Jump to content
vormtagasi

3 päeva kava ise jagatult

Recommended Posts

Jõudu, lugupeetavad.

Jagasin enda jaoks edasijõudnute kolme päeva kava natuke teistmoodi ära.

Kas olete minuga nõus või kommenteerite vastupidist.

Esmaspäev:

Rind -

lamades surumine kang,

hantlitega lendamine kaldpinnal,

surumine trenažööril

Biceps -

Scotti pingil,

plokil seistes

Alaselg - Jõutõmme

Kõht - pink

Kolmapäev:

Selg -

plokk tõmbed rinnale / kukla taha,

hantlitega tõmbed ette kummardudes

Säär - pöiasirutus istudes trenažöril

Triceps -

plokil surumine,

hantliga kukla tagant surumine,

lamades kangiga

Kõht - pink

Reede:

Jalg -

jala sirutamine

press plokkmasinal

kõverdamine istudes

Õlg -

hantlitega istudes surumine üles

kangi tõmme lõua alla, kitsas haare

Kõht - pink

Kommentaar 1.

Igale päevale üks suur lihas(grupp) - E-rind, K-selg, R-jalg

Kommentaar 2.

Esmaspäevale panin bicepsi sellepärast, et kuna rinna harjutustes paratamatult töötab ka triceps, siis ei saa tricepsit samal päeval puhtalt teha, sest rinna harjutustest natuke väsimus sees. Või peaks just trisepsit tegema, kuna nagunii saab sel päeval juba trennis koormust?

Kommentaar 3.

Iga trenni alguses sõidan 30 minti rattaga soojenduseks ja aeroobseks trenniks. Mõtlesin, et äkki käin iga päev trennis, et teisipäeval ja neljapäeval lihtsalt trenni ja soojendus/venitus ja tund ratta seljas või 1,5 tundi ja kogu trenn.

Kuidas kommenteerite?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalihastel ma asendaks selle trenazööril surumise miski muu harjutusega. See liiga lähedane harjutus lamades surumisele. Sinna sobib näiteks kitsa haardega surumine või mõlemat pidi kaldpinnalsurumine kui rõhk võimsuse arendamisel. Kui välimust tahad saada, siis asenda see pulloveri, crossoveri või rööbastel surumisega.

Seljale võiks teha vähemalt ühe turjalihaseid haarava harjutuse veel. Muidu jääb väheks rinnalihaste treeningu tasakaalustamiseks. Kangiga kummargil vastu kõhtu tõmbed või istudes ploki vastu kõhtu tõmbed on enamuse lemmikud.

Triitsepsi väliskülg saab vähe vatti.

Jalgadel võiks olla vähemalt 1 vabade raskustega tehtav harjutus sees (ntx kükk). Vaikselt võiks ka lisada kavasse jalgade harjutusi, mis sunnivad ülakeha stabiliseerivaid lihaseid arenema. Kang rinnal kükk, kang sirgetel kätel kükk/käärkükk vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnalihastel ma asendaks selle trenazööril surumise miski muu harjutusega. See liiga lähedane harjutus lamades surumisele. Sinna sobib näiteks kitsa haardega surumine või mõlemat pidi kaldpinnalsurumine kui rõhk võimsuse arendamisel. Kui välimust tahad saada, siis asenda see pulloveri, crossoveri või rööbastel surumisega.

Seljale võiks teha vähemalt ühe turjalihaseid haarava harjutuse veel. Muidu jääb väheks rinnalihaste treeningu tasakaalustamiseks. Kangiga kummargil vastu kõhtu tõmbed või istudes ploki vastu kõhtu tõmbed on enamuse lemmikud.

Triitsepsi väliskülg saab vähe vatti.

Jalgadel võiks olla vähemalt 1 vabade raskustega tehtav harjutus sees (ntx kükk). Vaikselt võiks ka lisada kavasse jalgade harjutusi, mis sunnivad ülakeha stabiliseerivaid lihaseid arenema. Kang rinnal kükk, kang sirgetel kätel kükk/käärkükk vms.

Jah, seda rinnalihaste trena ma teen nagu lõpetuseks, et viimane välja pigistada ja "täis pumbata" olemine.

Käin Pirital trennis, seal pole head plokki, kus istude vastu kõhtu tõmbeid teha. plokk kuni 50 kg ainult, alati peab sinna juurde panema ja susima.

