik kuidaspidi seda teemat lugeda, mulle tuleb esmalt pähe üks sõna... LASTEAED!!! Julgen väita, et see jama on siin kahe inimese vahel :) Mõelge nüüd mõlemad järele, kas see jura ajamine ja serveriruumi rasiskamine on seda kõike väärt!? Foorumis vaidlemine... nagu pihku l.....e, kribad mingi jama kokku ja ise pigistad peenikest naeru! MEE-l on jah vahel vajadus nagu ära panna, sellest vähemalt mina olen aru saand, a mind negramm ei koti see, mu elu ei liiguta see kuidagipidi! Samas ajab ta jummala tarka juttu, jäta aind meelde ja oled jälle nati targem! Isiklikul tasemel mölisemine on jah väääega madal, muidugi ei tea, kumb pool alustas tegelt, kuigi see ei loegi, sest kui üks alustab midagi, siis teine pool ei ilmtingimata asja lõpuni viima! Aga oleks äge, kui iga teisest või vähemalt kolmandastki foorumi teemast samasugune arutelu tekiks, kurrat, kus oleks lugemist :blink:

Ja MEE, kui oled asja nõus avalikult arutama... helista Võsa Petsile! No offense!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis mõttes?

Keegi huumorimeeleta inimene oli täna mõned mu postitused ära kustutanud. Ma saaks aru et mingi leinapäev oleks ja nalja ei oleks ilus teha, aga Vabariigi aastapäeva vist ei ole kombeks matusemeeleolus tähistada... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sisutud ja teemasse mittepuutuvad postitused kustutatakse igal päeval, mitte ainult leinapäeval.

Nii et sina oled siis see ilma huumorimeeleta kuivik :blink:

Kui sa sisuga seost ei näinud, ei saa ma tõesti aidata. Tögamine sisaldab ka infot. Ja ma tõesti ei usu et keegi teine peale sinu surmtõsises foorumis suhelda tahab.

Lisaks naljale kirjutan ma siia ikka sisu ka tunduvalt rohkem kui kasvõi sina.

See moderaatoriamet ajab mõne inimese ikka hirmsasti õhku täis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et sina oled siis see ilma huumorimeeleta kuivik :blink:

Kui sa sisuga seost ei näinud, ei saa ma tõesti aidata. Tögamine sisaldab ka infot. Ja ma tõesti ei usu et keegi teine peale sinu surmtõsises foorumis suhelda tahab.

Lisaks naljale kirjutan ma siia ikka sisu ka tunduvalt rohkem kui kasvõi sina.

See moderaatoriamet ajab mõne inimese ikka hirmsasti õhku täis :)

Ma ei väida, et ma sinust rohkem teaks või kirjutaks. Aga nalja võiks teha selleks ettenähtud foorumis (Vabafoorum). Algajate ja muudes foorumites võiks enam-vähem tõsist juttu ajada siiski. Selle naljategemisega keeratakse pooled teemad offtopicuks. Algaja küsib lolli küsimuse ja terve kari hakkab tema üle nalja tegema. See ei ole normaalne. Ja kui ma kohe selliseid "nalju" ei kustuta, siis tekib täielik korralagedus. Kõik teevad muudkui nalja, aga algaja mingit infot ei saa. Mingis toitumise alamfoorumis hakatakse UFO-dest rääkima jne. Seda ikka lubada ei saa. Ja mitte selle pärast, et moderaatorid on õhku täis ja huumorimeeleta jne (kuigi kõik nii arvavad), vaid selle pärast, et moderaatorid üritavad foorumit puhtana hoida. Kui foorum on puhas ja teemades sisutut juttu ega offtopicut ei ole, siis on foorumist rohkem kasu ja sealt on võimalik mingit infot ka leida.

Kas sa tead, kui palju postitusi ma päeva jooksul kustutan? Väga palju. Viimasel ajal on asi küll natuke paremaks muutunud, aga varem oli täiesti pudru ja kapsad. Igas teemas ajati ükskõik mis juttu peale selle, mille kohta teema oli. Kui moderaatoreid ei oleks, oleks asi palju hullem, usu mind. Siin ei oleks praeguseks ilmselt enam ühtegi sisukat teemat.

Algajate ja laste üle nalja teha pole eriti ilus ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimpsühholoogia ei tööta päris nii, et ühes foorumis ajad morni laibanäoga rangelt teemakohast asjalikku juttu ja siis lähed teise mittemillestki hüsteerilist nalja tegema. Nali tekib ikka jutu seas ja on teema edasiviimisel vähemalt sama oluline kui algteema ise. Kui nalja ei tohi teha, ei viitsi keegi teemat arendada ega asjalikku nõu ka anda, sest see ei paku pinget lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust teeb MEE õiget asja-thumbs up!!!! See asi muutuks siin varsti muidu samasuguseks nagu delfi,ehk kohaks kus inimesed,kel IQ pisem saapanumbrist,ajavad seal juttu oma lolluse tasemel. See siin peaks ikka jääma kultuurseks kohaks,kus päris igasugused ei käiks,vaid ikka rohkem nagu valitud seltskonnale. MEE-ma olen sinuga!!!! :)

Olen ise ka nii mõnigi kord MEE käest vastu näppe saanud,aga ei saa öelda,et päris ilma asjata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõni mode võiks oma labased naljad endale jätta ja mitte nendega siin foorumit risustada B)

Moderaator võiks siiski midagi "eeskuju" taolist olla, mitte siin lambakarjaga kaasa määgida...

Ja kui sul on kellelegi midagi personaalselt edasi öelda, siis selleks on meil siin foorumis reegel nr 5.

Alati ei saa inimesi õpetada kurja sõnaga e. postituse kustutamisega. Mõni kord tuleb anda väike vihje, mõni asjakohane anekdoot. Kui inimene sellest aru ei saa, siis on see tema probleem.

Ei ole lolle õpilasi - on lollid õpetajad. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×