Jump to content
fullspeed

Millist rasvapõletus söögilisandit soovitate?

Recommended Posts

Selline mure et tahaks natuke rohkem vormi saada, käin nüd trennis nimelt poksis ja nüd hakkasin jooksmas ka käima, kõige suurem ja hullem on kõht kuhu on kogunenud aastatega rasva, tahaks sellest väga lahti saada ja kiiresti, et äkki oskab keegi soovitada head rasvapõletajat, vaatasin et seal fitness.ee on neid palju ja erinevaid ja ei tea millist valida, äkki soovitate mõnda mis on ka efektiivne.

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toitumiskava ja kalaõli

ilma personaalse toitumiskavata on rasvapõletajad mõttetud!!

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei hakka uut teemat tekitama ja kasutaksin võmalust küsida...

tellisin peale pikka uurimist endale ühe rasvapõletaja mille nime ma vist öelda ei tohi?

se selleks, kahjuks olen saanud sellest ainult 4 kapslit võtta, sest järgmisel päeval on nii paha olla.....iiveldama ajab ja nagu kramp oleks kõhus. kuigi olen võtnud 1päevas ja normi ületamisest ei saa juttugi olla.

nüüd pole julgenudki enam võtta!

kui keegi oskaks mulle olukorda valgustada, siis oleks väga tore B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa nime ei tohi öelda? Mingi letialuse illegaal kraam w? Ütle ikka nimi ka siis mõni spets oskab äkki öelda mis seda tekitab.

Kõige levinum "letialune" Eestis on "rasvapõletaja nr 1" ehk ECA stack.

Ei tohiks illegaalne päris olla vist ?

Kunagi ammu müüdi siin poes ka aga nüüd vist võib ainult apteegis müüa ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige levinum "letialune" Eestis on "rasvapõletaja nr 1" ehk ECA stack.

Ei tohiks illegaalne päris olla vist ?

Kunagi ammu müüdi siin poes ka aga nüüd vist võib ainult apteegis müüa ?

Kõigile kätte saadav?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigile kätte saadav?

Mis mõttes ? Leti alt või apteegist ? Apteegist ainult retseptiga B)

No siin oli kunagi jutuks see asi.

Ta on mõningate terviseriskidega seotud ja enesetunnet enamikul ka just heaks ei tee.

Igatahes selle "ECA stacki" nime järgi saab täpsemini uurida, mida ta teeb ja mida mitte.

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Q.N.T® Stack Force- oli selle nimi....

iiveldus ei tohiks ju ikkagi normaalne olla? sellise tundega pole võimalik küll süüa(peaks iseenesest kehakaalule hea olema eks B) ) aga trenni teha ja tööl käia oli ka päris raske!

Muudetud kasutaja Peach poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Q.N.T® Stack Force- oli selle nimi....

iiveldus ei tohiks ju ikkagi normaalne olla? sellise tundega pole võimalik küll süüa(peaks iseenesest kehakaalule hea olema eks B) ) aga trenni teha ja tööl käia oli ka päris raske!

Sisaldus:

Caffeine, yerba mate extract, gelatine, green tea extract (from leaves), guarana extract, Siberian ginseng extract (from root), kola nut extract (from seeds), pepper extract (from the whole pepper), color E129.

??

Mingile ainele on ylitundlikkus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ei ole ülitundlikkust, ma olen üldse suht tundetu inimene! ainult niklile olen tundlik, aga seda ju pole :P

ise lugesin ka edasi- ja tagurpidi, ei midagi. meditsiiniharidusega inimene küll, aga midagi kahjulikku enda jaoks ma sealt ei leidnud!

tundub, et pean lihtsalt leppima tõsiasjaga, et kasutu ost oli B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhiline on see,e t kui ma kapsli võtan hommikul näiteks, siis just sama päeva õhtul tekib veider tunne ja järgmisel päeval on selle jätkumine garanteeritud.

aga kui targemad nüüd ka koostist vaatasid, siis...pole ju midagi kahtlast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhiline on see,e t kui ma kapsli võtan hommikul näiteks, siis just sama päeva õhtul tekib veider tunne ja järgmisel päeval on selle jätkumine garanteeritud.

aga kui targemad nüüd ka koostist vaatasid, siis...pole ju midagi kahtlast?

Kui on selge, et halba enesetunnet tekitab just see kapsel, ei maksa seda v6tta. Korra v6id seda proovida koos s88giga, kui ikka tekitab halba enesetunnet, siis see sulle lihtsalt ei sobi.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänan hea nõu eest, proovin siis veel korra ja kui ikka paha hakkab, siis annan naabri kassile B)

ega siis jäägi muud üle, kui trennis tugevamini edasi mütata, rasvapõletajad pole tõenäolislt minu abilised selles asjas....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänan hea nõu eest, proovin siis veel korra ja kui ikka paha hakkab, siis annan naabri kassile B)

ega siis jäägi muud üle, kui trennis tugevamini edasi mütata, rasvapõletajad pole tõenäolislt minu abilised selles asjas....

Sa võid üldiselt seal saalis ka elada aga ikka kasu pole midagi. Tee endal elu kergemaks ja telli kava :P Või loe see artikel läbi, ehk saad targemaks http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105 :D

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul selline kava on olemas, mis jõusaali treener tegi! aga see puudutab esialgu vaid treeningut. toitumise kohapealt peaksin vist temaga uuesti ühendust võtma. mul on millegipärast selline eelarvamus, et inimene, kes minuga on silmast-silma kohtunud, oskab kava mulle sobivamalt koostada B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul selline kava on olemas, mis jõusaali treener tegi! aga see puudutab esialgu vaid treeningut. toitumise kohapealt peaksin vist temaga uuesti ühendust võtma. mul on millegipärast selline eelarvamus, et inimene, kes minuga on silmast-silma kohtunud, oskab kava mulle sobivamalt koostada :D

Just toitumist ma pidasingi silmas B) Ilma selleta võib su tegevus saalis suht mõtetuks muutudu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just see toitumise osa ongi kõige raskem...

aga eks ta õige ole, tuleb kätte võtta! vaatan, mis personaaltreener räägib. Kui kahtlane tundub, siis tellin siit ka ja hakkan võrdlema B)

loodetavasti saan siis ka varsti tulemustest pasundada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänan hea nõu eest, proovin siis veel korra ja kui ikka paha hakkab, siis annan naabri kassile B)

ega siis jäägi muud üle, kui trennis tugevamini edasi mütata, rasvapõletajad pole tõenäolislt minu abilised selles asjas....

Täis kõhuga võttes ei tohiks mingit erilist tunnet olla. Aga kui on, ära kassile küll anna :D

Anna kellelegi teisele.

Mulle võib ka anda :P

Zhenzhenni, kofeiini ja epigallokatehhiingallaadiga on see lugu, et neid ei ole kunagi liiga palju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ECA stack on eestis keelatud

seda müüdi käest kätte delfi naistekas ja selle maaletooja ja jagaja sai vist krim süüdistuse

efedriin nimelt

rasvapõletaja ilma dieedita on mõtetu, aga ma vist olen see hüüdja hääl kõrbes...

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×