Jump to content
Angelo

Biitsepsi cm?

Recommended Posts

Njah, suht mõttetu nr tegelikult, mul on biitseps olnud 50-51 ja nüüd on 42, mingit tagasiminekut arengus ma küll siin ei näe, kõik ikka rasvaprotsendi taga kinni, loogiline, et ka käele koguneb pekki ja mitte vähe.

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2a pole enam trenni teinud ja 43cm pealt 41cm peale. vanus 20a, pikkus 181cm ja kaal 95kg

Muudetud kasutaja wilson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah, suht mõttetu nr tegelikult, mul on biitseps olnud 50-51 ja nüüd on 42, mingit tagasiminekut arengus ma küll siin ei näe, kõik ikka rasvaprotsendi taga kinni, loogiline, et ka käele koguneb pekki ja mitte vähe.

.

8cm ja vahet pole näha :blink: . Kle nii palju seda pekki ka nyyd olla ei saa et kohe 8cm. Eriti lödi käsi pidi olema siis :D . Ja käe puhul on ikka iga cm hästi näha. 41 ja 42 ikka norm vahe juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin trennis teha ntx kätele harjutusi , mida mõni 50 cm vend lihtsalt ei jõua :

Sõnastasin end natuke valesti(vabandan) , harjutusi raskustega , mida keegi suurema lihasega ei jõua näiteks nii mitu korda teha

Näiteks tavaline hantli tõstimine jalgade vahelt istukil olles , või mõlema käega hantlite tõstmine külgedelt ülesse poole

Arvan et alati ei ole seotud lihasuurus ja jõud , loeb ka näiteks sitkus

Mu isa juba vana mees, käsi juba sama sama väikseks kuivanud kui mul:D aga ikkagi laseb mulle harjutustes pika puuga:D

Kui tohib küsida siis kui suurte raskustega sa biitsepsit teed näiteks? Ütleme, et kui teed hantlitega siis kui suured on raskused? Reeglina 50cm käega mees teeb 60kg kangiga biitsa nagu nalja :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.

8cm ja vahet pole näha :blink: . Kle nii palju seda pekki ka nyyd olla ei saa et kohe 8cm. Eriti lödi käsi pidi olema siis :D . Ja käe puhul on ikka iga cm hästi näha. 41 ja 42 ikka norm vahe juba.

Ta ei öelnud, et vahet pole näha, vaid et ei näe tagasiminekut arengus. :P Ümbermõõt võis ju märgatavalt vähemaks minna, aga see ei tähenda seda, et käsi halvem välja näeks, pigem parem. Arvatavasti sellel tädil on biitsepsi ümbermõõt suurem kui ka steroide kasutaval kulturistil, aga see ei näe ju hea välja? :D

33350792.jpg

Oleme realistid, 50 cm ümbermõõduga biitseps ei saa ilma "keelatud vahenditeta" olla nö. puhas, kuiv rasvavaba lihas. Kui on 50 või üle selle, siis kas on keemiat söönud või on rasva% kõrge.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.

8cm ja vahet pole näha :blink: . Kle nii palju seda pekki ka nyyd olla ei saa et kohe 8cm. Eriti lödi käsi pidi olema siis :D . Ja käe puhul on ikka iga cm hästi näha. 41 ja 42 ikka norm vahe juba.

No ütleme nii, et ennem oli jah suht lödi (otseselt pekk ei rippunud, aga mittemidagi välja ka ei joonistunud), nüüd 48kg kergemana näeb käsi keha suhtes suurem välja kui ennem:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta ei öelnud, et vahet pole näha, vaid et ei näe tagasiminekut arengus. :D Ümbermõõt võis ju märgatavalt vähemaks minna, aga see ei tähenda seda, et käsi halvem välja näeks, pigem parem. Arvatavasti sellel tädil on biitsepsi ümbermõõt suurem kui ka steroide kasutaval kulturistil, aga see ei näe ju hea välja? :blink:

33350792.jpg

Oleme realistid, 50 cm ümbermõõduga biitseps ei saa ilma "keelatud vahenditeta" olla nö. puhas, kuiv rasvavaba lihas. Kui on 50 või üle selle, siis kas on keemiat söönud või on rasva% kõrge.

Nõustun täielikult.

Võib-olla oleks erand siis, kui tegemist oleks tublisti üle kahe meetri pika mehemürakaga, kes on kulturismiga aastaid tegelenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×