Jump to content
peeter88

Kas trenni aeg mõjutab trenni?

Recommended Posts

Olen kuulnud palju sellest, et trenni aeg mõjutab trenni mingiit asja. Kas keegi oskab midagi selle kohta õelda või mõne lehekülje anda?

Mis mõttes aeg, kellaaeg või kestvus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul on testosterooni tase kõige kõrgemal ja lihase kasvatamiseks soodne aeg(testo=lihaskasv) ja õhtu poole umbes peale kuute on tavaliselt jõudu, kiirust, energiat jms. rohkem ja enamus rekordid on püstitatud just peale kella kuute. Nii vähemalt räägitakse, aga see trenni aeg on nii kuidas kellegile sobib ja aega on.

Mingi artikli leidsin ka kiiruga:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3825

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin hommikuti kell 8 nädalavahetusel tavaliselt teen ainult aeroobset ja seda erinevatel kellaaegadel.

Hommikul on hea teha trenni, rahulik, ja on terve päev hea olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aega on, siis vähemalt 3 korda päevas. Ise üritan küll teha vähemalt 2 korda. Asi on selles, et kui sa teed õhtul, siis sa pead samas ka rohkem tegema, kuna energiat on rohkem, mida kulutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on vast tõsigi, et peale kuute on enamus rekordid, sest näiteks minul on sama asi, kui ma trenni olen teinud. Kõhulihaseid jaksan ikka õhtul teha 10 rohkem.

No see aeg on ikka suht individuaalne. Sõltub kuna keegi ärkab jne. Endal sobib just peale lõunat kuskil kõige paremini. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toiduga on otseselt seotud energia... Kui sa teed kell 9 trenni, kell 10 sööd ja kell 11 lähed magama, siis avastad järgmise päeva hommikul eest kuubiku. Sa kulutad kell 9 eelnevat energiat, kell 10 tarbid uut energiat ning kella 11 -ks pole veel vana energia kadunud. Kui liiga harva süüa, siis kasvab ka kuubik. Selles suhtes ma peaks ka enda söögiharjumusi igaks juhuks muutma, sest harrastan süüa harva ja siis ka mitte väga palju...

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toiduga on otseselt seotud energia... Kui sa teed kell 9 trenni, kell 10 sööd ja kell 11 lähed magama, siis avastad järgmise päeva hommikul eest kuubiku. Sa kulutad kell 9 eelnevat energiat, kell 10 tarbid uut energiat ning kella 11 -ks pole veel vana energia kadunud. Kui liiga harva süüa, siis kasvab ka kuubik. Selles suhtes ma peaks ka enda söögiharjumusi igaks juhuks muutma, sest harrastan süüa harva ja siis ka mitte väga palju...

Peaksid oma teadmisi ja praktikat natuke täiendama enne, kui nõu hakkad andma, sest sinu info on väga ebatäpne ja enamus jutust on lihtsalt tühi loba ja postituste arvu suurendamine! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puht praktika põhjal räägin.... Tädimees lõpetas peale kella kuut söömise ja võttis ilma trennita ka julmalt kilosid alla. Tihedamini söömine ei ole ka lobajutt.

see meenutab juba näljutamist kui 14 tundi söömata olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puht praktika põhjal räägin.... Tädimees lõpetas peale kella kuut söömise ja võttis ilma trennita ka julmalt kilosid alla. Tihedamini söömine ei ole ka lobajutt.

Ok, aga õpi lisaks teooriat ka, siis saad ise ka aru, mis praktikas täpselt toimub ja enamus soovitused ei ole tervise seisukohalt väga head(ebatäpne info või lausa vale info) ja ürita oma postitus kirja panna niimoodi, et kõik saavad selgelt aru, mida sa öelda tahad, mitte ära jäta mõtet poolikuks ja hüppad juba uue juurde! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea kas õige aga kella aeg minule suurt ei loe kui ikka tahtmine töesti suur ,siis ma tegelikult lähen kasvoi kell kolm öösel,voimalust pole seni olnud ja organis mil seni sellist tunnet veel tekkinud pole. ikka olen püüdnud siis minna ,kui tunnen ,et olen suuteline maksimaalselt seda treeningut . isegi olen mitu mitupäeva treeninguid edasi lükanud. magamata oleks ka saanud treeningut teha ,heas konditsioonis peab olema,aga siis juba organism suurt seal vastu ei pea ,treeningmaht siis väiksem

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, aga õpi lisaks teooriat ka, siis saad ise ka aru, mis praktikas täpselt toimub ja enamus soovitused ei ole tervise seisukohalt väga head(ebatäpne info või lausa vale info) ja ürita oma postitus kirja panna niimoodi, et kõik saavad selgelt aru, mida sa öelda tahad, mitte ära jäta mõtet poolikuks ja hüppad juba uue juurde! B)

Eks see dieedi värk ole üldse üks suur tervisele kahjulik asi minu arust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see dieedi värk ole üldse üks suur tervisele kahjulik asi minu arust.

Mis dieeti sa silmas pead? mingit õunaäädika dieeti?

Mina aga leian, et selline dieet, mis on spetsialistidega koostatud, ei ole kohe kuidagi kahjulik. Seal arvestatakse ikka kõiki faktoreid, alates su veregrupist lõpetades sellega palju sa päevas liigud. Pole kuulda olnud, et keegi oleks ära surnud.

Kui sa aga ise mingit pa*ka hakkad korraldama, siis võib asi muutuda isegi eluohtlikuks.

Niiet ära pritsi niisama sülge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei pritsi sülge nii, et ära hakka kohe lambist kasutama seda väljendit. Kui süüa kõike rahulikult on see anyway parem. Kulturismi jaoks dieet on rohkem nagu "õige toitumine".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×