Jump to content
undisputed

Pilt ????

Recommended Posts

Kui sellel naisel on mingi "enda mees" küll nad omavahel klativad, kes kellel kus mis kehaosa näidata lubab jne Mis puutub siia kellegi teise tüdruk/naine/eit?

Ei-ei :D , muidugi mitte.

Ma tahtsin oma jutuga ikka tegelikult seda teada, et kas see pilt ikka on nii tavaline või siiski mitte (nimelt, vahel tunduvad asjad mõne teise kännu otsast vaadatuna ikka hoopis teistsugused :D ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei-ei :D , muidugi mitte.

Ma tahtsin oma jutuga ikka tegelikult seda teada, et kas see pilt ikka on nii tavaline või siiski mitte (nimelt, vahel tunduvad asjad mõne teise kännu otsast vaadatuna ikka hoopis teistsugused :D ).

Mis mõttes tavaline ? Ilmselt pole päris tavaline, vaata kui rõõmsaks ja energiliseks foorumikülastajad on läinud, kolmas lehekülg juba :D

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii nagu paljudes meestes on omasooiharuse alge, nii on paljudes ka pedofiilseid kalduvusi. Ma ei imesta mitte millegi yle...

Millel sinu see väide põhineb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok. Oletame et see on sinu "eit" :D .

Küsiks nii, et kas sulle siis ka meeldiks, kui see oleks su enda naine, kes endast sellise pildi siia üles laseb riputada? Tunduks see sulle hästi ilus ja õige, täiesti tavaline pilt ilusast naisest? Või siiski väheke üle vindi?

Kui ma ütlesin, et võtaks ära küll, siis ma mõtlesin natuke lühemat suhet :D Kui ma oleks abielus ja mu naine paneks sellise pildi üles, siis eks ta vist natuke häiriks mind, aga mitte liiga palju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Novot, pole 24 h siin käinud ja juba on must pedofiil tehtud :D :D :D Aga üldiselt kipub ikka olema nii, et kui mõni naine näeb endast ilusamat naist, siis on see naine kas lits või mõrd. Kurb aga tõsi. Alati nad seda ütle otse välja aga mõte jääb samaks. Ja alati on neil midagi omasoo esindajate kohta öelda..........

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Novot, pole 24 h siin käinud ja juba on must pedofiil tehtud :D :D :D Aga üldiselt kipub ikka olema nii, et kui mõni naine näeb endast ilusamat naist, siis on see naine kas lits või mõrd. Kurb aga tõsi. Alati nad seda ütle otse välja aga mõte jääb samaks. Ja alati on neil midagi omasoo esindajate kohta öelda..........

See on nn vituviha ... :D Kui nüüd eesti õigekeelsussõnaraamatut kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et ikka on küll sportlane. Ja 21 mitte 19 :(

No ei ole ju sportlane. Modell on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haha :(

Täpselt nii on, vaadake mis toimub fitness.ee RATE naiste piltide all. Kommentaaride järgi vaadates läheksid nad kõik üksteisele kätega kallale. Kas kusagil meeste piltide all sellist "sõda" on märgata?

Sama siin, naised nägid endast kenamat sookaaslast ja kohe hakkab peale, punnis kõht jube pehme ja veel ei tea mis. Enamus neist kommijatest on ise veel pehmemad muide ja juba ammu pubekaeast väljas, tea mis neil häda siis on? ;)

Minu jaoks see plika seal pildil ka just naisideaali mõõte välja ei anna aga soiguma ka ei hakka .

Aga lahe on lugeda ja tõdeda, et see krdi v...u viha naistel ikka nii kange on. Oleks siis ise veel ei tea mis missid. Pähhhhh!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on tegemist ilusa naise ja ilusa pildiga. :) Paneb vere keema kyll. ;)

Aga moraalijyngrid- :(;):o:D:lol: :lol: :lol:

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavalisus on harva voorus... konservatiivsetel elualadel vahest võibolla :(

Kaiser Chiefs laulab väga tabavalt "Everything Is Average Nowadays"!!! Viimasel ajal ongi kogu maailm mingeid wanna-be originaalitsejaid täis ja see on minu arust väga tavaline.

Muidugi Aile Kuuda oma mürgipritsimisega võiks vahest ka tagasi hoida. Muidu jääb juba mulje, et tegemist ongi õela ja vaimses arengus pidama jäänud isikuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi Aile Kuuda oma mürgipritsimisega võiks vahest ka tagasi hoida. Muidu jääb juba mulje, et tegemist ongi õela ja vaimses arengus pidama jäänud isikuga.

vot sellele ma tahaks küll Aile vastust näha :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi Aile Kuuda oma mürgipritsimisega võiks vahest ka tagasi hoida. Muidu jääb juba mulje, et tegemist ongi õela ja vaimses arengus pidama jäänud isikuga.

Väga terav :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei ole ju sportlane. Modell on.

"Fitness model" koosneb kahest sõnast, mitte ühest, ja mul on kuri kahtlus et see esimene on spordiga seotud :(

Artikli ingliskeelses variandis nt on selline pilt, siin näeb ta pisut kandilisem välja ja meeldib sulle võibolla rohkem:

http://www.amazon.ee/eng/lehed/pilt/tekstid/88.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmandal pildil on nagu ma aru saa Aktivist ja see siin teemas palju kõneainet tekitanud piiga!? Pildi järgi on nad täpselt sama pikad ;) Niisama tähelepanek lihtsalt :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×