Jump to content

Recommended Posts

p2ris ka vanemate raha p2rast:S

No siis loobid enda raha tuulde , nii lihtne ongi.

Söö selle raha eest parem :(

Või kui nii suur isu mingit toidulisandit kasutada siis osta omale proteiini ja matsuta seda, rohkemat sul vaevalt hetkel vaja läheb.

Muudetud kasutaja kraaner poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw:D kirp kle palju sul see rinnalt surumise max on ilma varustuseta:P?

Jah kirp, kui sa 150 kg vähemalt rinnalt suru, siis pole sul mingit õigust siia tulla seda toodet mustama :( :( :(:D :D

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On need Muscletechi tooted mustkunst või on seal mingeid teadusuuringuid ja tulemusi ka taga ?

Teadusuuringuid eks kindlasti ole aga kui nii öelda võib siis tulemus on Jay Cutler! :( Aga jah, kes seda teab palju tal just nimelt Muscletechi toodetest kasu on olnud. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teadusuuringuid eks kindlasti ole aga kui nii öelda võib siis tulemus on Jay Cutler! :( Aga jah, kes seda teab palju tal just nimelt Muscletechi toodetest kasu on olnud. :(

Eieiei. mis sa mees ajad, poiss ainult MuscleTech toodete peal kasvab ju :(

Sööb aga isuga Nitro-Tech võlupulbrit ja lihas mühisedes kasvab. Oi jah, aga see on muidu hea reklaam, topitakse igast toodetele suured onud peale, siis mingi "diivanikartul" ostab need ja Butterfly Abs-i ja ootab tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks, et see on üks viimastest toidulisanditest, mida osta:)

ehk ikkagi alusta algusest, toitumine, kõva trenn, magamine, siis mingid vitamiinid, valk, vbl kreatiin, aga see on tõesti vanemate raha raiskamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw:D kirp kle palju sul see rinnalt surumise max on ilma varustuseta:P?

Ma ütlen ausalt: ainult 95 kilo. Isegi sott ei lähe üles. Ma ei vääri isegi "biitseps-rind" jõmmi nimetust... Häbi.

Ma ei tea küll, kellele see ette jäi. Aga on ju ebareaalne saada kuus rohkem lihast, kui bioloogiliselt võimalik on.

V-b see tõesti toimib mingil määral, aga Muscletech oma ulmeliste reklaamikampaaniatega ei jäta just head muljet.

Et ta võib küll toimida hästi, eriti veel, kui sa sellesse ise usud, aga kas ta töötab ka paremini kui mõni samalaadne, kuid palju odavam toode?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=573

mida arvate 18+on soovitatav aga ma 16 mis ikka halba juhtuda saax..?

Võib juhtuda see, et su noku kukub ära.

Kui Sa sellist asja siin pärid siis see juba tähendabki seda et Sul pole mõtet seda osta, sest Sa ei suuda endale iseseisvalt selgeks teha milleks Sul seda vaja on ja mis on selle kõrvalmõjud.

Muudetud kasutaja V8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×