Jump to content
Annika Pärtel

Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

Sinu trenniriided  

150 liiget on hääletanud

  1. 1. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    • hästiistuv lõige
      81
    • värv (kui valid selle, täpsusta, millist värvi eelistad)
      12
    • materjal
      52
    • ainulaadsus (teistel samasugust ei ole)
      6
    • mul ükskõik, mis mul trennis seljas on
      42


Recommended Posts

Segama hakkab vist tavaliselt siis, kui mõni naisterahvas lähedusse satub :D

:D

Ei tegelt päris nii mitte. Ma treenin sellises erajõusaalis (keldris), kus naisi käib väga väga harva.

Mulle tundub T-särk mugav, hoiab hästi sooja ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaelus on täitsa õige suurusega. Enamikul särkidel on selline pisike nagu ööbiku u**uauk, tahaks kohe karjuda.

Puusast võiks minu meelest kitsam olla.

Lühikesed käised võiks mitte lehvida aga krt ma ise ka ei tea miks mõned lehvivad ja mõned mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis kasutatavad riided peavad olema sellised, mis ei sega harjutuste sooritamist, põhimõtteliselt riided on väga head siis kui nagu eriti ei tunnegi et midagi seljas oleks. :D Ehk siis "hästiistuv lõige" oleks peamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paraja suurusega spordisärk nii, et ei piiraks liigutusi. Spordipüksid, õige suurusega. Jalas kindlasti spordjalanõu, miski madala tallaga ja mugav. Tennised näiteks. Ei, plätu ei ole spordijalanõu. Üleüldse ajavad KÕIK plätudega treenijad mind nii närvi, et seda postitust ainuüksi kirjutades pean ühe konjaki tegema.

Ma ei saa aru mis sul plätade vastu on?? minu arust just hea vabam tunne ja jalg hingab ega ma jõusaali kuhugi jooksma ei lähe, et peaksin tossud jalga lükkama kus juures plätadega treenijaid on küllalt kaasa arvatud mina! Eks igaüks valib mis ta jalga lükkab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plätuga mine käi rannas.

No plätud on tõepoolest hea valik saalis käiale, kes ainult ülakeha teeb. Soojenduseks nendega joosta ei saa, veloda on väga ebamugav, sõuda samamoodi. Kükke, tõmbeid ja päkaletõuse plätudega ei tee. Jalapressi samuti mitte. Vastu kõhtu sõudmise võid ära unustada. Ahjaa, püsti tehtavad triitsepsi ja seljaharjutused samamoodi, kui vähegi asisem raskus on.

Jaa, ma olen näinud kuidas tehaks, plätud rulluvad peaaegu üle kanna maha mehepoegadel. Üleüldse pole võimalus plätudega ühtegi harjutust korralikutl, kus on vaja jalad maha või vastu aparaati toetada. Millest me räägime?

Samas kui saalis ainult rinda ja biitsa pumbata, siis on plätud tõepoolest suurepärane valik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plätuga mine käi rannas.

No plätud on tõepoolest hea valik saalis käiale, kes ainult ülakeha teeb. Soojenduseks nendega joosta ei saa, veloda on väga ebamugav, sõuda samamoodi. Kükke, tõmbeid ja päkaletõuse plätudega ei tee. Jalapressi samuti mitte. Vastu kõhtu sõudmise võid ära unustada. Ahjaa, püsti tehtavad triitsepsi ja seljaharjutused samamoodi, kui vähegi asisem raskus on.

Jaa, ma olen näinud kuidas tehaks, plätud rulluvad peaaegu üle kanna maha mehepoegadel. Üleüldse pole võimalus plätudega ühtegi harjutust korralikutl, kus on vaja jalad maha või vastu aparaati toetada. Millest me räägime?

Samas kui saalis ainult rinda ja biitsa pumbata, siis on plätud tõepoolest suurepärane valik!

Eks see on igaühe oma vaba valik, milliste jalavarjudega ta trenni teeb. Mina isiklikult tunnen ennast väga mugavalt plätudega nii ergomeetril, rattal kui ka muude vahenditega treenides. Ära ole nii kitsarinnalise nägemusega, inimesed on erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu meelest normaalsesse jõusaali ei tohiks plätudega üldse sisse lastagi ja nii mõnelgi klubil on see siseeeskirjas kirjas aga ju siis ei osata lugeda.

Miks ei tohiks plätudega sisse lasta ? :D Ise olen ka plättaritega käinud , väga hea , mugav on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma saan plätadega ideaalselt trennis olla. Teha nii kükki kui ka tõmmet ja pole mingit probleemi, minugi poolest tehku mõni kas või kummikutega trenni kui ennast hästi tunneb!! Puhtalt enda asi ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul seljas alati see, millega k6ige mugavam on. Ehk siis jalas eriti baggy'd pikad puuvillased pyksid (need RealSport'ilt, mida Robocop enne myys), seljas Gaspi v6i RSi tank, sussideks Nike mingid odavad sisejalkaketsid ja k2es fitnessi kinnas, kui yldse. No ja kunagi ei puudu iPod! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilma varrukateta särgiga tavaliselt. Et saaks lihaseid jälgida, kui seda just seljas pole, võtan särgi seljast.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et ma võin kõigi jõutõstjate eest vastata...

