Jump to content
AndresT

Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

Recommended Posts

Gaspi püks sobib neile -eelkõige kulturistidele, kellel on jalad jämedamad kui enamusel tavainimestest samas talje võib olla isegi peenem. Kui aga on ka kõhukest, siis ei pruugi GASP -i püks sobida, kulturistidele on ta vaieldamatult keha järgi sobivaim kaubamärk. :)

Kus Gaspi teksasid proovida saab? Pärnu Fitshopis ka neid on? Ja mis hinnaklass on, tegelikult see väga oluline polegi, peaasi et jalas normaalsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus Gaspi teksasid proovida saab? Pärnu Fitshopis ka neid on? Ja mis hinnaklass on, tegelikult see väga oluline polegi, peaasi et jalas normaalsed.

Telliskivi Fitshopis on mul üks suurem paar järel ,mida proovida saab - selle põhjal näeb ära vähemalt millist numbrit tellida - me ei ole neid lampi palju sisse tellinud, kuid soovi korral on võimalus neid tellida ka eritellimusena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi kriibib veel südant.

Loen siin läbi aegade, et poisid kelle jalg on 65 ei leia omale teksaseid, kuna reiest kitsas!!!

###### mul on jalg 70. Suurus 37/32 sobivad kui valatult. Veel on poes küllaga saadaval numbrid 38, 39, 40.......

Kui reie ümbermõõt jääb alla 75, siis ma tõesti ei mõista, kus see probleem on.

Kui keegi kuskil kirjutab jälle, siis ma omaette naeran pihku kodus, samalajal kulturismivõistlustel sama meest laval vaadates, kui kure jalad need tegelikult on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teksa lõige sõltub eelkõige mudelist ja tihti on tõesti nii ,et oma pikkusele parjat püksi ei ei leia pean silmas sellist kus reis mahub ja samast on ka vöökohast paras, mitte nii et ülevalt mahuks teine mees veel sisse . Kuid selleks ongi Fitshop, kus on Gaspi teksaseid saada ja sinna mahuvad igasugused jalad sisse ära... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi kriibib veel südant.

Loen siin läbi aegade, et poisid kelle jalg on 65 ei leia omale teksaseid, kuna reiest kitsas!!!

###### mul on jalg 70. Suurus 37/32 sobivad kui valatult. Veel on poes küllaga saadaval numbrid 38, 39, 40.......

Kui reie ümbermõõt jääb alla 75, siis ma tõesti ei mõista, kus see probleem on.

Kui keegi kuskil kirjutab jälle, siis ma omaette naeran pihku kodus, samalajal kulturismivõistlustel sama meest laval vaadates, kui kure jalad need tegelikult on.

Mul on ka mingi 65cm, seda pikkuse juures 185cm. Vöökoha jään hetkel võlgu.

Käisin ka poes ükspäes nii viigipükse kui teksaseid proovimas. Viskas kiiresti kopa ette.

Kui oli pikkus paras, siis vöökoht liiga suur. Kui vöökoht paras, siis reitest kitsas. Kui reied ja vöökoht paras siis pikkus kehva vms. Jne jne jne. Nokk kinni, saba lahti. Jube tüütu. Pean veel poodides tuhlama. Erinevatel firmadel on erinevad lõiked, seega kindlasti on kuskil poes toode, mis hästi sobib. Lihtsalt on jama see, et peab tunduvalt rohkem otsima, kui tavamõõdus inimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka mingi 65cm, seda pikkuse juures 185cm. Vöökoha jään hetkel võlgu.

Käisin ka poes ükspäes nii viigipükse kui teksaseid proovimas. Viskas kiiresti kopa ette.

Kui oli pikkus paras, siis vöökoht liiga suur. Kui vöökoht paras, siis reitest kitsas. Kui reied ja vöökoht paras siis pikkus kehva vms. Jne jne jne. Nokk kinni, saba lahti. Jube tüütu. Pean veel poodides tuhlama. Erinevatel firmadel on erinevad lõiked, seega kindlasti on kuskil poes toode, mis hästi sobib. Lihtsalt on jama see, et peab tunduvalt rohkem otsima, kui tavamõõdus inimene.