Kui teha ülevalt kitsas tõmme plokiga alla? enamvähem nagu see ülevalt kitsas alla tõmme

mida triitsale juurde panna?

võtsin ilusti kangiga küki juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda ei karda, et kui ntx rinnapäeval teed biitsepsit, siis järgmine kord kui selga teed takistab biits. selja tegemist?

ei, sest rinnapäeval ma ei taha triitsa teha.. rinna harjutused väsitavad ka triitsepsit ja siis ei saa seda täiega teha.. seepärast ongi rinnapäeval biitseps ja minu enda enesetunne ütleb, et sobib selline süsteem. hetkel teen veel kolm korda nädalas, nii et E, K, R - ära ei väsita.

reedel saab jälle üle pika pika aja 2 kuud trenni täis ja tõstan vist koormust 4 päevale nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sul see jõutõmme nii ripakil on, nagu see kõige mõttetum harjutus maailmas oleks? Ma julgen väita, et jõutõmme on kõige tähtsam harjutus üleüldse. Ja see treenib tervet selga ja enamus teisi lihaseid, mitte ainult alaselga. Kui seda piisavalt raskelt teha, siis töötab ka lailihas, seega järgmine trenn teha jälle lailihast ei tundu mulle kõige mõistlikum. Ja selg on piisavalt SUUR lihasgrupp, et ta eraldi päeval teha (mitte koos rinnaga). Igatahes, mina paigutaks jõutõmmet kindlasti seljapäevale ja kindlasti esimese harjutusena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rind ja Biits kohe kindlasti ei sobi ühele päevale.

Esmaspäev:

Rind , Õlg ja Kõht .

Kolmapäev.

Biits, Triits ja Käsivars.

Reede.

Kõva selja trenn, igale lihasgrupile ca 2 harjutust , kükk ja jõutõmme.

Reedene trenn oleks kõvem intentsiivsuse poolest, sest nv ei ole trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rind ja Biits kohe kindlasti ei sobi ühele päevale.

Esmaspäev:

Rind , Õlg ja Kõht .

Kolmapäev.

Biits, Triits ja Käsivars.

Reede.

Kõva selja trenn, igale lihasgrupile ca 2 harjutust , kükk ja jõutõmme.

Reedene trenn oleks kõvem intentsiivsuse poolest, sest nv ei ole trenni.

Kükk ja jõutõmme on mõtekas ainult siis ühel päeval teha , kui üks nädal raske kükk ja kerge tõmme ja järgmine nädal vastupidi. Kuid sa teed veel enne neid raskeid harjutusi kõva seljatrenni...Ma ei tea , mina nii ei teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rind ja Biits kohe kindlasti ei sobi ühele päevale.

Esmaspäev:

Rind , Õlg ja Kõht .

Kolmapäev.

Biits, Triits ja Käsivars.

Reede.

Kõva selja trenn, igale lihasgrupile ca 2 harjutust , kükk ja jõutõmme.

Reedene trenn oleks kõvem intentsiivsuse poolest, sest nv ei ole trenni.

argumenteeri, miks rind ja biitseps ühele päevale ei sobi? Tean vägagi tugevaid tegijaid, kes just ühel päeval teevadki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rind ja Biits kohe kindlasti ei sobi ühele päevale.

Ma olen proovinud mõlemaid, RIND+TRI ja RIND+B trenne, viimast suurema osa ajast olengi teinud, selle trennipäeva (R+:D koostas mulle ka treener.

See R+B on hea seetõttu, et bitiseps saab vähem koormust rinnaharjutustest ja seetõttu saab biitsepsit hästi treenida, lihas on üsna koormamata, saab keskenduda hästi bitisepsile. Triitsepsit peale rinda niihästi treenida aga ei saa, kuna triitseps on üsna väsinud pärast rinnaharjutusi, ei saa maksimum- ja selle lähedasi raskusi rakendada triitsepsile sel juhul, biitsepsile aga saab küll. Seetõttu kooslust R+B olen ise teinud päris pikka aega ja on mugav hea, mõned korrad olen proovinud R+TRI kooslust ja pole individuaalselt mulle sobinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükk ja jõutõmme on mõtekas ainult siis ühel päeval teha , kui üks nädal raske kükk ja kerge tõmme ja järgmine nädal vastupidi. Kuid sa teed veel enne neid raskeid harjutusi kõva seljatrenni...Ma ei tea , mina nii ei teeks.

Ma arvestasin seda, et ta nv saali ei satu seega tuleks teha ka jõutõmme - annab seljale head mõju ja kükk peaks olema kerge intentsiivsusega.

Sa ei teeks, aga äkki teine teeks , ma ei kasvataks endale lõnga ka pähe.

Kui teed ringtreeningut ( mida enamus teevad ), siis sügad selle rinna maha mis eelnevalt tegid, kui on nii järjestikus . ( Rind, Biits ) Võimalik, et ajan lolli offtopicut, aga seda väitis isik kes surub rinnalt ligi 165kg ma arvan, et ta teab mida räägib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa mõtlesid lõnga all mind , siis teadmiseks, mul pole lõnga. Ma lihtsalt ütlesin , et viimane päev on liiga "räige" võrreldes teistega. Võiks kuidagi paremini ära jaotada ja rasked harjutused esimesteks tuua. Ja see rinna ja biitsa jutt...kahtlane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×