Jump to content
MEE

millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

Recommended Posts

Mida see nüüd tähendama pidi??? Hunti, ehk Sind ma ei karda, ei füüsiliselt, ega ka kuidagi teistmoodi, ja metsa ma läksin, ehk Sulle märkuse tegin! Proovi mõne teise sügavamõttelise lausejupikesega :D

Aga igatahes mul on pühapäevase päevaga ka targemat teha, kui seda mittekuhugi viivat dialoogi edasi arendada, lähen, teen ühe kõva trenni hoopis!

antud metafoori sisu on kaugem kui üksikisiku tasand, sinule personaaalselt pole mul midagi öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates võib lüüa ainult enesekaitseks ja siis kui lähedastele kiputakse kallale.

Kõige parem moodus on üldse mitte kedagi lüüa , ja seda saab vältida reeglina suheldes normaalsete inimestega ja hoidudes pahadest inimestest

Aga on ka juhtusid , nagu näiteks mu tuttav läks naise kaitseks välja ( naiselt pressiti raha välja) lõi kurjategijat ja kohtus kaotas!

Järgnes paras hunnik jamasid , rahatrahve ja krim asi.

Vägivald : Vägivald on minu arvates kellegi vastu üleliigse jõu ( mistahes jõu) tarvitamine , ilma põhjuseta

Muudetud kasutaja Varjatud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõned pildid vägivalla huvilistele...

http://************.htm

Normaalne empaatiavõimeline inimene minuarvates sellistest kaadritest ei saa huvituda ega rõõmu tunda. Just eluvõõraste netinohikute seas, kelle reaalse elu kõige erutavam sündmus on PC hangumine, olen tähendanud vaimustust sarnaste lehtede vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kustutasin Tank`i postituse ära kuna see on liialt võigas ja seda ei saa mitte mingi valemiga vägivalla alla tõlgendada.

Jagan Vägivalduri arvamust..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loll jutt suhu tagasi (edited by MEE)

Millal aga võib kasutada vägivalda? Toidu hankimiseks,enese ja oma inimeste kaitseks,samuti ka ebaausate äripartnerite ümberkasvatamiseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni aeg tagasi keerlesid need pildid päris aktiivselt mööda foorumeid, jäledad on nad tõesti!

Vägivalla õigustuse suhtes seda et, see on igal inimesel isiklik teema. Tänavanarkar lööb ja lööb selja tagant ja mingi raske asjaga lihtsalt järgmise doosi tarbeks, temal on vägivald juba siis õigustatud. Mõni käib mööda lõbustusasutusi, et kaklust otsida. Samas mõni ei kasuta füüsilist vägivalda mitte mingil juhul, võib-olla ainult täieliku piiri peale aetuna, milline see piir on ja kus ta vastu tuleb, seda kommenteerida ei saa, see on jälle individuaalne asi!

Sellele küsimusele on suhteliselt raske ühest vastust leida, siin toodud näited, nii elust enesest, kui ka väljamõeldud on kõik ka rahumeelselt lahendatavad, see näitabki, et see piir tuleb igaühel omas kohas ette, mitte nii, et igaüks tabades oma naise võõra mehega voodist, mehele üle kurgi tahab anda! Kas see Peterburi teema oli ka selles teemas või selles teises, millest see tehti, ei vinni järgi ka kaeda, igaljuhul sealgi oli paremaid lahendusi, kui kurjategija kohapeal mahalöömine, mõningast õigustust võib-olla toob see, et tegemist oli poksijaga! Esiteks neil see veres ja teiseks, ise ka tahaks samas olukorras pätile mööda hambaid panna vist, aga kuna pole olnud profipoksija, siis suure tõenäosusega surnuks kaabakat vast ei lööks ühe löögiga. Iseasi, kas see Piiteri juhtum just nii aset leidis nagu meedia seda kajastab!? Nii et minu arust mingite näidete toomine küll siin vstust ei anna, kuigi omamoodi huvitav on neid näiteid lugeda!

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõte ongi teema arendamine. Pole näiteid, pole teemat. Pole probleemi, pole vajadust otsida lahendust.

Kogu see foorum hakkas "probleemist"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõte ongi teema arendamine. Pole näiteid, pole teemat. Pole probleemi, pole vajadust otsida lahendust.

Kogu see foorum hakkas "probleemist"

Ok! Aga siin foorumis olevatele küsimustele, ehk probleemidele on üldiselt olemas vastused, mida on võimalik väljendada numbrites või sõnades, eks :o Kas seadus ei ütle selle kohta midagi, mina ei tea, äkki keegi teab, kuigi mu arust on seda väga raske kirja panna! Mingi vara ja tervise kaitsmiseks vägivalla kasutamise seadus on ju olemas vist? Iga juhtum on ju erinev, mingit üldistavat seletust küll sellele asjale ei saa anda, millal võib, millal mitte. Neid näiteid võib kümneid lehekülgi tuua ja iga näite kohta võib ka kümme lehekülge vaielda, kas oli õigustatud või mitte, aga kas see lahenduse lõpuks toob, on küsitav! Samas teemat ikka võib arendada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no see minu mõte oligi selle teema puhul, et saada ülevaade inimeste ENDI taluvuspiirist. Seadusi tean ma isegi.. need mind ei huvita. Seadus on kuiv ja ta ei ütle mida mees tegema peaks ja ei peaks kui ta poega vägistatakse jne. Seadus annab piirid, meie aga sisustame.

