Jump to content
mc-getostyle

võistlused

Recommended Posts

tere,oleks selline küsimus et palju peaks suruma kaalukategoorias 75 kg et voiks minna juba võistlustele. Mida teie soovitate palju oleks minimaalne

sõltub sellest mis vanuse klassis sa oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jutt käib 75kg!

Kui vaadata Eesti rekordit ( -75 kg kaaluv mees surub 190 kg ja sündinud on 1988 aastal), siis pole 200 küll eriti kauge teema, aga jah...nagu seal tulemuse taga protokollis on, siis on see juba eliit B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vaadata Eesti rekordit ( -75 kg kaaluv mees surub 190 kg ja sündinud on 1988 aastal), siis pole 200 küll eriti kauge teema, aga jah...nagu seal tulemuse taga protokollis on, siis on see juba eliit B)

Selge see, et ega see kaugel ole, pole seda väitnudki. Raigo Kuusnõmm tegelikult juba kordi ületanud ka trennis 200kg piiri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigo oma kaalukohta tõstab küll üpriski palju, samas mäletan et ma olin alles suhteliselt tatt kui tema juba rääkis et käib jõusaalis(nimelt kunagi käisime koos jalka trennis). Nii et palju vaeva näinud selle nimel ja järjepidevalt teinud trenni, muidu ikka selliseid tulemusi ei saa või mis B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui juba selline teema tehti siis kysiks ka mis oleks noorte klassi tulemused. Ise 17. Kaalukategoorias +90 kg B)

Rait Sagor peaks 195-200 kg umbes rinnalt lükkama, kui ei eksi siis kaalukatergoorias +90kg ning 1990 aastal sündinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silbaum.net

seal kõik rekordid olemas.

Muidugi ei tasu kõigil end saarlaste tulemuste järgi kohe võrdlema hakata, võistlema võib alati tulla. Saarlased on nagu nii eest ära.

Näiteks esimene koht 75kg 190, teine koht 165kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Silbaum.net

seal kõik rekordid olemas.

Muidugi ei tasu kõigil end saarlaste tulemuste järgi kohe võrdlema hakata, võistlema võib alati tulla. Saarlased on nagu nii eest ära.

Näiteks esimene koht 75kg 190, teine koht 165kg.

Mis kaaluklassis ise võistled? Ma plaanin kunagi 17 piiri peal -90kg võistlema minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
-90 kg 250,0 Rait Sagor SK JõuMees Kunda 17.03.07

-100 kg 275,0 Rait Sagor SK JõuMees La Garde 07.09.07

Ehk siiski -90kg oli ka hilja aegu.

Rait oli tubli, VÄGA tubli. Eks näeb, kuidas saab, aga ma usun et need rekordid jäävadki saarlastele. Igatahes, temast hakkame veel tõsiselt kuulma, mees hakkab suuremaidki tegusid tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,oleks selline küsimus et palju peaks suruma kaalukategoorias 75 kg et voiks minna juba võistlustele. Mida teie soovitate palju oleks minimaalne

oleneb sinu vanusest aga ma arvan ,et 130kg oleks minimaalne mida võiks suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kaaluklassis ise võistled? Ma plaanin kunagi 17 piiri peal -90kg võistlema minna.

no ma seal 67,5 ja 75 vahel kõigun ma ise surusingi 165 ja kaalusin 69,5 sain siis Raigo järel teise koha.

67,5 eestirekord minu käes muidu 162,5 prantsusmaal sursin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok aga palju siis muidu 2 ja 3 koht ka suruvad. ja se 155kg särkide ja asjadega ikka jah?

2 ja 3 koht jääad suht maha ma avan, et kui mingi 120kg ära surud siis võiks vabalt võistlema tulla.

jah tulemused ikka tavaliselt varustusega tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×