Jump to content
cvtec

Reie siseküljele

Recommended Posts

selle masina peal pole ma veel ühtegi meest tegemas näinud :(

Sama siin ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lukas Osladil tegi sarnast harjutust, reite eemaldamist. Ise olen proovinud laia jalgade vahega kükke ja andis ilusti siseküljele tunda! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tore oleks kui plokki külge käiksid mingid tugevad sidemed, mida saaks ümber jala panna ja siis jala lähendamist teha (jala kokkutoomist pean silmas). võib olla on siuke asi olemas ka.

mulle siuke vidin igatahes meeldiks :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tore oleks kui plokki külge käiksid mingid tugevad sidemed, mida saaks ümber jala panna ja siis jala lähendamist teha (jala kokkutoomist pean silmas). võib olla on siuke asi olemas ka.

mulle siuke vidin igatahes meeldiks :ph34r:

Selline asi on olemas, olen ka kasutanud. Tegu on nagu tõstevööga/rihmaga, aga käib jala ümber. Kui see rihmake on sääre allosa külljes kinni, siis selle rihma külge kinnitatakse alaplokk. Ja nii saab reit lähendada ja kaugendada külgede suunas, reit ette ja taha tõsta.

Audentese spordiklubi jõusaalis on need olemas, vedelevad ristveo seadme juures.

--

Leidsin siit ühe pildikese jalarihmast:

http://www.arcoman.ee/index.php?page=71&am...amp;group_id=15

See pole kuigi hea pilt seal aga annab väikese ettekujutuse ikka vast, et tema eesmärgiks on tekitada kinnituskoht metall-rõnga näol, mida seal pildilt näeb, et selle kinnituskoha külge siis alaplokk kinnitataksegi.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×