Saab ka lühemaks lasta lõigata ja paljud poed teevad seda veel for free. Kuna kintspükse ei armasta ja paar aastat tagasi kummardades oli ebameeldiv kogemus pikikärisemise osas, siis pikka aega juba praktiseerin sellist lotendavat stiili, et kõik ilusti liikuda ja hingata saaks:-) Järeltulijate saamiseks ka parem. Vöökohast saab ka ümber lasta teha, sest midagi ebastiilsemat annab otsida kui püksirihmaga kokku pigistatud laiad püksid (umbes sama nagu must sokk ja pruunid sandaalid lühikeste pükstega palaval suvepäeval).

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi kriibib veel südant.

Loen siin läbi aegade, et poisid kelle jalg on 65 ei leia omale teksaseid, kuna reiest kitsas!!!

###### mul on jalg 70. Suurus 37/32 sobivad kui valatult. Veel on poes küllaga saadaval numbrid 38, 39, 40.......

Kui reie ümbermõõt jääb alla 75, siis ma tõesti ei mõista, kus see probleem on.

Kui keegi kuskil kirjutab jälle, siis ma omaette naeran pihku kodus, samalajal kulturismivõistlustel sama meest laval vaadates, kui kure jalad need tegelikult on.

Lahe on lugeda selliseid asju, kuna tean väga täpselt kuidas poes olles sellise probleemi ees seista on :D . 2 aastat tagasi otsisin ka endale teksaseid. Käisin läbi kõik Kristiine keskuse poed ja kõigist sain ühise vastuse. Hiljem proovisin Gaspi kõige suuremaid teksaseid, kuid ka nendest polnud tolku :D . Õnneks olen leidnud poe kust siiski on võimalik nii suuri teksaseid osta, isegi 2 numbrit jääb veel varu, aga plaanis pole seda reservi ära kasutada, muidu läheb asi ikka väga käest ära :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka mingi 65cm, seda pikkuse juures 185cm. Vöökoha jään hetkel võlgu.

Käisin ka poes ükspäes nii viigipükse kui teksaseid proovimas. Viskas kiiresti kopa ette.

Kui oli pikkus paras, siis vöökoht liiga suur. Kui vöökoht paras, siis reitest kitsas. Kui reied ja vöökoht paras siis pikkus kehva vms. Jne jne jne. Nokk kinni, saba lahti. Jube tüütu. Pean veel poodides tuhlama. Erinevatel firmadel on erinevad lõiked, seega kindlasti on kuskil poes toode, mis hästi sobib. Lihtsalt on jama see, et peab tunduvalt rohkem otsima, kui tavamõõdus inimene.

Otsi relaxed, straight ja muscle fit lõikega teksaseid ja unusta slim fit ning boot cut mudelid. Vahe ei ole mitte brändis, vaid konkreetses lõikes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsi relaxed, straight ja muscle fit lõikega teksaseid ja unusta slim fit ning boot cut mudelid. Vahe ei ole mitte brändis, vaid konkreetses lõikes.

Zara "relaxed" on sama hernekepp nagu Zara "slim" ;)

Aga soovita ilusaid brände. Enamus suuremaid pükse on koledad nagu öö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teksadest Jack & Jones ja GStar on tuntud firmadest need, mis on teinud normaalseid minu jaoks (ainult valitud mudelid ofc). Levis on täiesti lootusetu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zara "relaxed" on sama hernekepp nagu Zara "slim" :D

Aga soovita ilusaid brände. Enamus suuremaid pükse on koledad nagu öö.

Koledad nagu öö ;) Sa erialavahetust ei ole kaalunud? :)

Mina sain oma kitsa puusa jne jalgade jaoks Roxy teksad... s ja meestekad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zara "relaxed" on sama hernekepp nagu Zara "slim" :D

Aga soovita ilusaid brände. Enamus suuremaid pükse on koledad nagu öö.

