Jump to content
Angelo

Biitsepsi cm?

Recommended Posts

14-15 aastane ja 40 cm käsivarre ümbermõõduga näeks minu arvates värd välja..

Sellises vanuses peaks alles pikkust viskama.. :D aga kui on tegemist sirge pekise käega, siis pole mõtet edasi arutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
14-15 aastane ja 40 cm käsivarre ümbermõõduga näeks minu arvates värd välja..

Sellises vanuses peaks alles pikkust viskama.. :D aga kui on tegemist sirge pekise käega, siis pole mõtet edasi arutada :D

Oleneb pikkusest.

See, et 43cm biitseps, 15a vana JA 160cm pikk on VÄGA kahtlane. Selline lihasmass, nagu ta väitis, ei tule sellise raami juures kergelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb pikkusest.

See, et 43cm biitseps, 15a vana JA 160cm pikk on VÄGA kahtlane. Selline lihasmass, nagu ta väitis, ei tule sellise raami juures kergelt.

Mitu aastat sa oled jõusaalis treeninud? Pilte ka on vms, tahaks näha seda 40 cm biitsepsi. Võibolla mõni räägib tõsiselt aga enamus mõõdab diagonaalis vist :D

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

178/70 ja õlavars 36cm.

Aga võrdleks ühtlasi siis ka jõutõmmet või kükki - vastavalt 165kg ja 140 kg. Kas on ikka nii, et suurema biitsepsiga kaasneb suurem üldkehaline jõud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu aastat sa oled jõusaalis treeninud? Pilte ka on vms, tahaks näha seda 40 cm biitsepsi. Võibolla mõni räägib tõsiselt aga enamus mõõdab diagonaalis vist :D

Ma rääkisin pkwildist.

Kui siiski tahtsidki seda minult küsida, siis olen käinud jõusaalis 2 aasta ringis. Suvekuud on jõusaalist eemal oldud.

Pikkus 187, kaal 94.

Paar pilti galeriis nüüd.

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saanud jätta siia endagi arvamust lisamata. Mitmed on siin eelnevalt erutlenud , et kuidas nii noorelt biitseps juba nii suur ja äkki valesti mõõdetud ja nii edasi. Enda näite põhjal võin vähemalt ühe faktidel põhineva väite tuua. Vanust 26, bitseps 48, veidi üle nelja aasta tagasi oli vastav number 44, nii et kasv 1 cm aastas, ja ei saa öelda, et ma kogu selle aja käed rüpes oleks istunud:)

Nelja aasta tagust numbrit ten sel lihtsalt põhjusel, et olen selle tookord üles kirjutanud. Praegu mõtlen, et kahju, et juba varem erinevate mõõtude (v.a. kaal, pikkus) üleskirjutamist ei alustanud.

Ah jaa, nii palju veel et neli aastat tagasi oli kaal 110 kg, praegu 15 kg rohkem.

Selle pika jutu moraal on, et nagu iga tulemuse, ümbermõõdu või mille iganes edasi arendamisel on kuldreegel, et alguses paranevad/kasvavad rekordid/ümbermõõdud igati märgataval kiirusel, kuid mida suuremaks ja võimsamaks need aetud on, seda kiiremini nende kasvutempo pidurdub. Enda poolt võin öelda, et trenni on tehtud 11 aastat ja iga juurde tulev kilo (v.a. saku lihase oma:)) ning cm on kulla hinnaga. Antud teema puhul aga rõhutaks seda, et biitseps ei ole mitte teps see lihas mis väga tõsise juurdekasvu saaks (oleneb muidugi, kui seda just spetsiaalselt ranna jaoks ei treenita). Arvan , et endal kui alustasin võis ümbermõõt olla kuskil 36-37 cm, kaalu oli toona 15 aastaselt 80 kg ja kordusi sai tehtud jubeda seljaviibutamise saatel 35 kiloga. Nüüd, kui ümbermõõt 10 cm suurem suudan teha mõnevõrra parema ja puhtama tehnikaga 60-ga seeriaid. Ei saa öelda , et areng midagi müstilist oleks, isegi mitte kahekordistunud, samas kui kükk, surumine on kasvanud kuskil kolmekordselt.

Nii et, mehed, need kes on just alustanud trenni tegemist, ärge laskuge illusioonidesse, ja teised, kes te olete juba avastanud aastatpikkuse töö järel, kui raskelt lisasentimeetrid tulevad, ärge põdege, tee ei ole üksi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa pees, loen ja imestan et 14a. siin peaaegu kõigil juba üle 40cm :( Tulevased imed ju siis :P

