Jump to content
Kerliny

trenn kodus

Recommended Posts

Tere!

Mul selline küsimus(küsimused), et teen kodus trenni cross-trainer trenazööril iga päev 1.5 tundi umbes ja siis peale seda teen veel natuke kõhulihaste harjutusi aga tahaks teada, mismoodi teha seda täpsemalt, et sellest kasu oleks, tahaks natuke üleliigsest rasvast lahti saada ja ka keha trimmi, aga mismoodi ma peaksin enne ja pärast treeningut toimima, mida sööma ja mida jooma. Olen naine 25 aastane 172 cm pikk ja kaalun 71-72 kg. Ja trenni saan teha ainult õhtuti nii 19-st alates. Ette tänades...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higistamine (olenevalt treeningkoormusest) kestab kuni 3h peale trenni. Soovitatav oleks juua alles peale higistamise lõppemist. Süüa tuleks tihti, aga vähem. Mõne tunni tagant. Tuleks süüa vähem rasva sisaldavaid tooteid ning viimane söögikord vähemalt 4 tundi ennem magama minekut, sest muidu keha ei jõua enam toitu seedida ja too läheb kõik rasvaks. Kõhulihaseid tee nii palju, kui kannatad. Alguses proovid näiteks 20 -ga. Sead näiteks 100 sihtmärgiks. Teed 5x 20 ära. Teed seni, kuni jaksad teha 3x 30 + 1x 10. Siis teed 2x 40 + 1x 20. 2x 50 jne... Kuni jaksad sada ära teha. Siis sead endale eesmärgiks teha 200. Teed 10x 20, 6x 30 + 1x 20 jne. Ja samuti soovitaks teha igakord ka üks seeria, mis oleks nii pikk, kui jaksad teha. Näiteks teed 5x 20 + 80 tükki.

Enne, kui hakkad teistele lahkelt soovitusi jagama, võiks end ise harida ja mingisugunegi kogemus saada. Endal on sul kogemus 3 kuud (eelmises teemas kirjutasid) ja juba oled nii tark, et teisi õpetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Mul selline küsimus(küsimused), et teen kodus trenni cross-trainer trenazööril iga päev 1.5 tundi umbes ja siis peale seda teen veel natuke kõhulihaste harjutusi aga tahaks teada, mismoodi teha seda täpsemalt, et sellest kasu oleks, tahaks natuke üleliigsest rasvast lahti saada ja ka keha trimmi, aga mismoodi ma peaksin enne ja pärast treeningut toimima, mida sööma ja mida jooma. Olen naine 25 aastane 172 cm pikk ja kaalun 71-72 kg. Ja trenni saan teha ainult õhtuti nii 19-st alates. Ette tänades...

Kirjuta parem, mida ja millal sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higistamine (olenevalt treeningkoormusest) kestab kuni 3h peale trenni. Soovitatav oleks juua alles peale higistamise lõppemist. Süüa tuleks tihti, aga vähem. Mõne tunni tagant. Tuleks süüa vähem rasva sisaldavaid tooteid ning viimane söögikord vähemalt 4 tundi ennem magama minekut, sest muidu keha ei jõua enam toitu seedida ja too läheb kõik rasvaks. Kõhulihaseid tee nii palju, kui kannatad. Alguses proovid näiteks 20 -ga. Sead näiteks 100 sihtmärgiks. Teed 5x 20 ära. Teed seni, kuni jaksad teha 3x 30 + 1x 10. Siis teed 2x 40 + 1x 20. 2x 50 jne... Kuni jaksad sada ära teha. Siis sead endale eesmärgiks teha 200. Teed 10x 20, 6x 30 + 1x 20 jne. Ja samuti soovitaks teha igakord ka üks seeria, mis oleks nii pikk, kui jaksad teha. Näiteks teed 5x 20 + 80 tükki.

Kle sa oled nüüd küll kõik peapeale keeranud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üritan siis mingit moodi oma menüü kirja panna, see nüüd nii kiirkorras, vb oleks vaja kuidagi terve nädal ilusti kirja panna?

hommik kell 7: maisihelbed piimaga

kell 10: vahest jogurt vahest sandwichi aparaadiga sai(juustu, hapukurgi ja singi-või kalkunisingiga) ja vahest võileib + kohv vähese suhkruga

kell 13.00 lõunasöök kartul, kaste, paneeritud kana või kala, vahest supp

vahepala mõni puuvili

16.00 jogurt paljalt või helvestega, või võileib

18.00 õhtusöök vahest kartulipudru, vahest supp, vahest riis kanaga, vahest tatrapuder kana-kurgi-paprika kastmega, vahest ahjukartulid jne, kõrvale siis kanafilee või viinerid või liha ja vahest ka salat

Mõnikord lauäeval -pühapäeval hommikusöögiks kaerahelbepuder, aga kuskil kell 9 siis

