Jump to content
AA

Rasvaprotsent

Recommended Posts

Aga kas on võimalik et need kaela ja vöökoha ümbermõõdul töötavad kalkulaatorid mulle hästi ei toimi kuna mul on kaelaümbermõõdu võtmisel see kõrisõlm no ikka väga suurelt väljas. Sest kaela ja võõkoha järgi olevat mul 20 % , masina järgi oli aga 8 ?

Muidugi.

Üleüldse enamik rasvaprotsendi mõõtmised erinevad üksteisest. Minu kodune elektriline kaal, käsitsi hoitav mõõtja, naha-aluse rasvakihi paksuse mõõtjad - kõik annavad erinevaid tulemusi.

Seega võid sa ainult umbkaudselt kindel olla oma rasvaprotsendis. Igasugu mõõdulindiga mõõtmised on kõige vähemtäpsed ning sõltuvad liiga palju muudest faktoritest.

Aga kokkuvõttes vali endale üks mõõtmisvahend ning jälgi oma arengut sellega. Pole isegi oluline, et ta mitu protsenti teisiti näitab kui mõni muu vahend. Loeb progressioon. Ehk arengut - kas siis protsent kõrgemaks, või madalamaks - peaks ta ikkagist näitama. Kuid kõige parem mõõtja on ikka su enda silm - kui veresooned hakkavad välja tulema ja sixpack kumab siis milleks protsentide üle pead vaevata.

Loeb pilt, mitte mingi number. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi.

Üleüldse enamik rasvaprotsendi mõõtmised erinevad üksteisest. Minu kodune elektriline kaal, käsitsi hoitav mõõtja, naha-aluse rasvakihi paksuse mõõtjad - kõik annavad erinevaid tulemusi.

Seega võid sa ainult umbkaudselt kindel olla oma rasvaprotsendis. Igasugu mõõdulindiga mõõtmised on kõige vähemtäpsed ning sõltuvad liiga palju muudest faktoritest.

Aga kokkuvõttes vali endale üks mõõtmisvahend ning jälgi oma arengut sellega. Pole isegi oluline, et ta mitu protsenti teisiti näitab kui mõni muu vahend. Loeb progressioon. Ehk arengut - kas siis protsent kõrgemaks, või madalamaks - peaks ta ikkagist näitama. Kuid kõige parem mõõtja on ikka su enda silm - kui veresooned hakkavad välja tulema ja sixpack kumab siis milleks protsentide üle pead vaevata.

Loeb pilt, mitte mingi number. :D

Mõõtudega tuleb ka arvestada.

Kui kuuspakk on väljas ja kõht on ikkagi ümaralt ees, ei ole suurt millegi üle rõõmustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõõtudega tuleb ka arvestada.

Kui kuuspakk on väljas ja kõht on ikkagi ümaralt ees, ei ole suurt millegi üle rõõmustada.

Seda küll. Aga see väga suhteline asi.

Mr.O meestel on paljudel sellised pugud ees, et jube. Tavainimesel on siiski pea võimatu omada sixpacki ning sealjuures ebanormaalselt suurt kõhtu. Kui pole tegemist just geneetilise eripäraga.

Enamikel ikkagist sixpacki olemasolul on vöökoht täiesti normis ja visuaalselt ilus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll. Aga see väga suhteline asi.

Mr.O meestel on paljudel sellised pugud ees, et jube. Tavainimesel on siiski pea võimatu omada sixpacki ning sealjuures ebanormaalselt suurt kõhtu. Kui pole tegemist just geneetilise eripäraga.

Enamikel ikkagist sixpacki olemasolul on vöökoht täiesti normis ja visuaalselt ilus.

Olgu, ma ei arutleks oma rasvaprotsendi üle kui mul kuuspakk perfektselt välja joonistuks, nii et ma pigem arutlen kui kaugel ma sellest hetkel olen, sest üks hetk kui mõõdeti ja masin 8% näitaks oli korrasks päris uhke tunne !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll. Aga see väga suhteline asi.

Mr.O meestel on paljudel sellised pugud ees, et jube. Tavainimesel on siiski pea võimatu omada sixpacki ning sealjuures ebanormaalselt suurt kõhtu. Kui pole tegemist just geneetilise eripäraga.

Enamikel ikkagist sixpacki olemasolul on vöökoht täiesti normis ja visuaalselt ilus.

Tavainimesel on reeglina ka tervislikum elustiil, kui Mr. O meestel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu, ma ei arutleks oma rasvaprotsendi üle kui mul kuuspakk perfektselt välja joonistuks, nii et ma pigem arutlen kui kaugel ma sellest hetkel olen, sest üks hetk kui mõõdeti ja masin 8% näitaks oli korrasks päris uhke tunne !

No 8% peaks sixkpack ammu väljas olema.

Ca. 15% peaks juba jooned kenasti välja tooma kui ei eksi. Mul ong ühe aparaadi järgi kuskil 20% ning isegi mul kumab midagi läbi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks, kas need mõõtjad, mida tuleb käes hoida (käed ettesirutatult) näitavad siiski vaid ülekeha % ? Kus üldse saab lasta mõõta nt tangidega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×