Jump to content
MadisKr

Jõud ja lihas

Recommended Posts

Tere,Olen suht algaja ja hetkel teen 4x10 seeria. Tahaks nagu teada mis oleks parim seeria nii jõu kui ka lihasmassi kasvatamiseks. Kui neid ei ole võimalik võrdselt kasvatada siis kui tihti peaks tegema jõu tenni (3-4x6) kui ma ei eksi ja kui tihti peaks tegema lihate kasvatamiseks pikemaid seeriaid. Kas see on siis sedasi, et pika seeriaga ei tule üldse jõudu juurde või tuleb seda väga minimaalselt ja kui teen lühikese seeria kas siis lihas ei kasva aga tuleb ramm. Trenni ma teen vähemalt kolm korda nädalas võimalusel ka 4

Tänan vastuste eest Madis :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,Olen suht algaja ja hetkel teen 4x10 seeria. Tahaks nagu teada mis oleks parim seeria nii jõu kui ka lihasmassi kasvatamiseks. Kui neid ei ole võimalik võrdselt kasvatada siis kui tihti peaks tegema jõu tenni (3-4x6) kui ma ei eksi ja kui tihti peaks tegema lihate kasvatamiseks pikemaid seeriaid. Kas see on siis sedasi, et pika seeriaga ei tule üldse jõudu juurde või tuleb seda väga minimaalselt ja kui teen lühikese seeria kas siis lihas ei kasva aga tuleb ramm. Trenni ma teen vähemalt kolm korda nädalas võimalusel ka 4

Tänan vastuste eest Madis :(

Fitness.ee's on vajalikud treeningkavad üleval...

Artiklites on ka tarkuseid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitness.ee's on vajalikud treeningkavad üleval...

Artiklites on ka tarkuseid :(

Olen siin otsinud selle kohta ja treeningkavad ka leidnud kuid oma küsimusele sellist vastust nagu vaja ei ole leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siin otsinud selle kohta ja treeningkavad ka leidnud kuid oma küsimusele sellist vastust nagu vaja ei ole leidnud.

4X6-8 teeb väga hästi nii massi kui jõudu. See 4x10 Minu puhul vähemalt nii hea pole! See käib baas harjutuste kohta aga muud harjutused ise teen u. 3x8-12. Loodan et abi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siin otsinud selle kohta ja treeningkavad ka leidnud kuid oma küsimusele sellist vastust nagu vaja ei ole leidnud.

(Midagi sellist ma kuulda tahtsingi kas on mõni selline võimalus neid ka koos arendada) hakkan 8-st seeriat tegema vaatan kuidas tulemsed olema hakkavad siis. Või keegi soovitab vahepeal teha ka 6est seeriat ja näiteks 1 nädal kuus ka 12 seeriat, või sobib 8ksane nii massi kui jõu treenimiseks? Et nagu 8-st siis

Jutt suht segane aga algaja värk noh :( aga igastahes suured tänud nelile kes oma teadmise algajatega ka jagavad.

Algajast saab ka kunagi edasijõudnu kuid seda ainult õige treeninguga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×