Jump to content
-Kriss6

Õige toitumine?

Recommended Posts

Olen 17 aastane, 168 cm, kaalun alaa 65-68 (oleneb kas kaalun hommikul või õhtul, kas kõht on täis v tühi jne :P ) Teen korralikult sporti: käin 3 X nädalas jõusaalis pluss 3X ujumas ( ujun km, vahest kaks) Ja alati pärast trenni saunas!!!!

Söön samuti korralikult. Vihkan rämpstoitu (ei söö burgereid, krõpse jne) Samas ei keela ma endale midagi. Söön kõike, aga ka mõistlikult...

Päev menüü on umbes selline:

7.00 Hommikusöök: Helbed piimaga/kaerahelbe puder/ müsli pluss kohv

11.40 Enne lõunasööki: oleneb täiesti päevast, kui koolis on närviline ja raske päev, siis söön kas puuvilju, juurvilju, vahest tükikese šokolaadi või saiakese...

13.00 Lõuna: soe supp / praad(mingi liha pluss riis, kartul või makaron)

17.00 Õhtu: Mulle meeldib väga üks toorsupp, kuhu panen sisse kapsast, porgandit, natuke küüslauku, sibulat, sellerit, paprikat....ja samalaadseid asju veel...nendega annab mängida....tükeldan, keedan alaa 10 minutit ja lasen köögikombainis mõnusaks püreeks...kaks viilu teraleiba kõrvale ja mmmmm.... magustoiduks tavalislet aktiiviat või mõnda taolist jogurtit...

olen nii (korralikult kõike jälginud ja värki) juba elanud umbes kuu aega...vormi nagu nats tuleb, aga kaal ei lange :ph34r:

Olen kaa see "peale kuut mittesööja" Ja nii juba mõned aastad, ma ei kujutaks eriti ette kui ma kuskil kell 9 veel midgai sööma peaks, ma ei jääks magama siis.... samas lugesin, et peale kuut peab sööma...

Miks mu kaal ei lange?

On mu menüül midagi viga?

Peaksin rohkem trenni tegema? Vähem?

Mida ma peaksin tegema, et saada kaalust alla??

PS! kõht on mu kõige hullem piirkond, see on juba naljakas, kuidas jalad nii ilusasti peenikeseks lähevad aga kõhu alaosa on nagu ujumisrõngas :P (mitte muidugi väga hull, aga propotsioonidest väljas) Seega, ma väga palun, kui keegi teab mida teha sangadega, alakõhuga...Kuidas sealt pekk ära saada???

Veel tahaks teada, kui suur peaks minu kaalunumber olema? :unsure:

ASJATUNDJAD, MA SAAN ARU, ET TEIL ON RASKE ÖELDA NII VÄHESE PÕHJAL, AGA MINGEID SOOVITUSI IKKA JU OSKATE JAGADA :D

ETTETÄNADES,

Kriss :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa sööd liiga palju süsivesikuid, ära söö kiireid süsivesikuid st puuviljad,kommid, suhkur.Väldi nisujahu , ära söö saiakesi.

Hommikuti võiksid putru süüa, ülejäänud toidukorrad võta süsiveiskuid vähemaks ja söö rohkem rasvast/valgurikast toitu.

söö vähemalt 5x päevas, kuid toidukorrad on mõõdukad iga 3-4h tagant

trenni kohapealt on okei, võibolla isegi palju, kuid ise tunnetad oma keha.

kui pappi on siis telli toitumiskava, mis kindlasti aitab kui kinni pead, kuid saab ka ilma hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa sööd liiga palju süsivesikuid, ära söö kiireid süsivesikuid st puuviljad,kommid, suhkur.Väldi nisujahu , ära söö saiakesi.

Hommikuti võiksid putru süüa, ülejäänud toidukorrad võta süsiveiskuid vähemaks ja söö rohkem rasvast/valgurikast toitu.

söö vähemalt 5x päevas, kuid toidukorrad on mõõdukad iga 3-4h tagant

trenni kohapealt on okei, võibolla isegi palju, kuid ise tunnetad oma keha.

kui pappi on siis telli toitumiskava, mis kindlasti aitab kui kinni pead, kuid saab ka ilma hakkama.

Tundub, et puuviljad on yhe öigesti toitudatahtva ja kaalulangetaja suured vaenalsed....

Kahju :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS! kõht on mu kõige hullem piirkond, see on juba naljakas, kuidas jalad nii ilusasti peenikeseks lähevad aga kõhu alaosa on nagu ujumisrõngas :unsure: (mitte muidugi väga hull, aga propotsioonidest väljas) Seega, ma väga palun, kui keegi teab mida teha sangadega, alakõhuga...Kuidas sealt pekk ära saada???

tellisin ise Härra Kalmuse käest toitumiskava ja kõht kaob nii mis mühiseb!! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et puuviljad on yhe öigesti toitudatahtva ja kaalulangetaja suured vaenalsed....

Kahju :ph34r:

kui tahad kaalu langetada, tuleb vastavalt toituda, normaaltoidus jah puuviljad ja kõik kompott, aga dieeti on palju kergem pidada kui sööd vähe puuvilju va õuna

ega see puuvili midagi muud pole kui suhkur va tervisele kasulik, kiudained ja muud omadused, kuid dieedi ajal tuleb piirata

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tahad kaalu langetada, tuleb vastavalt toituda, normaaltoidus jah puuviljad ja kõik kompott, aga dieeti on palju kergem pidada kui sööd vähe puuvilju va õuna

ega see puuvili midagi muud pole kui suhkur va tervisele kasulik, kiudained ja muud omadused, kuid dieedi ajal tuleb piirata

Lisaks õunale võib minu arust ka sitruselisi tarbida :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, ma väldin siis puuvilju, saiakesi jne...üritan päevas rohkem süüa, st tihedamini...

Mida oleks siis kasulik ülejäänud päeval süüa, sest kuna koolis on pinge koguaeg põhjas, tahaks koguaeg midagi näksida...

Hommikuti putru....lõunaks praaad...aga mida oleks kasulik vahepeal süüa ja õhtuks?...kas see supi retsept, mis ma alguses andsin, kas see on kasulik või on seal midagi, mida ei tohiks niiväga tarbida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, ma väldin siis puuvilju, saiakesi jne...üritan päevas rohkem süüa, st tihedamini...

Mida oleks siis kasulik ülejäänud päeval süüa, sest kuna koolis on pinge koguaeg põhjas, tahaks koguaeg midagi näksida...

Hommikuti putru....lõunaks praaad...aga mida oleks kasulik vahepeal süüa ja õhtuks?...kas see supi retsept, mis ma alguses andsin, kas see on kasulik või on seal midagi, mida ei tohiks niiväga tarbida ?

söö vahepalaks nt pakk kodujuustu või shake,õun - supp peaks ok olema

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×