Päeva jooksul joon veel vett ja mõned korrad rohelist teed

Kell 19.30 kuskil siis hakkan trenni tegema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üritan siis mingit moodi oma menüü kirja panna, see nüüd nii kiirkorras, vb oleks vaja kuidagi terve nädal ilusti kirja panna?

hommik kell 7: maisihelbed piimaga

kell 10: vahest jogurt vahest sandwichi aparaadiga sai(juustu, hapukurgi ja singi-või kalkunisingiga) ja vahest võileib + kohv vähese suhkruga

kell 13.00 lõunasöök kartul, kaste, paneeritud kana või kala, vahest supp

vahepala mõni puuvili

16.00 jogurt paljalt või helvestega, või võileib

18.00 õhtusöök vahest kartulipudru, vahest supp, vahest riis kanaga, vahest tatrapuder kana-kurgi-paprika kastmega, vahest ahjukartulid jne, kõrvale siis kanafilee või viinerid või liha ja vahest ka salat

Mõnikord lauäeval -pühapäeval hommikusöögiks kaerahelbepuder, aga kuskil kell 9 siis

Päeva jooksul joon veel vett ja mõned korrad rohelist teed

Kell 19.30 kuskil siis hakkan trenni tegema

Esmapilgul tundub su üldine cal kõikuvat ülesse ja alla B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ET SEE ON paha siis?

Oldman vast vastab sulle täpsemalt ma loodan. Toon näite. 1 päev sööd 2000 cal, 2 päev 1500 cal, 3 päec siis jälle 2000 cal, siis su kaal nagu muutugi, kui ühel päeval sööd vähem ja siis teisel päeval selle tagasi jälle, mis sa kaotanud olid B)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selline küsimus ka , et miks peab peale trenni valku jooma ja kas ma peaksin ka valku jooma?Mis see mulle annab või millest ilma jään kui seda valgujooki ei joo? Olen lihtsalt algaja ja ei tea neid asju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üritan siis mingit moodi oma menüü kirja panna, see nüüd nii kiirkorras, vb oleks vaja kuidagi terve nädal ilusti kirja panna?

hommik kell 7: maisihelbed piimaga

kell 10: vahest jogurt vahest sandwichi aparaadiga sai(juustu, hapukurgi ja singi-või kalkunisingiga) ja vahest võileib + kohv vähese suhkruga

kell 13.00 lõunasöök kartul, kaste, paneeritud kana või kala, vahest supp

vahepala mõni puuvili

16.00 jogurt paljalt või helvestega, või võileib

18.00 õhtusöök vahest kartulipudru, vahest supp, vahest riis kanaga, vahest tatrapuder kana-kurgi-paprika kastmega, vahest ahjukartulid jne, kõrvale siis kanafilee või viinerid või liha ja vahest ka salat

Mõnikord lauäeval -pühapäeval hommikusöögiks kaerahelbepuder, aga kuskil kell 9 siis

Päeva jooksul joon veel vett ja mõned korrad rohelist teed

Kell 19.30 kuskil siis hakkan trenni tegema

Sinu päevamenüü koosneb ju peamiselt süsivesikutest. Sellega ei olegi võimalik alla võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline küsimus ka , et miks peab peale trenni valku jooma ja kas ma peaksin ka valku jooma?Mis see mulle annab või millest ilma jään kui seda valgujooki ei joo? Olen lihtsalt algaja ja ei tea neid asju...

Mnjah, mingil põhjusel on siin spetsialistide vastused suht kesiseks jäänud. Valkude ja toitumise kohta võid ka ise lugeda. Pane otsingusse või vaata artiklite alt. Aga ürita ikka süüa vähemalt 4 korda ja iga toidukorraga umbes 30 grammi loomset valku. Võid ka kasutada julgelt rohkem rasvu ja vähem süsivesikuid. Hehee pani sulle ka juba sinna lingi, kust saad ka lugeda <_<

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üritan siis mingit moodi oma menüü kirja panna, see nüüd nii kiirkorras, vb oleks vaja kuidagi terve nädal ilusti kirja panna?

hommik kell 7: maisihelbed piimaga

kell 10: vahest jogurt vahest sandwichi aparaadiga sai(juustu, hapukurgi ja singi-või kalkunisingiga) ja vahest võileib + kohv vähese suhkruga

kell 13.00 lõunasöök kartul, kaste, paneeritud kana või kala, vahest supp

vahepala mõni puuvili

16.00 jogurt paljalt või helvestega, või võileib

18.00 õhtusöök vahest kartulipudru, vahest supp, vahest riis kanaga, vahest tatrapuder kana-kurgi-paprika kastmega, vahest ahjukartulid jne, kõrvale siis kanafilee või viinerid või liha ja vahest ka salat

Mõnikord lauäeval -pühapäeval hommikusöögiks kaerahelbepuder, aga kuskil kell 9 siis

Päeva jooksul joon veel vett ja mõned korrad rohelist teed

Kell 19.30 kuskil siis hakkan trenni tegema

Arvuta enam-vähem kogused, kasutades seda: http://tai.econet.ee/7

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×