Jump to content
korvpallur14

vastlakukkel

Recommended Posts

kas väikse hernesupi ja vastlakukli ka keegi ikka teeb?

Ikka ,ikka,kuda siis mudu. Ma juba eelmine nädalavahetus tegin 6 vastlakuklit. Hernesupp ka hüva asi,eriti siis kui liha supis kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

andsin naisele instruktsioonid, et vastlakukli "kreem-vahukoor-muujama" oleks kohupiimast. Hernesuppi ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hernesupp on pmst ainus toit mis mulle ei maitse. vastlakukkel (sai+vahukoor) ei isuta kuidagi see aasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 kuklit on ikka läinud, sellega vist asi piirdub ka. Hernesupp üldiselt meeldib (viimati sõin küll vist üle aasta tagasi), kui tehakse, eks siis vast korra ikka sööks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuklikast on hommikust saadik kontoris kohvimasina kõrval seisnud aga minust jäi see puutumata. arvuti taga istumine ja saia söömine pole päris minu tassike teed. supp jäi ka ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See aasta jääb vist kukkel ja supp ära :) Muidu hernesupp on kõige parem supp üldse :P

Olen sinuga täiesti nõus, et hernesupp on kõige parem ever :)

Nii, et mõni kukkel ja kausike suppi läheb täna kindlasti sisse !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Traditsiooniliselt oli koolis vastlakukkel ning hernesupp. Hernesupp mulle üldiselt ei maitse-suhteliselt rõve asi minu meelest, aga sellel aastal oli päris hea maitsega. Niiet, üks kauss hernesuppi ning üks vastlakukkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hernes on yks igati t2nuv22rt supimaterjal.

Sealiha ei s88, st mul j22vad igatsugu hernesupid s88mata, kuid ise tehtud on ikka h2sti tehtud :)

Vastlakuklite s88mist...kyll ei m2leta, mis tuhande millisel aastal seda viimati tehtud sai... Kuid kord aastas v6iks ikka selle tegemise ette v6tta :)

Kas t2na on 6ige p2ev neid kypsetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hernes on yks igati t2nuv22rt supimaterjal.

Sealiha ei s88, st mul j22vad igatsugu hernesupid s88mata, kuid ise tehtud on ikka h2sti tehtud :)

Vastlakuklite s88mist...kyll ei m2leta, mis tuhande millisel aastal seda viimati tehtud sai... Kuid kord aastas v6iks ikka selle tegemise ette v6tta :)

Kas t2na on 6ige p2ev neid kypsetada?

kuupäevaliselt on õige päev aga astronoomiliselt on järgmine teisipäev õiged vastlad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, aastas korra süüakse kukleid ja siis ka kõik mõtlevad, et kas ikka võib ühe kukli või ei :) Nagu kõik oleks aastaringselt võistlusdieedil ja kardavad, et tuleb äkki mõni g rasva rohkem naha vahele :) Nädalas korra süüa, mida süda iganes ihkab pole ju probleem, see muuda midagi. Ise pole kunagi magusat armastanu. Ema ütles, et väiksena sõina ka torti koos sibulaga nagu rasedad :P Aga täna panin juba 5 kuklit naha vahele. Kui aastas korra tehakse, siis tuleb neid hävitada :P

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×