Jump to content
MEE

millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

Recommended Posts

no kuule... ärgem juurde fantaseerigem:P Minu mõte (ennekõike) selle situatsiooni taga on selle traagilisus ning äärmus. I mean - armastus, pikk suhe, abielu, ühine voodi, seksuaalne petmine. Et tuua välja need kriteeriumid millal öelda/mõelda : aitab küll. Teadu poolest on meil kõigil see piir millal lihtsalt ei suuda enam, mind huvitab KUS on see SINU piir pärast mida enam ei suuda :D

selle abielunaise ja petmise asemele pakun midagi muud. selles mõttes, et petmine on vabatahtlik. naine petab sest ta ei armasta. ta ei armasta sest olemasolev mees/suhe ei paku seda mida naine ootab. seega naine vabatahlikult valib teise tee. jahh mees saab haiget kuid suure tõenäosusega on mees ise ka osaliselt süüdi. nagu eelmises postis kirjutasin, mina meest ei lööks

samas aga toodi see poksija näide, mis minu arvates oleks parem vägivaldset käitumist esile kutsuv.

situatsioon võiks siis olla selline, et satud kusagil peale oma lapse vägistamisele, eriti hull oleks kui mees vägistaks sinu alla 10 aastast poega :D

kui ma satuksin oma lapse vägistamise peale siis ei hoiaks ma küll ennast tagasi. praegu mõtlen, et suunaksin oma vägivalla vägistaja kubemepiirkonna suunas. lootuses, et tulevikus poleks mehel taolist tegu võimalik korrata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Greenu.. ma arvan, et pärast seda tegu ja kui ta oma kahe kämbla vahele saaks ma arvan, et poleks vahet kuhu oma agressioon suunata, sest pärast tulemust ta anyway ..... lihtsalt öeldes: juhtuks nagu ajalehes.

Selles suhtes vägistamine on ektreemne teema kuna see on vist kõigi jaoks tabu. Eriti veel laste vägistamine. Isegi paadunud retsidivistid kes kinni istuvad lahendavad selliste kinni kukkunud meestega arved vastavalt oma "koodeksile"

Mis puutub naine siis ei armasta siis on mulle kurdetud sõbrantsi poolt ka muud (erandeid seega on). "Armastan küll ja veel kuidas aga krt igav on" mu point on selles, et võib olla ju 110 erinevat põhjust mis ajendab seda tegema, ilma et armastuse aspekt kaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...filmimaailma lummuses. :D

Mina ei tegele vägivallaga ja mind see ei huvita....

aga teile soovitan hakata seda suvaliste inimeste peal kasutama... (näiteks mustlased on hea valik)

varem või hiljem leiate ennast päris sitast situatsioonist...

kasvõi näiteks trellide tagant...

oleneb muidugi milliste inimeste otsa te satute...

ma ise tean päris mitmeid sündmusi kus on asi päris mõnele mehele, mitte küll surmaga, kuid siiski päris halvasti lõppenud...

paar lihtsat näidet...

1. üheainsa ülbe tõukamise järel olid hommikul JUHUSLIKULT pere autol müstilisel kombel 4 kummi katki torgatud ja telliskivi oli esiklaasi kukkunud...

2. 2 päeva pärast väikest tüli läks korteri uks täiesti JUHUSLIKULT põlema (tegu oli 5-kordse majaga)

3. pärast väikest koolipoiste kaklust (paar lööki) tuli JUHUSLIKULT 3 suuremat ja küsis poisi käest suitsu ja JUHUSLIKULT anti nii peksa et murti käsi, 2 näppu ja 2 ribi.

4. ahjaa... unustasin ühe situatsiooni kus kaklusega (vägivallaga) ei suudetud probleemi lahendada ja appi võeti nuga... viimane lõpetas muidugi trellide taga.

5. ja kõige rohkem verd olen ma näinud kui üks noormees sai metallist asjaga vastu pead... no verd oli nii palju et pea oli lihtsalt punane kera... ei olnud võimalik eristada midagi... ja ka ülakeha oli enamuses osas verega kaetud... aga inimene on nii vastupidav et noormees on hetkel täie tervise juures.

loetelu läheb pikalt edasi....

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui naisel on igav siis minu meelest ei pea küll selleks teise mehega magama - tükati siis veel enda kodus, kus vahelejäämise oht kõige suurem on :D ...Pealegi kui igav on siis võiks naine hoopis jõusaali või mujale trenni minna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TANK, kes on rääkinud suvaliselt ja põhjuseta vägivalla kasutamisest hetkel? Loomulikult viib see millegi halvani.

