Jump to content
Totenkopf

Unehalvatus

Recommended Posts

Olen kogenud seda ainult korra oma elus.Ärkasin üles keset ööd ning pilt oli silme ees kummaline,nägin enda eest mingisugust inimese sarnast kujutist.Samal hetkel olin aga täiesti halvatud kuigi üritasin kogujõust ennast liigutada.hetk hiljem aga vabanesin sellest seisust ning suutsin jälle liigutada.midagi sellist ei sooviks küll enam kogeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kogenud umbes neli korda. Alguses võttis ikka kõhedaks küll, aga kui asja pisut uuritud sai ja täiesti teaduslik seletus sellele leitud, siis pole nagu viga. Kuigi jah... ülimalt ebameeldiv kogemus... isegi karjuda ei saa, kuigi tahaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul korduvalt olnud see, et tunnen nagu kukuks aga tegelikult voodi peal. See ei ole nüüd täpselt see aga veider ikkagi.

Olen ise ka midagi sarnast kogenud. Seda just päeval magades ja mitte sügavas unes, vaid hakkan nagu magama jääma ja järsku selline vabalangemise tunne. Öösel pole olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ise ka midagi sarnast kogenud. Seda just päeval magades ja mitte sügavas unes, vaid hakkan nagu magama jääma ja järsku selline vabalangemise tunne. Öösel pole olnud.

sama lugu ka mul , pearinglus on kah olnud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris jube värk on see tõesti. Imelik, et isegi mingit rõvedat haisu võib tunda selle ajal. Ja imelik on see, et miks alati mingit kriipit hallutsinatsiooni näeb selle ajal, mitte midagi ilusat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabalangemist olen isegi korduvalt kogenud ja vahel kaasneb sinna juurde ka väike unenägu, kui vabalangemine on toimunud siis alati oleks nagu oma toa aknast kukkunud! :( Olen kogenud ka mingit sellist tõmblemist vms, et kas jalg või midagi muud väriseb järsku, see siis just vahetult enne magama jäämist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vabalangemist pidevalt :( . Mingi 10 korda olen hallukaid näind! üks jäi eriti hästi meelde: Keset ööd tegin silmad lahti aga keha liigutada ei saand. Dude siis järsku mingi läbipaiste roheliselt särav laternaga poiss tuleb minu poole. Nagu olekski sea... täiesti päris tunne kohu. Lõpuks sain silmad lahti siis kargasin püsti... vaatasin et poiss kadunt (peale seda ikka und ei saand ja jube hirmus siiamaani) . Siis vetsu jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kogenud ka mingit sellist tõmblemist vms, et kas jalg või midagi muud väriseb järsku, see siis just vahetult enne magama jäämist!

Kas see on siis ka unehalvatusega seotud? Nimelt 1998. aastal kui esimest korda süvenenult jalgpalli MM-i jälgisin oli mul õhtuti magama jäädes tavaline asi, et poolunne vajudes nägin jalgpallureid silme ees sibamas. Mõnda aega nad sibasid rahulikult, aga siis käis mul jalast tõmblus läbi - justkui oleksin ise tahtnud palli lüüa. Ja see äratas mu jälle üles. Mõni õhtu juhtus seda lausa kolm-neli korda järjest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen ise ka seda kogenud, jumala halb tunne teglt, peas hakkab niimodi kumama ja kõrvades suriseb, läheb aina tugevamaks ja mõtlen et nüüd pea lõhkeb, aga siis rahunen maha. ühest teisest foorumist lugesin, et Unehalvatus on normaalne nähtus, mil su keha on uinunud, kuid aju veel pole. Ära karda seda, vaid võid kasutada neid hetki nö. kehast välja minekuks ja astraalprojektsiooniks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen ise ka seda kogenud, jumala halb tunne teglt, peas hakkab niimodi kumama ja kõrvades suriseb, läheb aina tugevamaks ja mõtlen et nüüd pea lõhkeb, aga siis rahunen maha. ühest teisest foorumist lugesin, et Unehalvatus on normaalne nähtus, mil su keha on uinunud, kuid aju veel pole. Ära karda seda, vaid võid kasutada neid hetki nö. kehast välja minekuks ja astraalprojektsiooniks

Jah, hea võimalus öösse söömiseks kulturistidele! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka unehalvatust korduvalt kogenud, nii umbes 12-14.aastaselt. ärkasin öösel üles ja tunne oli selline, et keegi hoiab mu käetest kinni ja surub vastu voodit. Liigutada võimatu, ehkki tahtmine suur voodist välja rabeleda. Ma ei ole "kinnihoidjat" kunagi näinud, aga olen teda tundnud... iga oma keharakuga.. suht jube tunne.

Tglt meenub ka selline asi, et oma kodus olen lihtsalt trepist alla läinud ja poole trepi peal siesma jäänud kunagi keegi hoiab sama moodi kätest kinni ja edasi liikuda ei lase. Häält teha võimatu. Kas siuke juhtum ka päriselt olnud on, ma ei garanteeri.. see oli vast pigem uni. ma lihtsalt ei mäleta...aga tean siiamaani seda kogemust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pidevalt nii.. lähen magama Jalg tõmbleb nagu ma lööksin midagi :ph34r: Alguses ehmatab täige. Muidugi on mul ka olnud selliseid hulkumis asju. Vanasti kõndisin peaaegu iga öö. Ükskord ärkasin alumisel korrusel saunas :unsure:

Muudetud kasutaja peeter88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on sarnane kogemus olnud, kusjuures usun ,et yheks p6hjuseks oli see ,et hakkasin ZMA-d tarbima, mis m6jutab ka und.

Suhteliselt varahommikul j2rsku l6i mul sellise unen2o ette ,et mingisugused tolmutondid <_< liikusid mul silme ees ja tegid meeletut kisa, 2rkasin yles ,kuid ei suutunud ennast liigutada ja silmad tulid vaevu-vaevu lahti, syda peksis meeletult, sest unen2gu tundus v2ga reaalne. Panin silmad uuesti kinni ja vajusin unne, m6ni minut l2ks m66da ja hakkas sama jama pihta. L6puks rahunes siiski asi maha ja sain edasi magada. Aga ausalt, see ynen2gu ja sellele j2rgnev oli minu jaoks v2ga hirmutav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tolm: Nähes unes tolmu viitab see sellele, et sinu aspektid on jäänud järelvalveta või neid on ignoreeritud <_<

Mida iganes:D Tõlge ühest inglisekeelsest unenägude seletajast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×