Jump to content
trennineiu

Millist kala sööte?

Recommended Posts

Minu vaieldamatu lemmik on loomulikult forell, ka lõhe, kuigi forell on mõnusalt rasvasem:)

Meeldib väga suitsuangerjas, kuigi seda saab nii harva (täna oli see õnnepäev, killuke oli sushi sees)

Veel võiks nimetada haugi, heeringat.

Ja NB! Väga hea valgualliakas on mintai ning minu uus leid poest - nototeenia. Maitselt meenutab heiki, kuigi palju parem, väherasvane.

Millist kala sööte Teie?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja NB! Väga hea valgualliakas on mintai ning minu uus leid poest - nototeenia. Maitselt meenutab heiki, kuigi palju parem, väherasvane.

Oih, pole kuulnudki :P , aga võtan arvesse ja lähen kindlasti lähiajal poodi nõutama ja proovin ära B) .

Muidu ise söön kodujuustu sees tunnikala (õlis) ja kuumsuitsu heiki igas asendis :D . Iseenesest suur kalasõber ma pole, söön rohkem sellepärast, et peab ju...

Muudetud kasutaja FG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sushit käime söömas 2 korda nädalas Silk`is ehk siis kõik kalasordid - peasi, et toores B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön peamiselt seda kala, mida ise püüan - ahven, latikas, haug, koha, särg, säinas, angerjas, forell (harva). Aeg-ajalt ka tõugjas ja turb. Poest ostan mõnikord lõhet ja meriforelli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldivad kõik kala sordid. Ei meeldi kala konservid, aga peab ka neid sööma, kuid muidu meeldib ahjus või suitsetatud kalaliha, tavaliselt valmistan ise pannil, enne kastan muna ja jahu segusse. Eelistan selliseid kalu, millel pole palju peenikesi luid sees, hea paks liha ja ei ole rasvased!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõiki kalu kõiki moodi söön, aga iseasi kui tihti. Viimase paari aasta jooksul olen tihedamini saanud lõhet... Kunagi sai palju lesta mis on ka üks minu lemmikutest lõhe kõrval. Tuunikalaga oli ka alguses raskem harjuda, aga läheb nagu ludinal nüüd <_< Heeringat leiva peal meeldib süüa ka ja näiteks vanaema pani soola võile (mis on loomulikult leiva peal :)) täpselt sellise koguse, et tekkis sama maitse... Olen ise üritanud ka. Mõnikord läheb küll aia taha, aga see selleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×