Jump to content
Angelo

Biitsepsi cm?

Recommended Posts

Jälle üks teema, "mul on suurem kui sul"! :( Ja muideks biitseps siiski. Enda kohta nii palju, et üks halvemini kasvav kehaosa, no kohe kuidagi ei taha kasvada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle üks teema, "mul on suurem kui sul"! :( Ja muideks biitseps siiski. Enda kohta nii palju, et üks halvemini kasvav kehaosa, no kohe kuidagi ei taha kasvada!

Sa võiksid siis vahetada treeningmeetodeid, mõnele mõjuvad hästi madalad(6-8), mõnele kõrged kordused(8-12 või nii). Mul enda on madalate kordustega rohkem õnne olnud.

40cm ja 15

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle üks teema, "mul on suurem kui sul"! :( Ja muideks biitseps siiski. Enda kohta nii palju, et üks halvemini kasvav kehaosa, no kohe kuidagi ei taha kasvada!

mul hakkas kasvama kui tegin kava ainult keskendudes käele....viimase 6 kuuga olen saanud 5 cm puhtalt juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biitsepsi ümbermõõtu ei oska öelda, kas triitsepsi ümbermõõtu ei või siia kirjutada? :(

Eks õigem oleks tõesti öelda õlavarre ümbermööt, sest biitsepsit-triitsepsit ju eraldi mõõta ei saa :(

Edit: ..jõuti ette. Endal muidu 41cm

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõõdetud ikka lõdvas olekus.

32 cm.

Pikkust 179, kaalu 70 (ektomorf)

Keda ikka see lõdvas olekus olev piitseps huvitab, aja ikka kõvaks ja mõõda siis. :(

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biitseps pole ju mingi eriline näitaja. Kui sul on võimas triitseps, on see näitaja ja paneb õlavarrele väga palju cm juurde. Endal keskmine õlavars ja ei treeni biitsepsi eriti palju, sest too areneb niigi hästi ka teisi lihasgruppe treenides. Siiski panen suurt rõhku triitsepsile, mis on ka oma tulemuse andnud. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biitseps pole ju mingi eriline näitaja. Kui sul on võimas triitseps, on see näitaja ja paneb õlavarrele väga palju cm juurde. Endal keskmine õlavars ja ei treeni biitsepsi eriti palju, sest too areneb niigi hästi ka teisi lihasgruppe treenides. Siiski panen suurt rõhku triitsepsile, mis on ka oma tulemuse andnud. :(

Ei olnud :( Miks ma peaksin valetama ? Olen selline nagu olen :( Ma ainult kuu käinud ka jõusaalis ja midagi eirilist arenenud pole.

Ega pingutades eriti rohkem pole, 35 cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et mis siis biitsepsi ymberm66dud on ka:D mul 37 xD kaalun 76kg ja pikkus 184 vanust 16

Õpi kirjutama. "Biitseps", mitte "piitseps". [alessandro]

asja ei mõõdeta suuruses vaid jõus ja tarkuses ! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta tahab rohkem praegu ainult ümbermõõtu teada rohkem kui "nägemise" asja... Sest on ju ka palju "sakulihastega" inimesi... Mis siis on 50cm biitsepsist kasu, kui surud enda kehakaalust vähem...

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle üks teema, "mul on suurem kui sul"! B) Ja muideks biitseps siiski. Enda kohta nii palju, et üks halvemini kasvav kehaosa, no kohe kuidagi ei taha kasvada!

täpselt, möletan et kunagi oli õhtulehes vist ka artikel nendest "tüüp geydest" umbes nii et mehed käivad ja imetlevad saalis ennast ja teisi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige rohkem kaalub lihasmass kehas minu teada. Ehk siis on loomulik enamus inimestel, kellel on kaal suurem kui tavaliselt, et enamus kaal on lihasmassi. On ka erandeid muidugi ja seegi on loomulik. Kui arvestada seda, et jõudu suht palju, siis võib väita küll, et enamus lihasmass. Kaal mul muidugi ainult tõuseb. Trenni tegema hakates hakkas kiiremini tõusma. Võrdluseks võin tuua, et 15a poiss koolis kaalub 120kg, aga lihasmassi vähem, kui mul.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on biitsepsi ümbermõõt 40 ja olen 16(aprill saan 17) pikkust 190cm ja kaal 83,sõber on 17 (183cm pikk ja kaal 98kg) ja tal on 45cm,aga mina teen Kangiga üle scottpingi küünarvarte kõverdusi 45kg (4x10) ja tema teeb 25kg (4x10) nii et see ümbermõõt ma arvan et ei loe niipalju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×