Jump to content
iq_zero

maximuscle cyclone

Recommended Posts

Kuna tuli tahtmine midagi uut proovida ja koik kiidavad siis ostsin t2na selle. http://www.maximuscle.com/cyclone

Aga huvitav oleks teada, kuna sisaldab ka kreatiini, mida saab p2evast annust j2rgides 10g k2tte sellest pulbrist, pole teda vist moistlik yle paari kuu j2rjest tarbida???

suhteliselt kallis asi ka B)

milleks vaja tundmatut pahna sisse süüa, osta kindlaid tooteid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tuli tahtmine midagi uut proovida ja koik kiidavad siis ostsin t2na selle. http://www.maximuscle.com/cyclone

Aga huvitav oleks teada, kuna sisaldab ka kreatiini, mida saab p2evast annust j2rgides 10g k2tte sellest pulbrist, pole teda vist moistlik yle paari kuu j2rjest tarbida???

suhteliselt kallis asi ka :D

toime hea, maitse jube ja liiga kallis! Soovitaksin "Progain"-i, minu arust parima maitsega(shokolaadi) sheik ever B) ja kreatiin eraldi, 10g veits palju. Kui s22sta soovid siis, www.thesupplementstore.co.uk v6i www.tropicanahealthandfitness.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ei, tervise ja ilu kohapealt pole s22sta tarvis

Kui sa vaid teaksid kuhu see extra £5 laheb B) Ja ma ei nae mingit pointi ylemaksta, olenemata sissetulekust?!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui s22sta soovid siis, www.thesupplementstore.co.uk v6i www.tropicanahealthandfitness.com

Ega ta vist Inglismaal ei ela ja Eesti toll ning Inglise toll on täiesti eri maailmad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ta vist Inglismaal ei ela ja Eesti toll ning Inglise toll on täiesti eri maailmad.

Kui teisest firmast maxta vahem toote ja postikulude eest, siis kuidas on toll sellega seotud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teisest firmast maxta vahem toote ja postikulude eest, siis kuidas on toll sellega seotud?

Just... Eesti on mõnda aega juba Euroopa Liidus ju :D ei mingit tolli kui UK'st tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just... Eesti on mõnda aega juba Euroopa Liidus ju :D ei mingit tolli kui UK'st tellida.

Mulle öeldi et tollikontroll on ikka. Ja enamikku toidulisandeid on Eestisse keelatud tellida.

Eesti toll on selles osas ilmselt maailma karmim. Ja enamik netipoode seepärast ka Eestit ei teeninda.

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võta juba tribulus ja anator, tervis ju ainult nõrkadele

Ja pole see Anator nii imejook midagi. Ära usu kõike, mis pakil kirjas on. MUUDAB SU GEENE!!! nagu wtf

kehva maitsega pealekauba

ja tribulus on ka mõnede stackide kõrval poisike:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle öeldi et tollikontroll on ikka. Ja enamikku toidulisandeid on Eestisse keelatud tellida.

Eesti toll on selles osas ilmselt maailma karmim. Ja enamik netipoode seepärast ka Eestit ei teeninda.

Kui ta maximusklist(uk based company) kauba katte sai siis saab teisatest ka! naited mis t6in, saadavad kaupa eestisse ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ta maximusklist(uk based company) kauba katte sai siis saab teisatest ka! naited mis t6in, saadavad kaupa eestisse ka!

Arvasin et ju ostis kohapealt kusagilt ja lingi tõi tutvustuseks.

Oled proovinud et tead, et saadavad ?

Enamasti seda kusagil kirjas ei ole, aga tehing lihtsalt tühistatakse ja pika pinnimise peale öeldakse, et Eestisse pole neil mõtet saata, liiga palju jama tolliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võta juba tribulus ja anator, tervis ju ainult nõrkadele

Mis Tribulus keerab tervise sinu arust p**se või? See süütu taimeke? Olen ise proovinud, mees sööb pidevalt, elame mõlemad ja kuidas veel... Kui Tribulus muud moodi miskipärast juhuslikult ei toimi, siis teatud valdkonda meestel mõjutab ta vägagi otseselt ja positiivselt... Müüakse seda ju apteekideski (kallimalt, kui meil) nn potentsiparandajana... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma võtsin tribulust kuu aega. Sellega ajaga ei olnud mitte mingeid muutusi , ei halvemaid ega paremaid :D

Sa oled liiga noor et mõju tunneksid. Testo tase on sul niigi kõrge. 10-15 aasta pärast tunned juba tugevamat toimet asjal. Siinsed vanemad mehed räägivad hoopis teist keelt :D

Ja nohh lohutuseks- mina ka ei tundunud midagi, kuigi ma juba vana ju. Mul järelikult testo liiga madal siis:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvasin et ju ostis kohapealt kusagilt ja lingi tõi tutvustuseks.

Oled proovinud et tead, et saadavad ?

Enamasti seda kusagil kirjas ei ole, aga tehing lihtsalt tühistatakse ja pika pinnimise peale öeldakse, et Eestisse pole neil mõtet saata, liiga palju jama tolliga.

saidil on kirjas et saadavad, ise elan londonis. Eks tuleb teemaalgatajalt kysida, kas sai katte? aga toote kohta veel seda, et uurige ringi, ise saab selle kokku vaaritada odavamalt ja paremini! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ta vist Inglismaal ei ela ja Eesti toll ning Inglise toll on täiesti eri maailmad.

Kusjuures elab kyll inglismaal ... aga jah seal supplementstore`is on kyll odavat kraami, ainuke jama et 7 p2eva voib kaubaga aega minna :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii, 2 n2dalase proovimisega hakkab see 1.2kg pott otsa saama. muutustest siis niipalju: kaalus juurde votnud 2kg, j6udu on juurde tulnud, rinnalt surumine (mida ei taha kuidagi juurde tulla) paranenud 5kg, lihased on suurenenud, sellega seoses ka enesetunne. tuleb vist ebayst uus potsik soetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii, 2 n2dalase proovimisega hakkab see 1.2kg pott otsa saama. muutustest siis niipalju: kaalus juurde votnud 2kg, j6udu on juurde tulnud, rinnalt surumine (mida ei taha kuidagi juurde tulla) paranenud 5kg, lihased on suurenenud, sellega seoses ka enesetunne. tuleb vist ebayst uus potsik soetada.

[/quot

liiga palju kaalu nii lyhikese ajaga! Sinna lisatud kreatiin teeb oma tood ilusasti :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×