Jump to content
Annika Pärtel

Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

Sinu trenniriided  

150 liiget on hääletanud

  1. 1. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    • hästiistuv lõige
      81
    • värv (kui valid selle, täpsusta, millist värvi eelistad)
      12
    • materjal
      52
    • ainulaadsus (teistel samasugust ei ole)
      6
    • mul ükskõik, mis mul trennis seljas on
      42


Recommended Posts

Ilus vaatepilt tapab keskendumisvõime, aga tõstab järsult sooritusvõimet. Nii et õigel ajal tuleb vaadata. :D

Väga huvitav :D Nii , et kui ma teen rasket kükki siis pean keset seeriat kiiresti kuhugi piiluma , et rohkem suudaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida vähem segavaid ja lotendavaid riideid seda parem, see on minu isiklik arvamus (samas ei tohi olla liiga avarad ega paljastavad riided). Mul tavaliselt lühikesed liibukad ja käisteta pluus või midagi sellist, külmal ajal, kui saal jahe, siis on kaasas dressikas. Värvidel pole suurt tähtsust, materjal on oluline (ei ahvatle nähtavad higiplekid riietel). Käisteta pluus pole mitte enese imetlemiseks, vaid lihtsalt häirib kui trenni tehes miski kuskil poob või on oht et varrukad kuhugi ette jäävad jms. Lühikesed liibukad head samal phjusel, ei teki väljaveninud põlvi dressipükstel ega pole ohtu kuhugi kinni jääda püksipidi. Ja mind ei häiri, kui keegi vaataks ja arvaks, et mul selleks peaks ehk liiga jäme kints olema:D, ratturitel ongi oht jämejalgseks muutuda, vähemalt on asja eest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et ma võin kõigi jõutõstjate eest vastata...

Ükskõik, peaasi et võimalikult palju surumisele, kükile või tõmbele juurde annaks.

Mul on kahju kulturistidest jällegi. Peavad suvalt riides käima trennis, kuigi kõiks tahaks sisimas aluspesu väel trennis käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest ei peaks jõusaalis treenija enda riietusele liialt suurt tähelepanu pöörama. Tähtis on, et riie oleks mugav, natuke sportlik ja oleks vaba tunne. Vaatan, et paljude postitajate meelest on jõusaal moedemonstratsioon, kus jälgitakse liiga suure pingsusega oma riietusstiili. Kas pead tasub vaevata sellise väikse murega? Tundub lihtsalt, et enamike jaoks on see suur mure. Nagu mõndasid ajab närvi isegi see kui teised käivad plätudega. No väga kahju, arvan et tuleks pöörduda teatud arsti poole ja oma psühholoogilisest murest rääkida. Ja tule taevas appi, higistada ei tohi, muidu jumala eest paistab särgilt mõni plekike välja. Järsku tuleks sel juhul üldse saali minemata jätta või paremal juhul panna selga muud värvi särk, mis mulle ei meeldi. Kuid kes tõesti tunneb end väga ebamugavalt higiplekkide pärast mõelge sellele, et pärast trenni pesete end puhtaks jakodus loputate läbi ka oma spordiriided.

Inimesed, ärge vaevake oma ajurakke taoliste rumalate ja mõttetute küsimustega, elus on muudki mille pärast muretseda, võtke vabalt! Peace! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×