Jump to content
MargoL

Mandariinid

Recommended Posts

Mõtlesin, et teen paaripäevase mandariini-dieedi, Loodan nii magu vähendada ja pikemas perspektiivis söögiisu pärssida ja alla võtta. Mis arvate sellisest asjast? Täna on siis mu esimene mandariini päev ja esialgu tundub ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga valgud, rasvad? mina sellist lollust ei soovitaks.. liialt ekstreemne.

Ja ma siiralt kahtlen selles, et su magu paari päevaga tagasi tõmbub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu ma ei tea B) , ma siin oma lolli peaga mõtlesin, et mandariin selline süütu puuvili, mis ainult pissihäda teeb. Arvad, et kui päevas 1-2kg mandariine söön, siis kaal pigem tõuseb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tule taevas appi!

Magu sul 2 päevaga kokku küll ei kuiva. Loe palun Fitness.ee' olevaid artikleid toitumise kohta või võta ühendust mõne treeneriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa päevas ainult 840 Kcal sööd, siis läheb su organism mõne aja pärast säästu reziimile ja hakkab rasva veel rohkem talletama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki peaksin siis rohkem mandariine sööma, et vajalik kogus kaloreid saada peaks sööma 5,7kg B)

Magu tõmbub kokku kui päevas pea kuus kilo mandariine sisse ajad ? B)

Nali naljaks, aga soovitaks pigem tõesti toidukava endale tellida, mitte äärmustesse laskuda.

Pikemas perspektiivis jääd kaotajaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha vajab rasvu ja valke... see sinu "vana rasv" võibolla kulutatakse energiaks mingil hetkel (kahe päevaga ilmselt mitte), ent rakkude ehitusmaterjali sealt ei saa!

Seega tuleb valke ja rasvu süüa IGA PÄEV.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru MargoL, sulle antakse siin head nõu, aga sa ikka punnid põikpäiselt vastu, aga jah sa tahtsid ju ainult arvamust kuulda, mitte, et keegi sind ümber veenaks... B)

Aga igaks juhuks soovitan ikka siin pakutud nõu kuulda võtta ja siin samal lehel lugeda artikleid, kuidas õigesti ja püsivalt kaalu rasva arvelt alandada! Kui üldse hakkata dieeti pidama, siis tuleks alustada süsivesikute alandamisest(maiustused, koogid, karastusjoogid, saiakesed jne.), hiljem rasvadest ja valgud jätaks üldse rahule!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru MargoL, sulle antakse siin head nõu, aga sa ikka punnid põikpäiselt vastu, aga jah sa tahtsid ju ainult arvamust kuulda, mitte, et keegi sind ümber veenaks... B)

Aga igaks juhuks soovitan ikka siin pakutud nõu kuulda võtta ja siin samal lehel lugeda artikleid, kuidas õigesti ja püsivalt kaalu rasva arvelt alandada! Kui üldse hakkata dieeti pidama, siis tuleks alustada süsivesikute alandamisest(maiustused, koogid, karastusjoogid, saiakesed jne.), hiljem rasvadest ja valgud jätaks üldse rahule!

Loomulikult võtan ma kuulda. Kusjuures, maiustusi ma ei söögi praktiliselt, kooka ja karastusjooke samuti mitte, saiakest sõin ka viimati vast aasta tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult võtan ma kuulda. Kusjuures, maiustusi ma ei söögi praktiliselt, kooka ja karastusjooke samuti mitte, saiakest sõin ka viimati vast aasta tagasi.

allavõtmised ning sellises vormis püsimine EI OLE paari päeva teema, see on protsess mis kestab ja et tulemus püsiks peab seda protsessi ka kontrollima. Pole mõtet kaaluga edasi-tagasi hüpata ja end näljutada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik sellised ekstreem dieedid tulevad ainult kahjuks.

Igast mandariin, sibula, vee jne dieedid need rahva lollus jällegi, harimatus toitumise valdkonnast ja vale erusaam dieedist.

Täielik organismi piinamine.

Isu taltsutamiseks mõtle midagi targemat välja, toitu tervislikult ja vala trenniga higi, näed kuidas kõht kaob.

Samuti sauna "rasvapõletus" .

Ja saunabeldid ja mandariinijala püksid vmis need olid:D

Reklaam lollidele.

800cal on ikka täiesti miinustes, sa ei saa oma päevasest vajadusest pooltki kätte.

See tähendab et ka lihased kannatavad!

Energia, vitamiinide, aminohapete , rasvade ja valgu puudus on ka tohutu..

Mandariinidest saad sa ainult süsivesikuid, neid peaksid sa just päevas piirama, valku rohkem sööma ja kindlasti ka natuke rasva.

Ühesõnaga Lollus.

Vatnii arvan ma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×