Jump to content
Loon

õhtune söömine

Recommended Posts

Kuidas selle õhtuse söömisega ikka on... kui ma tulen jõusaalist mingi 21-21.30... ja korvpalli trennist 2 korda nädalas jõuan ültse kell 22.00 koju... kas siis võib süüa või mitte.. ja mida oleks mõtekam süüa... probleem selles ka et tahaks kõhupealt ja külgedelt väheke rasva maha hööveldada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas selle õhtuse söömisega ikka on... kui ma tulen jõusaalist mingi 21-21.30... ja korvpalli trennist 2 korda nädalas jõuan ültse kell 22.00 koju... kas siis võib süüa või mitte.. ja mida oleks mõtekam süüa... probleem selles ka et tahaks kõhupealt ja külgedelt väheke rasva maha hööveldada..

Peale trenni söö julgelt. Muudel päevadel võid seda piirata :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas selle õhtuse söömisega ikka on... kui ma tulen jõusaalist mingi 21-21.30... ja korvpalli trennist 2 korda nädalas jõuan ültse kell 22.00 koju... kas siis võib süüa või mitte.. ja mida oleks mõtekam süüa... probleem selles ka et tahaks kõhupealt ja külgedelt väheke rasva maha hööveldada..

Mul õhtu viimane söögikord ongi 10nest~!

Peale trenni muidugi tuleb süüa, energiat tagasi vaja.

Mida süüa ja palju.. seda ei oska ma sulle öelda,, aga kindlasti oskavad fitness.ee webtreenerid :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kell on 00.15 ja just lõpetasin oma päeva viimase söögikorra, nüüd tuttu ja kell kolm hiljemalt jälle kapi kallale, siis kell 6.00 jne. Mida aga süüa viimase söögina peale õhtust trenni sõltub paljudest asjadest. Ennekõike sinu päevastest tegemistest, kulutustest. Seda võivad sulle tõesti täpsemalt öelda Siinsed Webtreenerid. Pealehel, VAATA, VALI VÄLJA. Kõik on kompetentsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×