Ükskõik, peaasi et võimalikult palju surumisele, kükile või tõmbele juurde annaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm, põhiline oleks ikka et mugav oleks ja riie ette ei jääks. Värv on oluline niipalju, et hilbud omavahel sobiks, nt ma ei osta siniseid asju, kui tossud on punased. Muidugi kuna saalis enamus on mehed, siis ei tohiks riie liiga paljastav olla. Sügavat dekolteed väldin sellepärast, see sobib mulle üsna hästi ja siis hakkaksid mõned äkki sellepärast vahtima, lühikesi liibekaid ei paneks sellepärast, et need mulle jällegi ei sobi ja siis mulle tunduks, et kõik vaatavad, et mul on kints jämme. Ühesõnaga neutraalselt kaetud on hea olla, siis ei pea oma välimuse peale mõtlema ja saab trennile keskenduda. Tegelt ma vist sellepärast eelistan ka musta värvi riideid, sest mingi erk neoon tõmbaks kah tähelepanu.

Ükskord vaatasin miskit tibi, kellel olid suht suured boobsid ja siis tal oli väga avar õlapaeltega pluus ja selle all pitsi-satsi pesu. Iga kord kui ta miskit kummardamisega asja tegi, siis mõtlesin, et äkki mõni tüüp pillab omale nüid kangi varba peale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm, põhiline oleks ikka et mugav oleks ja riie ette ei jääks. Värv on oluline niipalju, et hilbud omavahel sobiks, nt ma ei osta siniseid asju, kui tossud on punased. Muidugi kuna saalis enamus on mehed, siis ei tohiks riie liiga paljastav olla. Sügavat dekolteed väldin sellepärast, see sobib mulle üsna hästi ja siis hakkaksid mõned äkki sellepärast vahtima, lühikesi liibekaid ei paneks sellepärast, et need mulle jällegi ei sobi ja siis mulle tunduks, et kõik vaatavad, et mul on kints jämme. Ühesõnaga neutraalselt kaetud on hea olla, siis ei pea oma välimuse peale mõtlema ja saab trennile keskenduda. Tegelt ma vist sellepärast eelistan ka musta värvi riideid, sest mingi erk neoon tõmbaks kah tähelepanu.

Ükskord vaatasin miskit tibi, kellel olid suht suured boobsid ja siis tal oli väga avar õlapaeltega pluus ja selle all pitsi-satsi pesu. Iga kord kui ta miskit kummardamisega asja tegi, siis mõtlesin, et äkki mõni tüüp pillab omale nüid kangi varba peale..

Näiteks mul küll jõusaalis pole aega/tuju , et naisi jälgida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näiteks mul küll jõusaalis pole aega/tuju , et naisi jälgida :P

Nohh, ma olen ka vastupidist kuulnud, tuttav just rääkis, kuda miski kergejõustikutibi tuli jõusaali nurka venituseks spagaate ja sildasid viskama ja kuidas mõne aja pärast istus terve saalitäis mehi aknalaua peal reas "varbalihase venitusi" tegemas, endal silmad jõllis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kui jõutõstmisega sai tõsiselt tegelema hakatud, muutusid ka riided vastavalt: lühikesed, suht kitsad püksid asendusi pikkade puuvillastest pükstega, mis venivad lõpmatuselt ;) , tavalised botased asendusid 100 krooniste ketsidega ( ülihea kükkida ja tõmmata nendega) ja võimalikult lühikeste käistega särk asendus pikkade varukatega- või dressipluusiga (hoiab lihased soojas ja kuna treeningsaal on natuke külmem kui vaja)!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nohh, ma olen ka vastupidist kuulnud, tuttav just rääkis, kuda miski kergejõustikutibi tuli jõusaali nurka venituseks spagaate ja sildasid viskama ja kuidas mõne aja pärast istus terve saalitäis mehi aknalaua peal reas "varbalihase venitusi" tegemas, endal silmad jõllis ;)

Ma olen näinud ainult kuidas ülevalt korruselt mehed jõllavad naisi , aga need , kes trenni teevad...pole nagu tähele pannud :P Aga noo eks igalpool on inimesed erinevad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väljanägemine üldises mõttes on oluline. Et see rõhutaks figuuri häid külgi ja peidaks seda, mida vaja peita. Mugavus ja värvid niikuinii olulised. Ülemise poole värvid peavad olema rõõmsad, et positiivselt mõjuda. Värvipsühholoogia! Mul tuleks must masendus peale, kui peaks musta toppi kui ka pükse kandma. Piisab kui püksid vaid mustad, nt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen näinud ainult kuidas ülevalt korruselt mehed jõllavad naisi , aga need , kes trenni teevad...pole nagu tähele pannud ;) Aga noo eks igalpool on inimesed erinevad :P

Ilus vaatepilt tapab keskendumisvõime, aga tõstab järsult sooritusvõimet. Nii et õigel ajal tuleb vaadata. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×