Ise 23a. ja ümbermõõt kuivalt 36.5cm , 81kg ja 182cm

Oleneb ju päris palju ka rasvaprotsendist. Näiteks kui ma 9 kg kaalus alla võtsin (95->86, pikkuseks on 183 cm) loodetavasti suurem osa rasvast, aga kindlasti veidi kadus ka lihast), siis vähenes ümbermõõt ligikaudu 3 cm. Ja rasva ikka jäi veel järgigi, 6-pack igatahes veel ei paistnud. :D Arvatavasti nendel, kellel rasvaprotsent veel suurem on kui mul 95 kg juures oli (ei näinud just eriline pekihunnik välja), langeks see biitsepsi ümbermõõt veelgi rohkem sentimeetreid kui ta rasva maha ajama hakkaks. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb ju päris palju ka rasvaprotsendist. Näiteks kui ma 9 kg kaalus alla võtsin (95->86, pikkuseks on 183 cm) loodetavasti suurem osa rasvast, aga kindlasti veidi kadus ka lihast), siis vähenes ümbermõõt ligikaudu 3 cm. Ja rasva ikka jäi veel järgigi, 6-pack igatahes veel ei paistnud. :D Arvatavasti nendel, kellel rasvaprotsent veel suurem on kui mul 95 kg juures oli (ei näinud just eriline pekihunnik välja), langeks see biitsepsi ümbermõõt veelgi rohkem sentimeetreid kui ta rasva maha ajama hakkaks. :D

15 aastased ruulid

Tahaks ka ise n2ha neid suuri poisse :( Arvan et suht pekised k2ed... sorry.Ilus ja kuiv lihas v6iks olla ja siis m66ta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma rääkisin pkwildist.

Kui siiski tahtsidki seda minult küsida, siis olen käinud jõusaalis 2 aasta ringis. Suvekuud on jõusaalist eemal oldud.

Pikkus 187, kaal 94.

Paar pilti galeriis nüüd.

Ma vaatasin, et ega su käed väga kuivad pole aga tee pilt sellise nurga alt, mis näitab biitsepsi laiust, sest võibolla tulebki see 40 cm laiusest.( mis on väga hea!!

Kõrge aga kriips-peenike biits on kole)

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vaatasin, et ega su käed väga kuivad pole aga tee pilt sellise nurga alt, mis näitab biitsepsi laiust, sest võibolla tulebki see 40 cm laiusest.( mis on väga hea!!

Kõrge aga kriips-peenike biits on kole)

Ega ma niipea kuivatama ka ei hakka. Kõigepealt tahan ikka "liha kondi peale" saada. Selline peenike biits on jah rõve. Ju ma õhtu poole vaatan, siis on rohkem aega, teen paar klõpsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

182 / 72 /38,9 cm

Ei tarbi mingeid lisaaineid , lihtsalt söön hästi.

Arvan et tähtsam on lihaskuju ja lihase jõud , mitte see kui paksuks keegi selle igasugu kraamiga on ajanud

Võin trennis teha ntx kätele harjutusi , mida mõni 50 cm vend lihtsalt ei jõua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
182 / 72 /38,9 cm

Ei tarbi mingeid lisaaineid , lihtsalt söön hästi.

Arvan et tähtsam on lihaskuju ja lihase jõud , mitte see kui paksuks keegi selle igasugu kraamiga on ajanud

Võin trennis teha ntx kätele harjutusi , mida mõni 50 cm vend lihtsalt ei jõua.

Kirjelda täpsemalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin trennis teha ntx kätele harjutusi , mida mõni 50 cm vend lihtsalt ei jõua :

Sõnastasin end natuke valesti(vabandan) , harjutusi raskustega , mida keegi suurema lihasega ei jõua näiteks nii mitu korda teha

Näiteks tavaline hantli tõstimine jalgade vahelt istukil olles , või mõlema käega hantlite tõstmine külgedelt ülesse poole

Arvan et alati ei ole seotud lihasuurus ja jõud , loeb ka näiteks sitkus

Mu isa juba vana mees, käsi juba sama sama väikseks kuivanud kui mul:D aga ikkagi laseb mulle harjutustes pika puuga:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei väsi kordamast (juba paar korda olen seda vist maininud erinevates teemades/blogides): http://et.wikipedia.org/wiki/Georg_Lurich

parema käe biitseps 37–41 cm, aga vaadake jõunumbreid. :D

tõmbas parema käe biitsepsi jõul maast aeglaselt rinnale 70-kilose sangpommi tehke järgi, suure biitsepsiga mehed. :D

sest võibolla tulebki see 40 cm laiusest.( mis on väga hea!!

Ei maksa ka unustada, et triitseps on siiski suurem lihas kui biitseps, suur ümbermõõt võib tulla ka hästi arenenud triitsepsist. :(

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei väsi kordamast (juba paar korda olen seda vist maininud erinevates teemades/blogides): http://et.wikipedia.org/wiki/Georg_Lurich

parema käe biitseps 37–41 cm, aga vaadake jõunumbreid. :P

tõmbas parema käe biitsepsi jõul maast aeglaselt rinnale 70-kilose sangpommi tehke järgi, suure biitsepsiga mehed. :D

Ei maksa ka unustada, et triitseps on siiski suurem lihas kui biitseps, suur ümbermõõt võib tulla ka hästi arenenud triitsepsist. :P

Jah see mees oli klass omaette :D Keegi oli veel enamvähem sama hull , aga no mitte ei taha nimi meelde tulla :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×