Jump to content
krizz

Toitumis ja treening kava

Recommended Posts

olen pikalt iseseisvalt treeninud ,aga soovitud tulemusest ikka nagu veidi puudu...Soov oleks siis mõned kilod kaotada ja füüsilist vormi parandada!

Küsimus siis järgmine kui tellida omale treening ja toitumis kava

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

kas kellegil kogemusi sellest saadava informatsiooni ja tulemustega?Ja kas selle järgimine muutub rahakotile kulukamaks?

Kindlasti on see teema juba siin kajastunud,sorry kui veelkord siis küsin:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen pikalt iseseisvalt treeninud ,aga soovitud tulemusest ikka nagu veidi puudu...Soov oleks siis mõned kilod kaotada ja füüsilist vormi parandada!

Küsimus siis järgmine kui tellida omale treening ja toitumis kava

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

kas kellegil kogemusi sellest saadava informatsiooni ja tulemustega?Ja kas selle järgimine muutub rahakotile kulukamaks?

Kindlasti on see teema juba siin kajastunud,sorry kui veelkord siis küsin:)

Kindlasti on su rahakotile kulukam ekseldes pimeduses. Aga omal nahal kõik lollused ise läbi teha on ka väärt kogemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa arvan et peamine on toitumiskava, mis tasub kindlasti tellida isegi siis, kui ei taha kaalust alla võtta.

Treeningkavad on ka siin saidil väga adekvaatsed.

Omal nahal katsetamine ja niisama rasvapõletajate söömine on mõttetu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti on su rahakotile kulukam ekseldes pimeduses. Aga omal nahal kõik lollused ise läbi teha on ka väärt kogemus.

Ma küll ei saa päris täpselt aru ,mida sa mõtled ekseldes pimeduses?

Kulukam selles mõttes,et kui muuta tavalist toitumist-ei arva et seda nüüd lolluseks nimetada saab?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll ei saa päris täpselt aru ,mida sa mõtled ekseldes pimeduses?

Kulukam selles mõttes,et kui muuta tavalist toitumist-ei arva et seda nüüd lolluseks nimetada saab?!

Te saate ju kava koostajaga raha asju ka arutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa arvan et peamine on toitumiskava, mis tasub kindlasti tellida isegi siis, kui ei taha kaalust alla võtta.

Treeningkavad on ka siin saidil väga adekvaatsed.

Omal nahal katsetamine ja niisama rasvapõletajate söömine on mõttetu

Pole kunagi proovinud mõnda rasvapõletajat isegi!Tundub nagu kergema vastupanu teed minemist ja ebatervislik ja raharaiskamine...

Usun ka,et mu treeningud täitsa normaalsed,kirjutan lähemalt millega tegelen:2 korda nädalas spinning,pärast trenni ka mõned jõuharjutused;2korda nädalas bodypump,ennem trenni umbes 20 min jooksu;vastavlt võimalusele üritan käija ka 1 kord nädalas stepis.Kui töö tõttu pole võimalik minna,siis lähen jõusaali ja jooksen umbes 45-55min+siis jõuharjutused.Kodus ,kui on jaksu ja tuju siis ka veidi pilatest.Võib olla tundub seda liiga palju,kuid kuna elan ,töötan hetkel norras ja siin mu elu koosnebki ainult tööst ja trennist ja olen juba pisut üle poole aasta tõsisemalt trenniga tegelend ja vaikselt aega selleks suurendanud ei tundu seda mulle liiga palju.Üldiselt lähtun enesetundest ,kui tunne et väsind jätan vahele!

Seega tunnengi just ,et toitumise koha pealt midagi valesti,püüan küll tervislikult-uurin palju mida süüa ja mitte aga jh oma peaga seda kokku panna ikka raske,kahjuks!

Kaalulangetamine polegi enam nii oluline,tahaks lihaseid rohkem nähtavale tuua!

Võib olla siis tellin omale toitumiskava ainult?

Igal juhul jään su arvamust ootama ,kas minu praeguse treenigu juures piisaks toitumiskavast?KAhju pole rahast,aga tunnen,et treeninguga olen rahul,vähemalt hetkel paras koormus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole kunagi proovinud mõnda rasvapõletajat isegi!Tundub nagu kergema vastupanu teed minemist ja ebatervislik ja raharaiskamine...

Omega 3 on rasvapõletaja ja väga tervislik südamele, ajule, jne. Soovitan soojalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omega 3 on rasvapõletaja ja väga tervislik südamele, ajule, jne. Soovitan soojalt.

Mõtlen sellele!Olen siiani arvanud,et need mitte just kõige tervislikumad,vb eksisin siis..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×