New Yorkerist olen saanud viimased 2 paari, samuti on olemas mõned Montoni ja Pierre Cardin`i mudelid, valik on tegelikult väga lai. Üldiselt näeb ikka kaugelt ära, millise lõikega on tegemist ja tasub vaid oma täpset numbrit teada. Lõigetest niipalju, et paljud ongi reiest meelega kitsamaks tehtud ja need on ka vastavalt märgistatud. Jääb mulje, et keegi eriti ei loe, mis pükstega tegemist on ja siis kirub, et krt... kohe üldse jalga ei lähe, mis sest, et number on õige ;)

Mu enda reied on 63cm ja kannan vastavalt mudelile kas 34 või 36 suurust, kõik relaxed, loose või straight lõikega.

Zarast võite küll kõik kauge kaarega mööda minna, kui teksaseid jahite; see poekett lihtsalt ongi peenetele inimestele mõeldud :)

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zarast võite küll kõik kauge kaarega mööda minna, kui teksaseid jahite; see poekett lihtsalt ongi peenetele inimestele mõeldud ;)

Ei ole üleni peentele... mahukad tagumikud on Zaras täitsa teretulnud, juhul kui nende all on kurejalad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem on selles, et viimase 3 aasta hitt-tooteks on kitsad slim lõikega teksad ja peaaegu kõik firmad on agaralt just neid tootma hakanud ning seepärast, haarates kaubandusest esimese ettejuhtuva püksipaari, on enamasti tegu kintsupigistajatega. Mul on hoopis eriline probleem, nimelt tahavad kõik viimasel ajal proovitud teksad kangesti seda va venivillemit kägistada ja mul ei ole mingi eriline lont kah :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin eile Rocca Al Mare keskuse inHouse poes ja seal on lai valik ilusaid suure reieosaga pükse. Krabasin kiiruga ühe 36 nr`i ära ja reitel on isegi veidi kasvuruumi :D

Sealsamas Marks & Speceris oli ka palju laia reieosaga pükse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin eile Rocca Al Mare keskuse inHouse poes ja seal on lai valik ilusaid suure reieosaga pükse. Krabasin kiiruga ühe 36 nr`i ära ja reitel on isegi veidi kasvuruumi :D

Sealsamas Marks & Speceris oli ka palju laia reieosaga pükse.

Kuidas hinnad ka olid?

Käisin ise just laupäeval terve Kristiine läbi ja ei leidnud ainsatki paari, mis ei oleks reitest pigistanud. Päris 40 numbrit ka ei hakka võtma, millega vöökohast kottis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teksadest Jack & Jones ja GStar on tuntud firmadest need, mis on teinud normaalseid minu jaoks (ainult valitud mudelid ofc). Levis on täiesti lootusetu...

Mul on Hilfigeri teksad Easy Fit lõikega. Nendel on ka nõksa kasvuruumi. Pean mainima, et need sai ostetud USAst, Eestis ei ei ole Hilfigeri poodi sattunud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on Hilfigeri teksad Easy Fit lõikega. Nendel on ka nõksa kasvuruumi. Pean mainima, et need sai ostetud USAst, Eestis ei ei ole Hilfigeri poodi sattunud :D

tean, et stockmanni meesteosakonnas müüakse eestis kindlasti hilfigerit...

endal ka natuke sinnakanti probleemid juba. õnneks/kahjuks mitte väga teravalt. nimelt armastan kanda just kitsaid teksaid ning seega oli paar nädalat päris ebamugav avastus, kuid üle pika aja oma mustad teksad jalga tõmmanuna ja ratta selga roninuna avastasin, et vändates tekib jube pigistamistunne reites - nagu lõpetaks pikka kükiseeriat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks teada kas mõnel teisel suurejalgsel on sarnane probleem:

Olen sunnitud ostma veidi paksemate meeste pükse kui vöökoht eeldaks sest teised lihtsalt ei mahu reite ümber. Kuid isegi kui leian sellised püksid mis lähevad jalga, kuluvad nad jalge vahelt ajapikku ära ja ma pean muidu täiesti korralikud püksid ära viskama sest sinna on suur auk tekkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×