Jump to content
ants16

Biitsepsi treenimine

Recommended Posts

Nimelt olen jõusaalis käinud c.a 8-9 kuud. Kõik on enamvähem ootustepäraselt arenenud, aga biitseps on kuidagi väikseks jäänud. Imelik võrrelda triitsaga, mis on väga hästi arenenud. Milliseid harjutusi soovitate teha biitsepsile, võid kuidas üldse biitsepsit treenida, et saada see lihas kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt olen jõusaalis käinud c.a 8-9 kuud. Kõik on enamvähem ootustepäraselt arenenud, aga biitseps on kuidagi väikseks jäänud. Imelik võrrelda triitsaga, mis on väga hästi arenenud. Milliseid harjutusi soovitate teha biitsepsile, võid kuidas üldse biitsepsit treenida, et saada see lihas kasvama.

Kirjuta kuidas biitsa praegu treeninud oled . Siis veits kergem aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt olen jõusaalis käinud c.a 8-9 kuud. Kõik on enamvähem ootustepäraselt arenenud, aga biitseps on kuidagi väikseks jäänud. Imelik võrrelda triitsaga, mis on väga hästi arenenud. Milliseid harjutusi soovitate teha biitsepsile, võid kuidas üldse biitsepsit treenida, et saada see lihas kasvama.

Biits peabki triitsast väiksem olema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
scotti pingil 3x10, lõutatõmber 3x8 , kitsa haardega küünarvarte kõverdamine 3x12

Ise muudaksin harjutusi lihtsalt. Näiteks teeks kangiga püsti käte kõverdamist normaalse haardega, istudes hantlitega vaheldumisi ja lamades plokil käte kõverdamine (sõber kiidab seda jubedalt <_< )

Lihas lihtsalt ära harjunud ühtede harjutustega ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla ei peaks nii palju korduste arvust kinni hoidma.

Mina tegin ka kunagi teatud korduste arvud aga ükskord üks vana tuttav õpetas, et teha nii, et

Valida suhteliselt suur raskus ja teha nii mitu kordust kui jõuad ja nii näiteks 2 seeriat.

MUidugi ei tohiks raskus väike olla, muidu jäädki kordusi tegema :) Kuskil 4-6 kordust peaksid umbes jõudma.

Ja punnitada nii kaua kuni enam tõesti kang ülesse ei tõuse. :D

Mina proovisin ja peale 2 seeriat olid käed ikka täiesti läbi...Nii, et kui teed soovitan kava lõpupoole panna selle. :D

Vot nii arvan mina. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma sinu asemel vahetaksin kõik oma biitsa harjutused välja.

Kangid hantlite vastu ja vastupidi. võibolla mingi kaabliga, mingi masinaga.

proovi ka erinevaid kordusvahemikke ning treeningu erimeetodeid (21, negatiivsed, superseeriad, gigantseeriad jne)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×