Jump to content
Wahvel

Lõunaks kooli midagi:D

Recommended Posts

Mina siin oma lolli aruga mõtlesin tomati mahla peal:D Minu arvates on see üks toitvamaid mahlu üldse, kui ikka seda suur klaasitäis ära juua sisi tunned et ikka on midagi kõhus.Ma mõtlesin mida koolis sööma hakata sest puhvetis saiakesi ei taha ja kooli toit on kah nii öelda jama.portsud on väiksed ja liha on imevähe. nii mõtlesin et kas toamti mahlast annaks teha mingi korraliku koksi kokku mis oleks toitev ja samas nac vitamiine ja siis ajaks ka tühja kõhu tunde ära. muidugi mitte seda iga päev nüüd süüa vaid vahest. pohmakaga olen joond tomati mahla ning sinnas isse hapukoort pannud ja see on hea old -

Mõtlesin et kui võtta pool liitrit tomati mala lisada sinna hapukoort kõige lahjemat ja siis mida veel lisada ? astelpaju moosi ? juurvilju ? jne ühesõnaga andke nõu ja ma olen nõus olema katsejänes :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina siin oma lolli aruga mõtlesin tomati mahla peal:D Minu arvates on see üks toitvamaid mahlu üldse, kui ikka seda suur klaasitäis ära juua sisi tunned et ikka on midagi kõhus.Ma mõtlesin mida koolis sööma hakata sest puhvetis saiakesi ei taha ja kooli toit on kah nii öelda jama.portsud on väiksed ja liha on imevähe. nii mõtlesin et kas toamti mahlast annaks teha mingi korraliku koksi kokku mis oleks toitev ja samas nac vitamiine ja siis ajaks ka tühja kõhu tunde ära. muidugi mitte seda iga päev nüüd süüa vaid vahest. pohmakaga olen joond tomati mahla ning sinnas isse hapukoort pannud ja see on hea old -

Mõtlesin et kui võtta pool liitrit tomati mala lisada sinna hapukoort kõige lahjemat ja siis mida veel lisada ? astelpaju moosi ? juurvilju ? jne ühesõnaga andke nõu ja ma olen nõus olema katsejänes :(

Ehk täpsustad mis su eesmärk on, kui tahad kõhu täidet, siis pole ju suurt vahet mida sa sinna sisse topiks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
unustasin lisada et tegelen jõusaaliga :( migni 1.5 aastat ja see tomati mahla idee tuli lambist pähe kuna mulle miatseb see nii väga :(

Siis pakuks ikkagi 0,5 l joogijogurtit segada 3-4 spl valguga. Kui see nii maitseb, siis võid seda mahla niisama kõrvale luristada. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mis seal koolilõunas siis nii hullu on. Ma käin maakoolis ja saan korralikult süüa (korralikud portsionid, puuviljad, liha, kohupiim) ja seda tasuta. Jama värk, et ei osata koolis asju korraldada.

Igatahes söö koolitoit ära ja muud sööki vaata lisaks. Ise kraban mõnes vahetunnis poest saiakesi või pihve :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru mis seal koolilõunas siis nii hullu on. Ma käin maakoolis ja saan korralikult süüa (korralikud portsionid, puuviljad, liha, kohupiim) ja seda tasuta. Jama värk, et ei osata koolis asju korraldada.

Igatahes söö koolitoit ära ja muud sööki vaata lisaks. Ise kraban mõnes vahetunnis poest saiakesi või pihve :(

Sama siin :( Olen kehatüübilt ektomorf ja võin praktiliselt kõike süüa, koolis teise vahetunni ajal libistame sõpradega burksi ja söögivahetunnil on 2 portsu miinimum, 4 on olenud siiamani maximum :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×