Jump to content
Indrek K

Mul tuli igatahes pisar silma!

Recommended Posts

Loodan, et sobib siia foorumisse, äärmiselt kaunis, samas kurb lugu! Eriti südamesse läks kuna mu oma õetütar põdes analoogset haigust (lihaste kärbumine) ja suri 16 aastasena...

Link

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles point on? Tahad reede õhtul inimestes deprekat tekitada? Maailmas on nii palju kurbi saatusi, et kõigile kaasa tunda ei jõua niikuinii, sellega tapaks ennast ära! Täiesti OT teema... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi palus kaasa tunda? Ja kui siuksed asjad deprekat tekitavad, siis pöördu arsti poole!

Kusjuures leidsin selle asja bodybuilding.com foorumist, seal ei paista see küll kellelegi OT-na!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles point on? Tahad reede õhtul inimestes deprekat tekitada? Maailmas on nii palju kurbi saatusi, et kõigile kaasa tunda ei jõua niikuinii, sellega tapaks ennast ära! Täiesti OT teema... <_<

Offtopic vabast teemast? hmm...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles point on? Tahad reede õhtul inimestes deprekat tekitada? Maailmas on nii palju kurbi saatusi, et kõigile kaasa tunda ei jõua niikuinii, sellega tapaks ennast ära! Täiesti OT teema... <_<

Kui tekitab deprekat, siis istu kodus teki all ja ära pea välja pista. Mingi OT see ei ole. Selleks Vaba foorum ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
29 aastane mees julgeb kirjutada et pisar tuli silma ja läks südamesse...kaunis,kurb??? :D<_<

kas neil siis ravimid näiteks anaboolse toimega steroidid ei aita?

Sa oled ennegi kirjaoskamatusega silma paistnud! Mida see viimane lause tähendama peaks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kompleksivaba kaastunnet võiksid ju niivõrd individualistlikus Lääne kultuuris inimesed arendada küll. Budistlikus filosoofias on kaastundel koos tarkusega väga suur roll ja mitte ilma asjata. Soovitan lähemalt uurida mõnda sellekohast raamatut - soovitus muidugi neile, kes vähegi tunnevad huvi vaimse arengu vastu, mis minu arust peakski olema esmajärguline. Kompleksivaba kaastunde all ma pean silmas seda, et tihti asetab nn. kaaasatundja ennast subjektist kõrgemale ja see on vale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Humala õetütart oleks pidanud aitama.

Viidatud loos oli ajukahjustus, seal ei aita.

Ei oleks aidanud, usu mind, tema haigus oli kahjuks ravimatu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te m6tlete siin haletsust? Tegemist on 6nnelike inimestega ja 6nnelikuks ei tee teid ei hea fyysiline vorm ega ka varakus, see kas on teil peas...ma m6tlen siin oskus olla 6nnelik... v6i seda ei ole.

Sellised videoklipid on eelk6ige selleks, et meie k6ik oleksime natuke paremad inimesed, suudaksime n2ha oma ninaotsast kaugemale jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles point on? Tahad reede õhtul inimestes deprekat tekitada? Maailmas on nii palju kurbi saatusi, et kõigile kaasa tunda ei jõua niikuinii, sellega tapaks ennast ära! Täiesti OT teema... :D

tüüpiline vastu klähvimine, mida siin siin foorumites päris tihti esineb:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te m6tlete siin haletsust? Tegemist on 6nnelike inimestega ja 6nnelikuks ei tee teid ei hea fyysiline vorm ega ka varakus, see kas on teil peas...ma m6tlen siin oskus olla 6nnelik... v6i seda ei ole.

Sellised videoklipid on eelk6ige selleks, et meie k6ik oleksime natuke paremad inimesed, suudaksime n2ha oma ninaotsast kaugemale jne.

100% nõus Aile!

Arvan, et peale selle, et isa tunneb rahulolu, sellest, mida ta teeb, muudab ta paremaks ka neid, kes nendega koos võistlevad ja neid, kes raja ääres kaasa elavad, sest kindlasti tundub võistlus, kus need kaks kaasa löövad, teistsugusena, kui võistlus, kus neid pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×