Jump to content
scubamonkey

Kuidas kujuneb kulturistist ahv

Recommended Posts

Tere,

Mind ajendas kirjutama täna jõusaalis nähtud pilt. Lisagem veel, et viibin hetkel soomemaal, kus inimeste kehakujud on anyway teistsugused, aga see oli ainult ääremärkuse korras. Vaatan ja vaatan ning tekkib ehe võrdlusmoment just kahte tüüpi inimeste vahel. Üks näeb välja nagu gorilla (http://www.infovisual.info/02/075_en.html) ning siis sama suurte lihastega reljeefiga inimesed.....Tekkis lausa paaniline hirm esimesena kirjeldatud kehatüübi kujunemise suhtes, millele mul ilmselged füüsilised ja pärilikud eeldused olemas on. Huvitav, kas peaks lõpetama oma keha kujundamise jõusaalis, mis hetkel on lihtsalt füsioloogiline eksperiment ja minema hoopis bodypumpi või.....jooksma?

Ei ootagi sellele küsimusele vastust vaid mingi hetk teen omad järeldused.

Esimest korda viibsin treeningsaalis, kus oli nii palju masinaid, et silme ees läks mustaks ja esimene mõte oli, et virutan kaks hantlit ja elja sauna eesruumi pumpama. Peale mõningat sisemist võitlust otsustasin, et esimene mõte on äärmiselt rumal ning läksin uudistama neid imepäraseid kaadervärke. Esimesena köitis jäägitult mu tähelepanu ca 100 kg kaaluv imeilus naisterahvas, kes tõmbas lõuga nagu poleks homset. Pidin minestama, mina, kellele Hr Otsus soovitas teha 3X5 tõmbeid (see hantli mõte ei tundunudki enam eriti halb). Uudishimu ajendas mind lähenema tollele imepärasele naisterahvale, kelle ma oma mõtetes sõjaprintsess xenaks ristinud olin ning oh seda üllatust (loe pettumust) kui nägin, et tädi võis mingi pulga abil spetsiaalsel platvormil asetsedes oma raskust reguleerida. Käi jala.

Muidugi tegin kõikvõimalikke harjutusi, milleks mul eestis olles võimalusi ei ole ja tulemus on käes- biits on nii valus, et trükkimine on tõsine piin.

Võibolla te Tallinas nähtu põhjal ei usu aga soomlased on väga meeldivad inimesed. Oma loodud asvatusprogrammi ei pidanud näiteks kordagi kasutama (saali sisenedes ütled kõlava ja selge häälega tere) kõll aga käis kettasse see et inimesed vedelesid trenazööridel peale harjutust (Aileloleks siin kõvasti tööd).

Õldiselt ma düsgraaf ei ole aga see kes ütleb kuidas overwrite välja lõlitatakse saab mult viis punkti.

Lugupidamisega

Tuukerahv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oioioi, täna olen katki nagu Nõmme rahukoguduse orel. Võite mu vilede parandamiseks annetusi teha. Vähe sellest, et kõik kohad kus doktor näitas, et peaks lihas olema, on haiged, olen hankinud endale tuumapohmelli, mis päädib ilmselt sellega et lähen fööniga vanni. Nii ikka üks korralik kulturist ei tohiks käituda. Vabandan läbi selle foorumi kõigi soome inimeste ees, kes eile minu imelist (loe eesti-vene-inglise-soome keelekümblus) soome keelt nautima pidid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oioioi, täna olen katki nagu Nõmme rahukoguduse orel. Võite mu vilede parandamiseks annetusi teha. Vähe sellest, et kõik kohad kus doktor näitas, et peaks lihas olema, on haiged, olen hankinud endale tuumapohmelli, mis päädib ilmselt sellega et lähen fööniga vanni. Nii ikka üks korralik kulturist ei tohiks käituda. Vabandan läbi selle foorumi kõigi soome inimeste ees, kes eile minu imelist (loe eesti-vene-inglise-soome keelekümblus) soome keelt nautima pidid.

:ph34r: ,kurat sa tuuker peaksid tõesti foorumit tihedamalt külastama,igatahes sain su postitusi lugedes kohe tuju paremaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samasugune meeltesegadus tabas mind siis kui olin 13 aastat vana ja arenema hakkasid esimesed mehelikkuse tunnused. Täna hommikul voodist välja astudes üritasin paaniliselt meenutada kus kurat raudrüüs ja pronksist hobusega marssal Mannerheim mulle oma metallsaapaga alakehasse peksis. Perkele.

Kuidas saavad kaks päeva hiljem jalalihased nii pööraselt valutada? Aeroobset võite ise teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas liigud juba neljakäpakil? Nagu ahvil ikka kombeks..

Töö tegi ahvist inimese. Jõusaal teeb inimesest ahvi tagasi. Tegelikult ma arvasin, et arvuti teeb inimesest ahvi..poos on ka väga ahvi moodi, kui arvuti taga istuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvasin, et igal eestlasel on m6ni soomlasest s6ber... ja s6pradest arvatakse ikka h2sti.

Inimese ajan ma lebotamast 2ra ainult juhul, kui ma ise tahan sama trenazh88ri kasutada...ys omakasupyydlikel eesm2rkidel. Muidu mul kama, kus nad lamavad, kodus diivanil v6i j6usaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OFFTOPIC, aga mulle ei anna üks asi juba ammu rahu. Mida tähendab AileKuuda tähekombinatsioon "ys"? Ma ei ole veel suutnud seda mõista.. Vanasti arvasin, et see on vigaselt kirjutatud ilma täpitähtedeta "üks", aga viimasel ajal panin tähele, et "üks" ei sobi konteksti tavaliselt. Nii ma siis murran oma pead juba mitu-mitu kuud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OFFTOPIC, aga mulle ei anna üks asi juba ammu rahu. Mida tähendab AileKuuda tähekombinatsioon "ys"? Ma ei ole veel suutnud seda mõista.. Vanasti arvasin, et see on vigaselt kirjutatud ilma täpitähtedeta "üks", aga viimasel ajal panin tähele, et "üks" ei sobi konteksti tavaliselt. Nii ma siis murran oma pead juba mitu-mitu kuud..

äkki see tähendab "yhesönaga" ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OFFTOPIC, aga mulle ei anna üks asi juba ammu rahu. Mida tähendab AileKuuda tähekombinatsioon "ys"? Ma ei ole veel suutnud seda mõista.. Vanasti arvasin, et see on vigaselt kirjutatud ilma täpitähtedeta "üks", aga viimasel ajal panin tähele, et "üks" ei sobi konteksti tavaliselt. Nii ma siis murran oma pead juba mitu-mitu kuud..

ys ehk yhe s6naga ehk siis ühesõnaga ... vabandust, kui arusaamatust tekitasin.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×