Jump to content
inimene

üks käsi suurem, kui teine

Recommended Posts

Vana teema, aga minul on sama mure. Parem käsi on tuntavalt suurem kui vasak käsi. Kui ma teen samade raskustega mõlemat kätt, siis loogiliselt võttes vasak ju ei arene järele. Või tuleb teha vasakut kätt suurema raskusega, et paremale järele jõuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana teema, aga minul on sama mure. Parem käsi on tuntavalt suurem kui vasak käsi. Kui ma teen samade raskustega mõlemat kätt, siis loogiliselt võttes vasak ju ei arene järele. Või tuleb teha vasakut kätt suurema raskusega, et paremale järele jõuda?

Raskus vali nõrgema käe järgi, küll järgi jõuab :)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana teema, aga minul on sama mure. Parem käsi on tuntavalt suurem kui vasak käsi. Kui ma teen samade raskustega mõlemat kätt, siis loogiliselt võttes vasak ju ei arene järele. Või tuleb teha vasakut kätt suurema raskusega, et paremale järele jõuda?

Tee mõlemale käele sama raskusega, raskus vali nõrgema käe järgi. Väldi ületreeninguid ja oledki mäel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline mure, et üks käsi on rohkem musklis, kui teine (märgatavalt). mida teha, et neid natuke tasakaalustada. kas peaks siis edaspidi ainult ühte kätt treenima
ma pakun et sul on parem kästi tugevam kui vasak eksju :) , alustad tavaliselt alati parema käega treenimist ma arvan ( ehk siis tugevamaga) . Aga tee nii alusta treenimist nõrgema käega. See aitab usu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega reuma vastu vist kah ei saa. Kui on loodud suurem, siis jäägugi nii. Arvasin, et ehk saab järele tuua vasaku käe, aga võib-olla mängib siin reuma omamoodi rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
selline mure, et üks käsi on rohkem musklis, kui teine (märgatavalt). mida teha, et neid natuke tasakaalustada. kas peaks siis edaspidi ainult ühte kätt treenima

selle pärast pole mõtet põdeda , see normal et üks käsi suurem kui teine , kõigil on nii , naistel kah üks tiss suurem kui teine <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja meestel samamoodi reeglina südamepoolne "tiss" suurem. Ja kätega on mul nii, et parem käsivars on vasemast suurem ja see eest vasem õlavasr on parempoolsest suurem - seda küll natuke ja see on normaalne, on ka paljudel teistel ja on ka loogilselt seletatav, kuna näiteks paremakäelisena olles haarad esmalt(teretad, tõstad midagi jne..) paremaga.. seetõttu on käsivars sellel poolel suurem.

EDIT: minumeelest võiks lihase ümbermõõtu ikka mõõta hommikul peale ärkamist ja pingutamata ..saaks objektiivsema tulemuse lihase reaalse suuruse kohta!

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×