Jump to content
Blackdom

Kulturistide provotseerimine

Recommended Posts

Mind on mõnda aega huvitanud selline asi, et kas kulturiste või siis lihtsalt keskmisest suuremate musklitega tüüpe provotseeritakse tihti kaklema just nimelt sellepärast, et on suured lihased? A'la et tal võivad ju suured lihased olla, aga kakelda ta niikuinii ei oska.

N: Mingi vintis rullnokkade kamp istub poe ees, kõik jube kõvad mehed muidugi. Poe ette sõidab auto, kust astub välja a'la Imre Vähi poolpaljaste biitsepsitega. Rullnokkade jutt lõpeb ja tähelepanu koondub Imrele ja siis hakkab pihta: "Oota mis sa oled mingi kõva mees vä?" Rullnokad tõusevad püsti ja läheb lahti.

Ja seda just sellepärast, et tegemist on keskmisest suuremates lihastes mehega.

P.S. Imre näide pole kuidagi taotluslik ega isiklikult mõeldud, lihtsalt hetkel pähe sattunud prototüüp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu, et need rullid oma nokkasid üldse lahti teha julgevad, pigem käib umbes selline jutt siis kui Imre on mööda jalutanud neist ja kuuldekaugusest väljas. See muidugi võib juhtuda, kui rullnokad mingi kavala laksu all on. Aga seda hullem neile. Isiklikult mind ei ole keegi kusagil nii provotseerinud, kunagi treeningute algusaastatel juhtus küll, et kõrtsis taheti kätt suruda kuid seal selgus tõde kiiresti. Otseslt kakelda ei ole keegi "soovi" avaldanud. Kakeldud on aga mõnel korral küll, siis aga asja pärast. Või mis nüüd kakeldud, asjad selgeks tehtud pigem. Aga ka see oli üsna ammu. Rohkem noorte ja vihaste teema. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, Bonsuna, sa oled paras hiiglane kah. Ma mõtlen näiteks, et kui ma olen alles aasta teinud kõvemat trenni ja kõnnin näiteks House of Paini ironwear särgiga ringi suvel kuskil maakohas... ma arvan, et köidab kahtlast tähelepanu küll. Kivis peaga võivad tekkida vahest sellised paranoiad u know. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, Bonsuna, sa oled paras hiiglane kah. Ma mõtlen näiteks, et kui ma olen alles aasta teinud kõvemat trenni ja kõnnin näiteks House of Paini ironwear särgiga ringi suvel kuskil maakohas... ma arvan, et köidab kahtlast tähelepanu küll. Kivis peaga võivad tekkida vahest sellised paranoiad u know. :ph34r:

Ja mitte et ma võrdleks siin ennast Imre Vähiga, see tuli kogemata.

Kunagi üks mu Viljandist pärit tuttav noor maadleja rääkis, et ta mingi sõber olevat Ottile kusagil "lõuga" andnud umbes samal põhjusel. Ma ei võtnud seda muidugi päris tõepähe, aga mõte arenes edasi sellegipoolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kara trenni peaksid minema. Siis oled nagu chuck norris ja lööd rounhousekickiga need vennad lihtsalt ajas tagasi.

Taipoksi läheks pigem, kunagi on tavalist poksi nac tehtud ja üldiselt ma eriti ei põe. Aga ma tahaks teada, kas kellelgi on olnud selliseid juhuseid, mis antud konteksti sobiks (lugege algset postitust). Et kas ainult mina olen sellisest nähtusest kuulnud või on teisigi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teeme nii, et siin foorumis mingeid narko jutte ei ole, need häirivad tõsiselt.

