Jump to content
Rasengan

Rinna treenimine ilma pingita

Recommended Posts

Mul siis väike küsimus, et kas rinnalihase seda sisemist, alumist ja ülemist osa on võimalik treenida ilma kaldpingil surumata? Endal seda reguleeritavat pinki pole, ja jõusaali pole ka koguaeg võimalust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätekõverdused.

Jalad üleval pool õlgu teeb ülemist. Jalad all pool, vastupidi.

Ise ka ei tea, kuidas nn rinna keskelt teha saab. Mulle öeldi, et kuna rind on üks lihas, siis areneb kõik koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul siis väike küsimus, et kas rinnalihase seda sisemist, alumist ja ülemist osa on võimalik treenida ilma kaldpingil surumata? Endal seda reguleeritavat pinki pole, ja jõusaali pole ka koguaeg võimalust.
Sisemist saab kitsahaardega, ja ülemist peaks pulloveriga saama??

Ja minuarust mõiutab ka see kuhu kangi lased. kas kaelalähedale keskosasse v rinna alla!?

Aga ootame siiski spetsialiste. Ei ole kindel selles

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab erinevalt mõjutada rinnalihase alumist, keskmist ja ülemist osa, kuid mitte sisemist ja välimist. Point on selles, et rinnalihase lihaskiud jooksevad rinnal kehaga risti, mitte üles-alla ning erinevalt mõjutada saab vaid erinevaid kiudude piirkondi (gruppe), ühte kiudu (või siis tervet gruppi samal põhimõttel) aga niimoodi treenida ei saa, et treenid lihaskiu ühte otsa (näiteks rinnalihaste kiudude välimisi otsi) rohkem kui teist.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas kui teen kätekõverdusi nii et käed on koos või laiali, nagu kangi surumisel kas lai või kitsas haare.

Mida kitsam seda rohkem mõiub triitsepsile. Laiemalt rinnale rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×