Jump to content
MEE

Fight Night III

Recommended Posts

round 1 (lõpp läks veits kaadrist välja ainult :) )

round 2

Vospert vs Ilmjärv

a ja kui Ilmjärve andmed valed on, siis andke teada, ma muudan õigeks :)

hea =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
round 1 (lõpp läks veits kaadrist välja ainult :D )

round 2

Vospert vs Ilmjärv

a ja kui Ilmjärve andmed valed on, siis andke teada, ma muudan õigeks B)

Ilmjärv on küll ikka üks õnnetu tegelane treenib-treenib ja võistleb-võistleb aga koguaeg kaotab, kusjuures alati enne lõpukella.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmjärv on küll ikka üks õnnetu tegelane treenib-treenib ja võistleb-võistleb aga koguaeg kaotab, kusjuures alati enne lõpukella.

kaua ta taipoksiga tegelenud on üldse kokku?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina tahaks tänada Helenit, kes on tõestanud oma sõpruse MMA`katega ning ootan temaga edasist koostööd.

Parim FN üldse ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmjärv on küll ikka üks õnnetu tegelane treenib-treenib ja võistleb-võistleb aga koguaeg kaotab, kusjuures alati enne lõpukella.

aga respekt mehele, kes teeb võistlussporti ning selles ka järjepidevalt võistleb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis nimelt?

Matšid üldiselt- oli vaid 3 vaadatavat matši (minu jaoks)- Kibuse mats, Renno matš ja 1 MMA matš, mis aga lõppes kahjuks jube kiiresti:-).

Ja võistlusega peaks alustatama õigeaegselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Matšid üldiselt- oli vaid 3 vaadatavat matši (minu jaoks)- Kibuse mats, Renno matš ja 1 MMA matš, mis aga lõppes kahjuks jube kiiresti:-).

Ja võistlusega peaks alustatama õigeaegselt.

Selle stardipauguga on iga kord mingi jama. See vist vältimatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina tahaks tänada Helenit, kes on tõestanud oma sõpruse MMA`katega ning ootan temaga edasist koostööd.

Parim FN üldse ! :D

Tahan tänada Laurit ja Indrekut ilusa esitluse eest ning kahju jah, et soomlane meile ei jõudnud ning Jussi vastase leidmine ei olnud ühe ööpeävaga reaalne:(B) Eriti tänan MEE-d mõistva suhtumise ja veel miljoni asja eest;) Ka mina ootan juba järgmist võimalust koostööks;)

Helen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahan tänada Laurit ja Indrekut ilusa esitluse eest ning kahju jah, et soomlane meile ei jõudnud ning Jussi vastase leidmine ei olnud ühe ööpeävaga reaalne:(:D Eriti tänan MEE-d mõistva suhtumise ja veel miljoni asja eest;) Ka mina ootan juba järgmist võimalust koostööks;)

Helen

ka minu arvates oli viimane fight night kõige paremini sujunud üritus alates FN ja FG sarja algusest (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×