Algne teema polnud mingi narkojutt. Kui ei meeldi, ära loe, sa ei tule siin sõnavabadust piirama, eks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, Bonsuna, sa oled paras hiiglane kah. Ma mõtlen näiteks, et kui ma olen alles aasta teinud kõvemat trenni ja kõnnin näiteks House of Paini ironwear särgiga ringi suvel kuskil maakohas... ma arvan, et köidab kahtlast tähelepanu küll. Kivis peaga võivad tekkida vahest sellised paranoiad u know. :ph34r:

Ma täiendaks-parandaks, hiiglane kindlasti mitte kui siis hiigelkääbus. Aga hää lugeda, et keegigi veel mind suureks peab. :P Igalpool vanad tuttavad, sõbrad keda pole ammu näidud soiuvad et mis viga, haige oled? Jälle dieedil? Pisikeseks jäänud, jne, jne. Haige olen ma jah juba pea 20 aastat, pisikeseks olen ka jäänud aga tugev olen ikkagi. :unsure: Või ei ole? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimase 80 aastaga on palju muutunud.

Võibolla tõesti kuskil on! Aga mina ütleks, et pigem on suurtemates linnades rohkem igast egosid ja ülbeid rullnokkasid(erinevad maa rullnokast muidugi, aga teema ikka sama).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind on mõnda aega huvitanud selline asi, et kas kulturiste või siis lihtsalt keskmisest suuremate musklitega tüüpe provotseeritakse tihti kaklema just nimelt sellepärast, et on suured lihased?

Äkiline kehaehitus ja selle näitamine demonstreerib isasust ja tekitab teistes isastes vajaduse tõestada, et nad ei ole vähem isased. Lihtsad instinktid :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma täiendaks-parandaks, hiiglane kindlasti mitte kui siis hiigelkääbus. Aga hää lugeda, et keegigi veel mind suureks peab. :P Igalpool vanad tuttavad, sõbrad keda pole ammu näidud soiuvad et mis viga, haige oled? Jälle dieedil? Pisikeseks jäänud, jne, jne. Haige olen ma jah juba pea 20 aastat, pisikeseks olen ka jäänud aga tugev olen ikkagi. :) Või ei ole? :)

Imelikud tuttavad sul siis, muud ma ei oska öelda. Ma ei tea, kui sa teed biitsepsile seeriaid 51-se hantliga... mulle ja ülejäänud 99,9%-le jääb elu lõpuni kättesaamatuks selline tase. Krt mul oli täna öösel veel rõve kõhugripi atakk.. tahtsin just jõutsükliga alustada esmaspäeval, aga jälle peab jõusaali vältima mõnda aega - nii, et pole vist lootustki ligilähedalegi jõuda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkiline kehaehitus ja selle näitamine demonstreerib isasust ja tekitab teistes isastes vajaduse tõestada, et nad ei ole vähem isased. Lihtsad instinktid :)

Täpselt nii. Mulle meenub üks jaanipäev Altja külas, kus mul suvila muide on. Toimus köietõmbe võistlus ja kui oli finaal ja kui võistkonnad pärast esimest vooru pooli vahetasid ja üksteisest möödusid, oligi tulemus käes... kamp isaseid rusikavõitlejaid keset rahvamassi. Päris korralik kaos oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha :) suht koom maakoht siis( eelmise vastuse kohta) :) aga jah tavaliselt maakohas ju sellist suurt naistevalikut pole ja siis sellepärast maamehed lähevadki närvi ju kui linnamehed tulevad sinna naistele külla vms :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haha :) suht koom maakoht siis( eelmise vastuse kohta) :) aga jah tavaliselt maakohas ju sellist suurt naistevalikut pole ja siis sellepärast maamehed lähevadki närvi ju kui linnamehed tulevad sinna naistele külla vms :P

Maakohal pole viga midagi, iidne kaluriküla. Suht koom rahvas kogunes sinna kunagi jaanipäevadel lällama, ca 8 000-10 000 inimest, arvestades, et külas on elanikke alla 30. See on juba kord ilusate kohtade draagika.

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkiline kehaehitus ja selle näitamine demonstreerib isasust ja tekitab teistes isastes vajaduse tõestada, et nad ei ole vähem isased. Lihtsad instinktid :D

Õige jutt. Ehk kui kakelda ei soovi, ei ole mõtet rullnokkade ees lihaseid demoda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×