Jump to content
matti

Midagi ergutavat

Recommended Posts

Terekest!! :)

Nimelt on mul selline probleem-uni tuleb trennis peale,kohe jube vahest,korra olen isegi magama heitnud. Ok,viimane oli nüüd väike liialdus. Siit siis ka küsimus-oskab keegi midagi soovitada,midagi ergutavat. Efedriini ma tean,amfetamiini ka(see langeb aga teatud põhjuste tõttu välja)aga kas on veel midagi,mis üles ergutaks?

Ette tänades :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal (kui kaua) enne trenni sööd ja mida sööd, võibolla ka mingit lisandit? Olen tähele pannud, et kui söömise ja trenni vahele jääb vähem kui 1-1,5 tundi, siis on selline loid olek trennis, eriti veel arvestades seda, et reeglina lähen trenni peale esimest söögikorda ja see sisaldab suhteliselt palju süsivesikuid. Et äkki sööd süsivesikuterikast toitu ja liiga vähe aega enne trenni?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millal (kui kaua) enne trenni sööd ja mida sööd, võibolla ka mingit lisandit? Olen tähele pannud, et kui söömise ja trenni vahele jääb vähem kui 1-1,5 tundi, siis on selline loid oleks trennis, eriti veel arvestades seda, et reeglina lähen trenni peale esimest söögikorda ja see sisaldab suhteliselt palju süsivesikuid. Et äkki sööd süsivesikuterikast toitu ja liiga vähe aega enne trenni?

Tavaliselt söön 1,5-2,5 tundi enne trenni,süsivesikuid väldin teadlikult,tavaliselt söön valgu ja rasverikast toitu enne trenni.Trenn on tavaliselt 6-7 õhtul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki vaja lihtsalt midagi uut trenni - uus kava, muusika, erinevad metodid jne, et oleks uus ja huvitav ja kohe tahaks trenni teha mitte lebotada! :) Ja kuidas muidu unega on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki vaja lihtsalt midagi uut trenni - uus kava, muusika, erinevad metodid jne, et oleks uus ja huvitav ja kohe tahaks trenni teha mitte lebotada! :) Ja kuidas muidu unega on?

Noh,ütleme otse,see aasta enne kella kahte öösel pole magama saanud :P Nüüd,paari nädala eest võtsin ma oma jõusaal-laboratooriumis kasutusele uue treeningmeetodi,ei loe enam kordusi ,vaid teen seeriad stopperi järgi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk ongi asi rohkem une puuduses! Kui vahest võimalus siis võid proovida mingi tunnike päeval magada enne trenni, ma muidugi ei tea su aja graafikut jne aga kui võimalus proovi, võib tulla kasuks, siis vähe värskem trennis olla! :)

Mis moodi see stopperi järgi käib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk ongi asi rohkem une puuduses! Kui vahest võimalus siis võid proovida mingi tunnike päeval magada enne trenni, ma muidugi ei tea su aja graafikut jne aga kui võimalus proovi, võib tulla kasuks, siis vähe värskem trennis olla! B)

Mis moodi see stopperi järgi käib?

Stopperi järgi käib nii,et valmistad endale treeningvahendi ette,valmis ka end ette,paned taimeri mingi kindla aja peale,ise panen 40-60 sek.Seejärel seeriaga alustades lööd taimeri käima,siis aga teed oma seeriat nii kaua kuni taimer pinisema hakkab,lõped seeria.Ise teen tavaliselt nii,et negatiivne faas 4-5 sek ja positiivne faas 2 sek.Jubedalt võtab läbi :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×