Jump to content
varvas

Mulle tehti kava

Recommended Posts

Jõusaalis on käidud 4 kuud ja tehti siis mulle sellinne kava

seda kava pidi tegema 4 korda nädalas 3-4 nädalat

järjekord on selline

Rinnalihastele surumine lamades kangiga 3*10

Rinnalihastele surumine lamades hantliga 3*10

kõhulihastele plokkpink 3*max

Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3*10

Ploki tõmbed kukla taha lai haare 3*10

Seljalihastele ettekummardused raskusega 3* max

Seistes plokiga küünarvarte kõverdamine alla 3*10

Biitsepsile istudes hantlitega küünarvarte kõverdamine 3*10

Jalapress 3*10

Säärtele pöialetõus 3*10

kõhulihastele plokkpink 3* max

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke imelik on see, et see üks kõhulihaste harjutus on seal keskel ja siis teine samasugune lõpus.Samuti tooks välja, et kavas pole üldse õlga, triitsepsit ja jala kolmpealihast.Ja suured lihasgupid üldiselt peaks olema eespool, selles kavas on biitseps ja triitseps enne jalga.Ma ise küll sellist kava ei teeks, isegi algajana mitte.Puudulikuks jääb see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 korda n2dalas sellist kava? Harjtustel puudub loogiline j2rjestus jne jne...Otsi m6ni teine treener, v6i v6ta siit saidilt mingi kava.

Millise intensiivsusega sa teed?

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke imelik on see, et see üks kõhulihaste harjutus on seal keskel ja siis teine samasugune lõpus.Samuti tooks välja, et kavas pole üldse õlga, triitsepsit ja jala kolmpealihast.Ja suured lihasgupid üldiselt peaks olema eespool, selles kavas on biitseps ja triitseps enne jalga.Ma ise küll sellist kava ei teeks, isegi algajana mitte.Puudulikuks jääb see.

Seistes plokiga küünarvarte kõverdamine alla 3*10 mis see siis on <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke imelik on see, et see üks kõhulihaste harjutus on seal keskel ja siis teine samasugune lõpus.Samuti tooks välja, et kavas pole üldse õlga, triitsepsit ja jala kolmpealihast.Ja suured lihasgupid üldiselt peaks olema eespool, selles kavas on biitseps ja triitseps enne jalga.Ma ise küll sellist kava ei teeks, isegi algajana mitte.Puudulikuks jääb see.

noo ma ka arvan nii , aga point on selles , et minu kava tehti maha, öeldi, et see on jama ja anti see, kõhulihaste kohta niipalju, et tema sõnul võib teha neid n-ö söögi alla ja peale, et siis kogu aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4 korda n2dalas sellist kava? Harjtustel puudub loogiline j2rjestus jne jne...Otsi m6ni teine treener, v6i v6ta siit saidilt mingi kava.

Millise intensiivsusega sa teed?

Öeldi et 2 trenn 1 puhkus, 2 trenni üks puhkus, aga ma ei taastu ära seega üritan esmaspäev, kolmapäev, reede, pühapäev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta tööriistade alt hoopis kolmeks jaotatud kava ning tee seda 3-4 korda nädalas. Kui mina 4 kuud käinud olin, siis läksin selle kava peale ja polnud mingeid probleeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seistes plokiga küünarvarte kõverdamine alla 3*10 mis see siis on <_<

Jäi kahe silma vahele, aga fakt on see, et kava on üleni mäda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega, midagi kas võtad siit tööriistade alt kava, või tellid <_< igatahes ei pea sa treenerit maha lööma et sellise naljaka kava koostas, kus mitut harjutust kaks korda sees on, sa lihtsalt ei jõu enam teha kui sul seda mitu korda on.

Jõudu tööle, söö söö söö ja veelkord söööö

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×