Kõik need näited/olukorrad on välja toodud just selliselt, et saaks näha mida inimesed mõtlevad. Kuidas nooremad näevad maailma, kuidas naised, kuidas vanemad. Tegelikult see on huvitav võrrelda oma enda temperamenti ja taluvuspiiri teiste omaga. Igaks saab oma järeldused teha v-o ka areneda sellest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajame asja veel segasemaks. Sellel näitel pole midagi pistmist selle foorumiga!!! Ütleme, et kaks inimest vaidlevad, lahendust nad ei leia, otsustavad, et kaklevad ;) Kes võidab, sellel on õigus! Kuigi lisan, et sellised vaidlused toimuvad tavaliselt täis peaga, siis nagunii aru ei saa eriti, mis õige või mis vale :o Aga igatahes, kas sellisel juhul on löömine õigustatud :o???

PS. Näide pole võetud minu elust, lihtsalt torkas siuke lollakas mõte pähe, mis rahvas arvab?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajame asja veel segasemaks. Sellel näitel pole midagi pistmist selle foorumiga!!! Ütleme, et kaks inimest vaidlevad, lahendust nad ei leia, otsustavad, et kaklevad ;) Kes võidab, sellel on õigus! Kuigi lisan, et sellised vaidlused toimuvad tavaliselt täis peaga, siis nagunii aru ei saa eriti, mis õige või mis vale :o Aga igatahes, kas sellisel juhul on löömine õigustatud :o???

PS. Näide pole võetud minu elust, lihtsalt torkas siuke lollakas mõte pähe, mis rahvas arvab?!

Irwe, no kui need kaks lammast OTSUSTAVAD, et nad kaklevad siis pole enam midgai öelda. Lammas on lammas:D Siis on nad õigluses ise kokku leppinud. Ma ei oskagi sellele kuidagi reageerida, ei ole selliste jamadega kokku puutunud. Küll aga natuke muteerides seda näidet ja tuues juurde aspekt kus küsida, et MILLAL võib anda piki pead kui asi hakkab foorumis pihta. I mean, kui tekib vaidlus siis mis hetk on see hetk kus inimene on oma sõnadega ületanud selle piiri kus on "gloves off"?

PS! Sinu näite puhul lõi mulle ette kohe venelased ja reede õhtu. Kõigepealt joovad sõbralikult, siis saab viin otsa siis hakkab pihta bratistumine, solvumine, naiste ees kekkamine ja lõpuks siis minnakse karvupidi kokku. Lüüakse üksteise testosterooni tase madalale ning ollakse jälle brat. Kas nad ka õigluseni jõudsid.. who knows... Omavahel kindasti..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme, et kaks inimest vaidlevad, lahendust nad ei leia, otsustavad, et kaklevad :o Kes võidab, sellel on õigus! Kuigi lisan, et sellised vaidlused toimuvad tavaliselt täis peaga, siis nagunii aru ei saa eriti, mis õige või mis vale :o Aga igatahes, kas sellisel juhul on löömine õigustatud :o???

Teoreetiliselt on see juba sport! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See venelaste näide oli hea :o

Toon siia ilma mingi tagamõttetan ühe värske uudise, mis haakub mingil määral selle Piiteri teemaga

Link

Täitsa haige teema minu arust, võimalus, et see tegelane on vanglas paipoisiks saand, on imeväike ju ;)

Näide ka... kui mina näeks siukest asja pealt, siis haaraks küll esimese ettejuhtuva eseme ja teeks kõik, et need tegelased enam edaspidi täisväärtuslikku elu elada ei saaks, ei imesta, kui surnuks tambiks isegi :o Täitsa p.....s ikka, kusjuures mulle ei meenugi see uudis 1999-st aastast :o

Edit: link parandatud

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See venelaste näide oli hea :o

Toon siia ilma mingi tagamõttetan ühe värske uudise, mis haakub mingil määral selle Piiteri teemaga

Link

Täitsa haige teema minu arust, võimalus, et see tegelane on vanglas paipoisiks saand, on imeväike ju ;)

Näide ka... kui mina näeks siukest asja pealt, siis haaraks küll esimese ettejuhtuva eseme ja teeks kõik, et need tegelased enam edaspidi täisväärtuslikku elu elada ei saaks, ei imesta, kui surnuks tambiks isegi :o Täitsa p.....s ikka, kusjuures mulle ei meenugi see uudis 1999-st aastast :D

Edit: link parandatud

Ei no sellise teo eest pole enam ükski karistus liiga range,ka mitte mahalaskmine. Sellise inimese tapmine pole enam kuritegu ega patt,see on pigem heategu ühiskonnale. :o Seda enam,et räägitakse,et pedofiiliat pole võimalik ravida?! :D Kuda siis ei ole,9 grammi tina ravib väga edukalt,paranemisprotsent peaaegu 100 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.youtube.com/watch?v=7gWYrX0apNY kommige siis, kas on õigustatud või mitte ;)

Mulle tundus, et see tüüp vaatas enne tulijaid ja lõi meelega tagantkätt. Kui see nii oli, siis paras. Eemalt muidugi raske hinnata, kuidas üks või teine olukorda tajus.

