Jump to content
joumeesS

Toitumiskava?

Recommended Posts

Olen 13 aastane, suht kõhn, kuigi trenni teen no ütleme peaegu iga päev. 3 korda nädalas võrkpall, siis teisip.. poksin, tõstan kangi, teen kükke jne, jõutõmme jne. Neljap ujumas. Reede jälle poksin ning kükk.. jõutõmme jne.. Massi on natuke tulnud, kuid ma ei jaksa enam oodata ning olen käinud poksimas jne peaaegu 4 kuud. Midagi pole arenenud, ainult et rinnalt tõstan rohkem.. :)

Peaksin äkki tellime toitumiskava? Mis te arvate, oleks mõtekas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei :) Lihtsalt käsi võiks nagu paksemaks ka minna :)

Noo sa oled 13 ka alles, veidi ootamist ja on olemas , aga gmasteri soovitus toitumiskava kohta oli küll asjakohane :P (see vist tal kõige levinum soovitus ka :P )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo sa oled 13 ka alles, veidi ootamist ja on olemas , aga gmasteri soovitus toitumiskava kohta oli küll asjakohane B) (see vist tal kõige levinum soovitus ka :D )

viimasel ajal jah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu vanuses, ei tooda kilpnääre veel piisavalt testosterooni, et lihas hakkaks kiiresti kasvama ja kui sa niimoodi edasi jätkad, siis sa varsti enam ei poksi ka, sest oled ületreeningus ehk sa ei jõua enam taastuda ja oled pidevalt väsinud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu vanuses, ei tooda kilpnääre veel piisavalt testosterooni, et lihas hakkaks kiiresti kasvama ja kui sa niimoodi edasi jätkad, siis sa varsti enam ei poksi ka, sest oled ületreeningus ehk sa ei jõua enam taastuda ja oled pidevalt väsinud!

Vabandage kui ma eksina,aga minu teada toodavad testosterooni munandid,naistel neerupealsed. B)

Aga see on kyll õige,et sellises vanusesw toodavad nad seda suhteliselt tagasihoidlikul määral. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PÕRGUPOJAL VAT NÄED TOODAB TESTOSTEROONI KILPNÄÄRE, MUNANDID TOODAVAD TAL INSULIINI JA KÕHUNÄÄRE KASVUHORMOONI. AJURIPATS AGA KILPNÄÄRMEHORMOONI. MIS SEALS IKKA PÕRGUS ON ASJAD NATUKE TEISED KUI MEIL SIIN MAAPEAL.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo lihased pole olulised, lihtsalt massi võiks tulla juurde :D Küll need ka kunagi tulevad B)

Tead sellise postituse peale tahaks ühtkomateist ütelda,aga parem olen vait. Äkki Te seletate mulle mille pealt see mass siis tulema peaks?Rasvkoe arvelt?

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo lihased pole olulised, lihtsalt massi võiks tulla juurde :o Küll need ka kunagi tulevad :D

Nojah.Issanda looma-aed on ikka lõpmata rikkalik ...

ei oleks uskunud,et leidub inimesi,kes lausa ihkavad rasvast lödisedes ringi kakerdada ja ilma-elu suure mao tagant kaeda - a näe,eksisin ..., B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×