Jump to content
peeter88

VAlu kätes

Recommended Posts

kui kasutad praegu sirget kangi siis hakka kasutama k6verat ,kui sellega ka lööb siis kasuta hantleid ja treeni rohkem käsivarsi..

Muudetud kasutaja Annez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ka pooldaks taastumist. aga soorituste asendi muutmine voib ka ju vältida selle juhtumi kordumist.endal ka kunagi juhtunud nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on koguaeg sedasi, nii rinnaltsurumis seeriaid tehes, kui ka näiteks prantsuse kangiga harjutused ja ka hantlitega ntks lendamine(kui käed kohtuvad üleval, tunnen, et luud on mõnusa pinge alla)- kõik põhjustavad kätte tugevat valu, nagu tunnen- lihased jõuavad, aga luud - liigesed veavad alt.

Minu puhul on ilmselt tegu nõrkade luudega, väikse lapsena olin kah tihti kipsis, aga sellepärast ma trenni tegemata ju ei jäta <_< Parem teen läbi valu, kui- et jätan üldse tegemata.

Ja kõik kes soovitavad mul rohkem piimatooteid tarbida, võivad selle ütlemata jätta :) , mul läheb ikka päevas võrreldes teiste inimestega suht utoopiline arv jogurtit/piima/kohupiima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli sama jama, saab valust lahti nii, et seo elastsidemega valupiirkond enamvähem tugevalt kinni(mitte et verevoolu takistad), ja siis treeni, pole valus ega midagi, ja ära salve ka unusta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×