Kui tundub, et on juba action ja vastas kaks meest, siis parem on ikka kohe lajatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks ta mulle nii pihta saanud siis ei tea, olenevalt olemisest.. aga vot kui naisele ikka nii teha no siis ei mõtleks ma arvan, väänaks kohe. Ehk vehib teinekord tänaval vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, miks ikka veel seda piiteri teemat (poksija poja väidetav vägistamine) üleval hoitakse. Oli ju teine uudis, et tõenäoliselt oli see "vägistaja" poksija äripartner narkoäris, kellest oli vaja lahti saada ja kogu see vägistamise asi oli lavastatud.. Point: asi ei pruugi olla üldse nii, nagu see esmapilgul paistab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui minu peal kasutatakse vägivalda, siis ma ka vastan sellega, ükskõik kas tegu on vaimse või füüsilisega.

Kui keegi mulle midagi halvasti ütleb, siis ma vastan samaga.

Samas mul just hiljuti oli kogemus ,kui inimene tahtlikult joobes peaga provotseeris mind ja hoolimata mitmest hoiatusest ei teinud ta teist nägugi. Lõpuks läks asi juba nii kaugele ,et mõistuse pähetoomiseks pidin korra rusikad käiku laskma. Mõni oleks rahulikuks jäänud aga mina olen temperamente inimene, vahest ei suuda ennast lihtsalt tagasi hoida.

Paar korda olen ka sõprade pärast kaklusse sattunud, ei tahaks sõpru hätta jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, miks ikka veel seda piiteri teemat (poksija poja väidetav vägistamine) üleval hoitakse. Oli ju teine uudis, et tõenäoliselt oli see "vägistaja" poksija äripartner narkoäris, kellest oli vaja lahti saada ja kogu see vägistamise asi oli lavastatud.. Point: asi ei pruugi olla üldse nii, nagu see esmapilgul paistab.

Keegi lavastas vägistamist, et saada surnuks pekstud? Vandenõuteooriad lähevad ka aina paremaks... ;) Millest sa selle tõenäosuse võtsid?

Mingi situatsiooni üle mõtlemiseks ei olegi tähtis, kuidas asi tegelikult oli. Arutati ju seda teemat sellest loost pärit faktidega, mitte ei mõistetud mehe üle kohut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei no sellise teo eest pole enam ükski karistus liiga range,ka mitte mahalaskmine. Sellise inimese tapmine pole enam kuritegu ega patt,see on pigem heategu ühiskonnale. :P Seda enam,et räägitakse,et pedofiiliat pole võimalik ravida?! :o Kuda siis ei ole,9 grammi tina ravib väga edukalt,paranemisprotsent peaaegu 100 :P

100% nõus, eriti pinda käib see, et mõrvarid pääsevad julmalt leebelt- max 10 aastat, no krt mõrva eest peaks kindel surmanuhtlus olema, mitte krt s***a veel maksumaksja raha eest ülal hoida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma leiaksin võõra mehe oma naisega voodist siis süüdlaste nimekirjas viimane oleks see võõras mees. Isega kui võõras mees teadis naise abielust, siis ainuke eksimus tema nimekirjas oli see, et ta oli nõus abielunaist "võtma".

no kui mees oli kursis, et naine abielus, siis ta konkreetselt irvitab su üle. Seda enam, et sinu enda voodis. Kui kohe pead lõhki ei löö, siis muigab veel tükk aega hiljem ka.

Tõenäoliselt tahaks ka naisele mööda kõrvu anda aga parem "karistus" on aidata tal asjad pakkida ja takso kutsuda näiteks. Kui lapsed jne., siis muidugi teine lugu ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui mees oli kursis, et naine abielus, siis ta konkreetselt irvitab su üle. Seda enam, et sinu enda voodis. Kui kohe pead lõhki ei löö, siis muigab veel tükk aega hiljem ka.

kisub offtopicuks, minu meelest. aga kui sellega veidi kaasa minna siis normaalne mees ei mõtle naist vaadates seda kuidas tollele ligipääsemine teda teiste isaste "hierarhias" tõstaks. ei mõtle keda ta saab tolle naist karates naeruvääristada.

aga kui sinu jutt tähendas seda, et irvitavale konkurendile on vaja lõuga anda siis, noh, ma arvan, et oli kiviajal kuidas oli, aga praegu loeb see rohkem kes naistele meeldib kui see kes lamajat lüüa suudab. minu jutu mõte on selles, et kui lähed meest "karistama" siis oled kokkuvõttes veel hullem kaotaja, ka enda silmis. kui lööd tal pea lõhki siis naerab sind terve (globaal)küla - naist ei suuda rõõmustada ja ennast vaos hoida ka mitte...

Muudetud kasutaja jyrik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×