Jump to content
rennu21

iq

Recommended Posts

No seda eestikeelset varianti IQ testiks kutsuda on tiba.. palju (mitte et ma oleks kehva tulemuse saanud). Pigem on tegemist tähelepanu nõudvate küsimustega. Ja ega see ingliskeelne palju parem olnud. Soojenduseks ajab juba segadusse jutumärkides asuv sõna (kas sellist sõna saab moodustada teise sõna tähtedest jne), mille lõpus on koma - mine nyyd võta kinni kas see koma käib siis nüüd asja juurde või mis. Loobusin peale 3'dat küsimust.

Ühesõnaga - pläma.

Soovitaks soojalt midagi asjalikumat otsida, kui tegelikult oma teadmisi mõõta tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi gümnaasiumis tehtu eest sain 128. Praegu seda ingliskeelset ei ava, et page not found noh :P Selle eesti intelligentsiga aga eriti rõõmsalt ei läinud :D Olen nii intelligentsitu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti keelene on valesti, sest kui ma võtan kolmest õunast korvis kaks ära on mul ikka ju kolm õuna ega ma siis ühte ära ei andnud kellelegile, see on ikka minu oma, mis vahe et ma seda ei võtnud niiet ei viitsind seda lahendada mõttetu jamps B)

Inglise k 120 p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti keelene on valesti, sest kui ma võtan kolmest õunast korvis kaks ära on mul ikka ju kolm õuna ega ma siis ühte ära ei andnud kellelegile, see on ikka minu oma, mis vahe et ma seda ei võtnud

ei ole ju sul 3 õuna...sul on 2 ja 1õun on korvi oma ning seal pole öeldud kelle oma on korv, kuid korv pole kindlasti sinu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole ju sul 3 õuna...sul on 2 ja 1õun on korvi oma ning seal pole öeldud kelle oma on korv, kuid korv pole kindlasti sinu

Kui pole korv sinu, pole ka õunad sinu. Nii et vastus on vabsee 0.

Vastusevariantidest oli seal märkimata veel jäänud, mitu aastat sa vanglat teiste õunte näppamise eest saad ning mis sinuga vanglas toimuma hakkab.

Nii et ärge parem hakake üldse selle jahu peale aega kulutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pole korv sinu, pole ka õunad sinu. Nii et vastus on vabsee 0.

Vastusevariantidest oli seal märkimata veel jäänud, mitu aastat sa vanglat teiste õunte näppamise eest saad ning mis sinuga vanglas toimuma hakkab.

Vaevalt ,et kedagi üldse vangi saadetakse õunte varastamise pärast,kindlasti mitte Eestis.Kui tapmise eest ei saadeta vanglasse,siis õunte näppamise eest ammugi. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt ,et kedagi üldse vangi saadetakse õunte varastamise pärast,kindlasti mitte Eestis.Kui tapmise eest ei saadeta vanglasse,siis õunte näppamise eest ammugi. <_<

Seal polnud ju kirjas, mis riigis Sa neid õunu näppad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal polnud ju kirjas, mis riigis Sa neid õunu näppad <_<

Jajah. Järsku oli Araabia. Mis tähendab et oleks pidanud vastusevariantidena olema ka 'mitu kätt peale õunte varastamist maha raiutakse'.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pole korv sinu, pole ka õunad sinu. Nii et vastus on vabsee 0.

Vastusevariantidest oli seal märkimata veel jäänud, mitu aastat sa vanglat teiste õunte näppamise eest saad ning mis sinuga vanglas toimuma hakkab.

Nii et ärge parem hakake üldse selle jahu peale aega kulutama.

loogigat veits vaja!!!!

korv on vanaema oma näiteks, vanaema tõi korviga 3õuna ja sina ju võtad 2õuna omale. järelikult on ju SUL 2 ÕUNA ja 1õun jääb kellele iganes(õele, vennale, vanaemale või lihtsalt mädanema) seega sa pead veits aju harjutusi tegema et aju lahti saada ja ehk hakab ka loogika tööle

aga teema on hea...kus nüüd leidub vaidlusala, kuid olgem ausad iq-test mõõdabki inimese loogika taset ja hindab aju kasutus oskust

Muudetud kasutaja rennu21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimese IQ psühholoogide arvates areneb välja lapse eas. Mu mälu veab mind nats alt, aga see oli vist 7.eluaastaks. Pärast seda IQ enam oluliselt ei tõuse.

Samas on ka psühholoogid öelnud, et mida rohkem on perekonnas lapsi, seda madalamaks kujuneb laste keskmine IQ tase. Seejuures esimesena sündinud laste IQ on kõrgem. Arvatakse, et keskmise IQ langust põhjustab suhtlemisvaegus. Suurte perede lapsed saavad vanematega svähem suhelda kui väikeste perede lapsed.

Samas ka väidetakse, et laste IQ on viimase 30 aasta jooksul suurenenud.

Arvan, et mingid seosed võivad õiged olla, kuid see pole kuldne reegel. Samas aga erand kinnitab reeglit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed-naised, see on mingi t6sine m2ngutest.

V6tke parem n2iteks www.highiqsociety.org v6i www.mensa.org

Need on nimelt v2ga korralikkude IQ testide koostajad ning kui siin keegi mainis, et 125 anti superior leveliks, siis see on bullshit. Superior on siiski 150+.

High IQ Society v6tab liikmeks inimesi, kellel on nende testi j2rgi 124+ tase. Ja seda taset igayks just ei saavuta.

Peaks siis nimelt kuuluma 5% hulka inimkonnast.

Ja kui keegi peaks tahtma kysida, kas olen liige, siis jah. <_< Aga skoori ei ytle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No üks väheseid normaalseid IQ teste igatahes. Tegin testi ära ja sain ka liikmeks <_<. Kuigi jah.. mingit raha ma neile maksma ei hakka, sest selle seltskonna mõte jäi pisut arusaamatuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×