Jump to content
bullz-eye

toidulisand

Recommended Posts

Tekkis konflikt isaga, et ei taha mul lubada Fasti toodet Hera80 tarbida (vadakuvalk).

Ise leidsin küll, et noh trenni juba pool aastat teinud ja sellest on kasu kah ikka olnud.

Et kas hera80-s on üldse midagi kahjulikku? Et kui palju keemiat sees jne?

-----------------------------------------------------

Kasutan juba pikemat aega aga tellisin paar kilo ja see posti leheke jõudis posti, mille isa avastas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis konflikt isaga, et ei taha mul lubada Fasti toodet Hera80 tarbida (vadakuvalk).

Ise leidsin küll, et noh trenni juba pool aastat teinud ja sellest on kasu kah ikka olnud.

Et kas hera80-s on üldse midagi kahjulikku? Et kui palju keemiat sees jne?

-----------------------------------------------------

Kasutan juba pikemat aega aga tellisin paar kilo ja see posti leheke jõudis posti, mille isa avastas.

Teadmatuses olevad vanemad, ehk järgmiseks keelavad ka liha söömise ära ? :D

St. et hera80 ei ole kahjulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega sa ära sure, kui peale trenni koksi ei joo

libistad liitri jogurtit näiteks

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keemia ta pole kuid ta ikkagi on tervisele kahjulik ise uurisin järgi tutavate käest vanaks jääd siis peab olema inimene kes sulle uue maksa ja neeru annavad :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis konflikt isaga, et ei taha mul lubada Fasti toodet Hera80 tarbida (vadakuvalk).

Ise leidsin küll, et noh trenni juba pool aastat teinud ja sellest on kasu kah ikka olnud.

Et kas hera80-s on üldse midagi kahjulikku? Et kui palju keemiat sees jne?

-----------------------------------------------------

Kasutan juba pikemat aega aga tellisin paar kilo ja see posti leheke jõudis posti, mille isa avastas.

naljakas, kujutan isa nägu, poiss tellib "steroide" :ph34r:

kui vana oled?

ei ole selles lisandis midagi ohtlikku, kuid tarbi mõõdukalt, soovitatavalt ainult peale trenni:=)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keemia ta pole kuid ta ikkagi on tervisele kahjulik ise uurisin järgi tutavate käest vanaks jääd siis peab olema inimene kes sulle uue maksa ja neeru annavad :ph34r:

Misasi see sul kahjulik on ? Kakao või ? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis konflikt isaga, et ei taha mul lubada Fasti toodet Hera80 tarbida (vadakuvalk).

Ise leidsin küll, et noh trenni juba pool aastat teinud ja sellest on kasu kah ikka olnud.

Et kas hera80-s on üldse midagi kahjulikku? Et kui palju keemiat sees jne?

-----------------------------------------------------

Kasutan juba pikemat aega aga tellisin paar kilo ja see posti leheke jõudis posti, mille isa avastas.

Ütle palun minu poolt oma isale edasi ja las jätab meelde, et - TEADMATUS POLE ÕNN

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt olen täheldanud, et isegi mõned alternatiiv-, rahva- ja muu meditsiini "friigid" soovitavad vadakuvalku tarvitada, ei mäleta oli see nüüd seal olevate immunoglobuliinide või mõne muu komponendi pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×