Selle räige Venemaa näite tõin osaliselt selleks, et näidata - äärmussituatsioonis SA EI TEA mis sa teeksid. Prognoosi ja mõtle palju sa tahad. Ka karm macho võib olukorra räiguse peale lihtsalt kokku vajuda või vaikne pereema täielikult loomastuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puutub naine siis ei armasta siis on mulle kurdetud sõbrantsi poolt ka muud (erandeid seega on). "Armastan küll ja veel kuidas aga krt igav on" mu point on selles, et võib olla ju 110 erinevat põhjust mis ajendab seda tegema, ilma et armastuse aspekt kaoks.

meil on vist erinevad aruasaamad armastusest.

kui naine armastab meest, siis minu arvates ei teki talle isegi mitte mõtet petta. kui tal see mõte juba tekib siis on suhtes midagi mäda.

muidugi on võimalik petta ja ikka rääkida, et armastad. kuid minu arvates pole see enam puhas armastus vaid koos olemine harjumusest või midagi

seega minu arusaam armastusest erineb sinu omast. vähemalt nii sain mina aru.

vägistamise lihtsalt pakkusin välja kuna see on kõige hullem stsenaariumi vägivalla vallandumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
meil on vist erinevad aruasaamad armastusest.

loe palun mu postitus läbi. Ma pole kordagi endast rääkinud vaid kirjutasin puhtalt spekulatiivsel tasandil tuginedes oma tuttava ütlusele. See kes armastuse ära defineerib, seda inimest tahaks isegi näha. Armastuts on subjektiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Armastan küll ja veel kuidas aga krt igav on" mu point on selles, et võib olla ju 110 erinevat põhjust mis ajendab seda tegema, ilma et armastuse aspekt kaoks.

Õnneks ma ei kujuta sellist armastust ette. Mitte, et igav ei võiks olla, aga sellepärast petta.... Soovitan eriti naisterahvastel lugeda Tammsaare "Ma armastasin sakslast", seal on armastuse mõiste ja tunde üle päris toredasti arutletud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii kahju, et mina ei tohi siia oma arvamust konkreetsest teemast postitada .... :D

kes sul keelab rääkida, teema on tehtud, et sa saaks ka end välja elada OMA nägemust avaldades mitte teiste oma retsenseerides vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Situatsioon: Naine võõra mehega voodis.

See ei vaja ju üldse vägivalda. Lased neil ilusti ära lõpetada, sest segada pole viisakas.

Seni teed endale süüa näiteks kana ja riisi. Pärast on 3 varianti.

1. palud tal viisakalt oma uue mehega lahkuda ja eluruumid vabastada, aidates viisakalt tõsta suuremaid asju ukse taha.

2. kui uut naist ei viitsi võtta siis paned sama naist edasi ja petad teda vastu kui viitsimist on.

3. kui uut naist pole varnast võtta sest oled nii sitt mees. Siis lihtsalt unustad ära ja annad naisele andeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Tank... sa oleks nagu Prozac-i peal. Chill and funky :D

aga ok, vägivalla juurde tagasi: kas mitmekesi "kiusaja/represseerija" vastu rünne on õigustatud. Toome tavalise näite koolivägivalla näol´?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui naisel on igav siis minu meelest ei pea küll selleks teise mehega magama - tükati siis veel enda kodus, kus vahelejäämise oht kõige suurem on :D ...Pealegi kui igav on siis võiks naine hoopis jõusaali või mujale trenni minna :D

ilmselt ei saanud sa aru mida ma mõtlesin. igav mitte selles mõttes et õhtul pole midagi teha ja telekat ei viitsi vaadata. siin aitab trenn vms.

vaid suhtes on igav. iga õhtu samasugune. täielik rutiin ja suhtes on igav. siis on vaja vaheldust. siin ei aita trenn või telekas või mis iganes, kuna probleem on 2 inimese vahelises suhtes ja seda ei ole võimalik maskeerida. siis läheb teoreetiliselt igavlevam osapool midagi uut otsima. ja ilmselt kõige ekstreemsem olekski oma abieluvoodis võõra mehega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Situatsioon: Naine võõra mehega voodis.

See ei vaja ju üldse vägivalda. Lased neil ilusti ära lõpetada, sest segada pole viisakas.

Seni teed endale süüa näiteks kana ja riisi. Pärast on 3 varianti.

1. palud tal viisakalt oma uue mehega lahkuda ja eluruumid vabastada, aidates viisakalt tõsta suuremaid asju ukse taha.

2. kui uut naist ei viitsi võtta siis paned sama naist edasi ja petad teda vastu kui viitsimist on.

3. kui uut naist pole varnast võtta sest oled nii sitt mees. Siis lihtsalt unustad ära ja annad naisele andeks.

see on päris hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilmselt ei saanud sa aru mida ma mõtlesin. igav mitte selles mõttes et õhtul pole midagi teha ja telekat ei viitsi vaadata. siin aitab trenn vms.

vaid suhtes on igav. iga õhtu samasugune. täielik rutiin ja suhtes on igav. siis on vaja vaheldust. siin ei aita trenn või telekas või mis iganes, kuna probleem on 2 inimese vahelises suhtes ja seda ei ole võimalik maskeerida. siis läheb teoreetiliselt igavlevam osapool midagi uut otsima. ja ilmselt kõige ekstreemsem olekski oma abieluvoodis võõra mehega.

