Jump to content
Alexander Andrusenko

Tegijate Treening

Recommended Posts

Rahvas on juba mitu korda avaldanud soovi näha Tegijate Treeningut Saaremaa jõutõstjatega. Kõik tahavad teada, kuidas nad treenivad ja milles see edu saladus siis seisneb. Esimeseks ohvriks pakuks värske maailmameistri Rait Sagori, kui ta muidugi ise nõus on.

Mida Joker asjast arvab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolest täiesti Ok mõte.

Ilmumas on varsti Sergei Jatsuki oma, siis Natalja Nazarenko-Kiivikase oma ja Kelli Griceviciusi oma. Asi lihtsalt natuke seisab tehniliste põhjuste taga. Nimelt tuunin oma arvutit veidi, aga tuunisin üle :(:(

Aga teha võib materjali ette ära küll kui huvi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu poolest täiesti Ok mõte.

Ilmumas on varsti Sergei Jatsuki oma, siis Natalja Nazarenko-Kiivikase oma ja Kelli Griceviciusi oma. Asi lihtsalt natuke seisab tehniliste põhjuste taga. Nimelt tuunin oma arvutit veidi, aga tuunisin üle :(:(

Aga teha võib materjali ette ära küll kui huvi on.

Nüüd võib öelda arvuti kohta et hea masin on aint et käima ei lähe :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu poolest täiesti Ok mõte.

Ilmumas on varsti Sergei Jatsuki oma, siis Natalja Nazarenko-Kiivikase oma ja Kelli Griceviciusi oma. Asi lihtsalt natuke seisab tehniliste põhjuste taga. Nimelt tuunin oma arvutit veidi, aga tuunisin üle :(:(

Aga teha võib materjali ette ära küll kui huvi on.

Lootsid 2 Ghz protsessorit 3,5 Ghz-ks tuunida (üle kiirendada) we :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No huvitab mu arvuti hingeelu? :( No ma siis räägin paari sõnaga.

Jõuluvana tõi pojale rooli ja videomängu. Aga oh jama, videokaart nõrk ja ega seda muutmälu ka väga palju polnud. Ühesõnaga sai osta juurde igasugu vidinaid ja asju. Mängu tiris ilusti käima aga oh häda hääl oli kadunud ja rool oli tundmatu objekt arvutile.

Lõpuks (täna) selgus, et viga oli kõlarites :( aga rooli ikka ei tunnistanud. Küll targad pead häkkisid ja mässasid, aga ei ühtä midagi. Esmaspäeval loodetavasti saab korda kõik, kui muud ei aita siis soft uuesti peale vms.

Et ennetada küsimust, siis rooli-konsool töötas IGAS teises arvutis, ainult mitte minu omas. Mingi isiklik vimm vist.

JA 3000+ -st peaks 3500 ikka kätte saama :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No huvitab mu arvuti hingeelu? :( No ma siis räägin paari sõnaga.

Jõuluvana tõi pojale rooli ja videomängu. Aga oh jama, videokaart nõrk ja ega seda muutmälu ka väga palju polnud. Ühesõnaga sai osta juurde igasugu vidinaid ja asju. Mängu tiris ilusti käima aga oh häda hääl oli kadunud ja rool oli tundmatu objekt arvutile.

Lõpuks (täna) selgus, et viga oli kõlarites :( aga rooli ikka ei tunnistanud. Küll targad pead häkkisid ja mässasid, aga ei ühtä midagi. Esmaspäeval loodetavasti saab korda kõik, kui muud ei aita siis soft uuesti peale vms.

Et ennetada küsimust, siis rooli-konsool töötas IGAS teises arvutis, ainult mitte minu omas. Mingi isiklik vimm vist.

JA 3000+ -st peaks 3500 ikka kätte saama :(

Ega sul vista pole juhuslikult. Vistaga juhtub tavaliselt igasugu lõbusaid asju :D

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega sul vista pole juhuslikult. Vistaga juhtub tavaliselt igasugu lõbusaid asju :(

Eip, XP on. Aga plaat jube kriimuline, võimalik et osad asjad installimata jäänud selle tõttu. Just mis puudutab usb asju. Selline asi varem olnud. Aga siis oli terve süsteem eriti poolik ja mäda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eip, XP on. Aga plaat jube kriimuline, võimalik et osad asjad installimata jäänud selle tõttu. Just mis puudutab usb asju. Selline asi varem olnud. Aga siis oli terve süsteem eriti poolik ja mäda.

uuri emaplaadi nimi ja tõmba USB driver netist, või siis on USB disabled BIOS-sist :( teised asjad töötavad USB liideses?

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
uuri emaplaadi nimi ja tõmba USB driver netist, või siis on USB disabled BIOS-sist :( teised asjad töötavad USB liideses?

Emaplaat on m2n-mx se

Emaplaadi plaat on olemas. Biosis on kõik enabled. Ja teied asjad töötavad - konsool, kaamerad ja asjad. Aga kui rool panna on täiesti unkown device. Ja kui taha ühendada ei teki mingit muutust Device Manageris. Usb alla aint tekib unkown ühte porti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×