Jump to content
simserd

mitu korda nädalas?

Recommended Posts

tere

mehed ikka annavad aasta alguses lubadusi endale

alustasin minagi sel aastal jõusaalitrenniga, olen siiamaani käinud pea iga päev nii tunni ringis jõusaalis.

nüüd loen aga igalt poolt, et enamus treeningkavu on tehtud arvestades kolme jõusaalipäeva nädalas.

kuigi siiamaani pole veel keha tõrkuma hakanud, kas iga päev jõusaalis käies on mul oht ületreeninguks?

aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere

mehed ikka annavad aasta alguses lubadusi endale

alustasin minagi sel aastal jõusaalitrenniga, olen siiamaani käinud pea iga päev nii tunni ringis jõusaalis.

nüüd loen aga igalt poolt, et enamus treeningkavu on tehtud arvestades kolme jõusaalipäeva nädalas.

kuigi siiamaani pole veel keha tõrkuma hakanud, kas iga päev jõusaalis käies on mul oht ületreeninguks?

aitäh

iga päev on liiga palju. kui tahad võimalikult palju käia siis proovi piirduda 5-6 trennipäevaga. St et oleks võimalus puhata nii 1-2 päeva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere

mehed ikka annavad aasta alguses lubadusi endale

alustasin minagi sel aastal jõusaalitrenniga, olen siiamaani käinud pea iga päev nii tunni ringis jõusaalis.

nüüd loen aga igalt poolt, et enamus treeningkavu on tehtud arvestades kolme jõusaalipäeva nädalas.

kuigi siiamaani pole veel keha tõrkuma hakanud, kas iga päev jõusaalis käies on mul oht ületreeninguks?

aitäh

Eeldades,et sa seal ikka midagi teed kah -

kle,millal siis lihas kasvab kui mitte puhkuse ajal?!Võiks eeldada,et oht ületreeninguks olemas.

Aga kuna sa ei maininud,milise kava järgi,milliste koormustega ja mida teed,siis ..., B) l

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjuta ka sellest milline su kava(mida teed jõusaalis) on, mida ja kui palju sööd päevas ja näiteks, mis tööd sa teed, kas rasket füüsilist vms. sest see annab veel lisaks koormust lihastele. Kirjuta ka seda, mis on sinu eesmärk: kaalulangetus rasva arvelt, tervise parandamine, tervise hoidmine, lihasmassi kasvatamine jne. Selle info põhjal saaks paremini aidata.

Kuid iga päev ei ole eriti mõistlik trenni teha, sest algul jah võid kuu paar ära kannatada ja siis järgneb ületreening. Kui seal jõusaalis, kus käid on treener olemas, siis soovitan temalt nõu küsida, kui pole siis saab ka siit abi, aga muidugi on palju kasulikum endale siit fitness.ee-st selgeks teha mõngingad põhitõed toitumise, trenni ja puhkamise kohta(juhul kui ei tea veel).

E: MEE ja daemonium jõudsid nats ette, venitasin kaua B)

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei näe ühtegi põhjust, miks peaks algaja üle 3 korra nädalas trennis käima. 3 on täiesti piisav. 5-6 on edasijõudnud kulturistide teema, kes oma keha läbi ja lõhki tunnevad ja teavad, palju nad suudavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×