Ok Kui sa just sedasi mõtled!Kas sel puhul ei oleks enne kasulikum mitte rääkida omavahel sellisest probleemist enne kui hakatakse tegutsema? Kui selline probleem ilmneb, et suhe on igavaks läinud siis peaks ikka pead kokku panema ja püüdma koos huvitavaks teha - mis sa üksi siis kohe lõbutsema lähed sedasi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui naine mulle selle ''yllatusega'' haiget teeks, siis vastaksin samaga! Kui teine yllataja olex s6ber/tuttav, siis BOOM, kui aga v66ras siis paluksin tal lahkuda kiiresti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok Kui sa just sedasi mõtled!Kas sel puhul ei oleks enne kasulikum mitte rääkida omavahel sellisest probleemist enne kui hakatakse tegutsema? Kui selline probleem ilmneb, et suhe on igavaks läinud siis peaks ikka pead kokku panema ja püüdma koos huvitavaks teha - mis sa üksi siis kohe lõbutsema lähed sedasi....

muidugi oleks kasulikum rääkida:) ma lihtsalt valgustasin sõna igav tähendust tolles lauses... ja ma ei lähe lõbutsema ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul just hiljuti oli selline situatsioon, et minu isale tuldi kodu lähedal kallale, loomulikult ma läksin ja otsisin need tüübid üles ning andsin üle kuudi neile kõvasti.

Enamus vägivalla situatsioonides on asi Lihtne ja loogiline, kui sina ei löö, siis saad ise vastu vahtimist.

Tahaks ka hirmsasti ühe õpetliku video siia paisata ühelt oma ala meistrilt http://www.youtube.com/watch?v=D3K-mrlYG7Y

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Situatsioon: Naine võõra mehega voodis.

See ei vaja ju üldse vägivalda. Lased neil ilusti ära lõpetada, sest segada pole viisakas.

Seni teed endale süüa näiteks kana ja riisi. Pärast on 3 varianti.

1. palud tal viisakalt oma uue mehega lahkuda ja eluruumid vabastada, aidates viisakalt tõsta suuremaid asju ukse taha.

2. kui uut naist ei viitsi võtta siis paned sama naist edasi ja petad teda vastu kui viitsimist on.

3. kui uut naist pole varnast võtta sest oled nii sitt mees. Siis lihtsalt unustad ära ja annad naisele andeks.

Kui sa suudad nii käituda, siis sa oled kivimüür ja mitte inimene. :D Siis võib ka ilmselt oma kõigutamatusest põhjust otsida, miks naine kedagi teist vajab. :D

...aga muidu on vist tervitatav kui suudad sellises situatsioonis nii rahulikuks jääda. 99% ühel või teisel moel kindlasti ei suuda. Ja ei saa vist ka süüdistada. Kui suhe pole tähtis, siis võib rahulikkust mõista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa suudad nii käituda, siis sa oled kivimüür ja mitte inimene. :D Siis võib ka ilmselt oma kõigutamatusest põhjust otsida, miks naine kedagi teist vajab. :D

...aga muidu on vist tervitatav kui suudad sellises situatsioonis nii rahulikuks jääda. 99% ühel või teisel moel kindlasti ei suuda. Ja ei saa vist ka süüdistada. Kui suhe pole tähtis, siis võib rahulikkust mõista.

Võibolla on tõesti on prioriteetide küsimus.

Kelle jaoks on ja kelle jaoks pole suhe elu mõte....

ja tuleb ka ette et noorukid endalt peale suhte lõppu elu võtavad.

Üldiselt kui naine vajab kedagi teist siis on tõepoolest mehe süü.

Kui oled piisavalt hea mees siis ei kipugi naised petma... tee see neile nii lihtsaks kui tahes.

Ja minu arvates on siin mõttetu hakata ennast alandama muude tsenaariumitega.

See ei muuda midagi. Draama korraldamine jäägu naiste teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

veel võimalikke olukordi

http://www.postimees.ee/070208/tartu_posti...ised/310608.php

ja lõppsõna

http://www.postimees.ee/070208/esileht/krimi/310599.php

antud juhul tegemist kindlasti äärmusliku olukorra lahendamisega, aga selliseid olukordi on kooliajast küll, kus kui mitte vanemad vennad siis lausa vanemad ise on füüsiliselt karistanud neid kes nende lapsi "kiusavad". ja samas on ka olukordi kus mõni vanem on oma võimeid natuke üle hinnanud ning ise karistamise käigus kolakat saanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×