Jump to content
Amarillo

ÜLESÖÖMINE

Recommended Posts

tervist söön siis vahelduva eduga 6-12x päevas, valku proovin mitte üle 2g/KG saada, kalorites ei kujuta ette,põhimõtteliselt kõht koguaeg täis ja punnis va trenni ajal,vanust 17 kaal 88kg tõuseb(A),pikkus 184

no rääkige siis negatiivsetest külgedest va rasva suurenemine , kas võib süüa palju tahad? toitumine muidu paigas, st söön seda mida keha vajab, ainult koguaeg:)

miks ei tohi koguaeg süüa vms? KOMENTEERIGE

TÄNUD :ph34r:

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist söön siis vahelduva eduga 6-12x päevas, valku proovin mitte üle 2g/KG saada, kalorites ei kujuta ette,põhimõtteliselt kõht koguaeg täis ja punnis va trenni ajal,vanust 17 kaal 88kg tõuseb(A),pikkus 184

no rääkige siis negatiivsetest külgedest va rasva suurenemine , kas võib süüa palju tahad? toitumine muidu paigas, st söön seda mida keha vajab, ainult koguaeg:)

miks ei tohi koguaeg süüa vms? KOMENTEERIGE

TÄNUD :ph34r:

Kui kõht koguaeg punnis, siis võib magu välja venida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et kui nii jätkad, lähed paksuks ja jääd suhkruhaigeks + veel midagi, millest spetsialistid rohkem oskavad rääkida.

suhkuhaigeks sellepärast et väldin üldiselt kiireid süsivesikuid ja ei söö maiustusi? :ph34r:

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suhkuhaigeks sellepärast et väldin üldiselt kiireid süsivesikuid ja ei söö maiustusi? :ph34r:

Kui sa sööd tõesti nii, et absoluutselt kogu aeg on kõht punnis, siis sööd sa ka aeglaseid süsikaid liiga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb mida "koguaeg" all mõtled? 2 tunni tagant vist on veel enam-vähem ok suhteliselt väikeseid koguseid süüa, aga kui iga tunni tagant või veelgi tihedamini sööd, siis ei seedi toit korralikult ära (palju väärtuslikku kraami leiab tee WC-potti) ning lisaks veel magu tahab veidi puhata ka, võid mao ära rikkuda. Minu arvamus lihtsalt. :ph34r:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no krt igas korralikus massikogumis artiklis on "söö ainult söö" , "põhiline : SÖÖ NAGU SIGA",eriti noortele - kus on inimese ja looma piir, et maksimum lihaskasv oleks ja tervist ära ei riku. ÄKKI KEEGI ANNAKS MINGI LINGI VMS KUST SAAKS LUGEDA TERVISLIKU LIIGSÖÖMISE VÄRKE

tänud;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ÄKKI KEEGI ANNAKS MINGI LINGI VMS KUST SAAKS LUGEDA TERVISLIKU LIIGSÖÖMISE VÄRKE

tänud;)

No sellist asja nagu tervislik liigsöömine pole lihtsalt olemas. Sõna liigsöömine tähendab juba seda, et süüakse LIIGA PALJU.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina katsetasin samasugust õgimist 2 aastat tagasi. Ei kahetse. 7 kuuga kasvas kaal 13kg. Ei täheldanud küll midagi negatiivset(va. kõhutuuled :ph34r: ) Muidugi ei õginud ma selle 7 kuu jooksul iga päev, sest mingi aeg lihtsalt enam ei jõudnud, aga siis puhkasin pisut ja lasin edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina katsetasin samasugust õgimist 2 aastat tagasi. Ei kahetse. 7 kuuga kasvas kaal 13kg. Ei täheldanud küll midagi negatiivset(va. kõhutuuled :ph34r: ) Muidugi ei õginud ma selle 7 kuu jooksul iga päev, sest mingi aeg lihtsalt enam ei jõudnud, aga siis puhkasin pisut ja lasin edasi.

Sama siin ainult, et mitte 2 aastat tagasi. See kõhutuul on jah natuke ebameeldiv, aga elame üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müts maha mehe ees kes nii suudab distsiplineerida ennast.

1. tee piisavalt trenni

2. nati aeroobset.... südamele... ja kõik on ideaalne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina katsetasin samasugust õgimist 2 aastat tagasi. Ei kahetse. 7 kuuga kasvas kaal 13kg. Ei täheldanud küll midagi negatiivset(va. kõhutuuled :ph34r: ) Muidugi ei õginud ma selle 7 kuu jooksul iga päev, sest mingi aeg lihtsalt enam ei jõudnud, aga siis puhkasin pisut ja lasin edasi.

no seda üritan minagi,teostan no tore kuulda et "natuke" kaalu said:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Müts maha mehe ees kes nii suudab distsiplineerida ennast.

1. tee piisavalt trenni

2. nati aeroobset.... südamele... ja kõik on ideaalne

üllatavalt positiive vastus, disipliiniga probleeme pole, aga just õgimine, tahaks teda kas negatiivseid effekte ka on (va kõhutuul,väiksed korinad/valud/sumbumne tunne). Kardan et söön liiga palju.Treeningu koha pealt teen originaal 5x5 süsteemi 3x nädalas.trenni teinud üle kahe aasta, nii et kava peaks kohane olema staaziga.

Aeroobset siis 3x10min (soojendus) 3x20min (peale trenni) = 1.5h aeroobset (ratas,sõudmine) nädalas.

küsimust otse polegi aga jah äkki oskad mõne probleemi tuua mis võiks õgimise negatiivseks küljeks olla vms. TÄNUD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×