Jump to content
Ott Kiivikas

Naise ideeal vorm

Recommended Posts

Siia teemasse sobiks vastu üks pilti, mille hiljuti leidsin:

wtf-20080111105834.jpg

Kas mängus on photoshop või ongi ta selline? B)

mis võistlustel naised siis ilma rinnahoidjateta võistlevad?:P photshop ikka

Muudetud kasutaja Biitseps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas Te selle peale ei ole keegi tulnud, et hr. Kiivikas algatas teema mõttega - naise ideaalvorm kulturismis...?

Naine olgu ikka õrnake rohkem, see on muidugi minu arvamus, aeroobikabeibed on kenad näiteks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keegi naistest ka voiks algatada teema mehe ideaalvormi kohta,või juba on? vene foorumis vist jäi üks silma,aga rohkem treeningu teema vist ikka oli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured lihased ja suur jõud on rohkem mehelikkuse teema.

Ega ikka küll ei lähe jämedate käte, jalgade ja laiade õlgadega naised peale.

Aga see on ka vaid minu arvamus. <_<

Samas "jõusaalinaised", kel VEEL nägu ja rind naiselik, samas ülejäänu keha aga juba veidi üle keskmise lihastes ... on seksuaalselt üsna ahvatlevad ... eksperimentaalses mõttes. Loodan, et ei solvanud kedagi.

Muidu ideaal jääb ikka sinna fitnessitüdrukute kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keegi naistest ka voiks algatada teema mehe ideaalvormi kohta,või juba on? vene foorumis vist jäi üks silma,aga rohkem treeningu teema vist ikka oli

Kunagi siin vist lahati jah seda meeste ideaalvormi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisena pean ideaalseks midagi sellist

http://www.irun.com/users/1505/pictures/update.jpg

Kindlasti ei ole ideaalne keha naistel, kes on lihtsalt kõhnad. Kõhnus ei ole mingi saavutus, lihaseid peab ka olema.

Ise "põen" kõhulihasekiiksu :D See võiks ikka natukenegi nähtav olla ja ka ise püüdlen selle poole.

Välismaa fitness-staaridest peangi üheks ilusamaks figuuriks seda, kes pildil kujutatud. Kui tunnen, et laiskus hakkab peale tulema, lähen kiikan mõnda pilti ja motivatsioon on jälle platsis.

Steroididele ütleksin kindla EI. Loomulikul moel (loe: suure vaevaga) tulnud vorm on ikka kõige magusam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naisena pean ideaalseks midagi sellist

http://www.irun.com/users/1505/pictures/update.jpg

Kindlasti ei ole ideaalne keha naistel, kes on lihtsalt kõhnad. Kõhnus ei ole mingi saavutus, lihaseid peab ka olema.

Ise "põen" kõhulihasekiiksu :D See võiks ikka natukenegi nähtav olla ja ka ise püüdlen selle poole.

Välismaa fitness-staaridest peangi üheks ilusamaks figuuriks seda, kes pildil kujutatud. Kui tunnen, et laiskus hakkab peale tulema, lähen kiikan mõnda pilti ja motivatsioon on jälle platsis.

Steroididele ütleksin kindla EI. Loomulikul moel (loe: suure vaevaga) tulnud vorm on ikka kõige magusam.

Ideaalne vorm :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8.jpg ideaalne naise vorm minu meelest.

olen päri sinuga

need esimesed naised need rohkem nagu mehed aga jah anabol teeb oma töö

Muudetud kasutaja Ahha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskil ma kommenteerisin neid looduse vingerpusse aga ära kustuti. Üldiselt jah väike rosin on ilus tüdruk minuarust.

Mis puudutab nüüd fitness reiti, siis kohati on ikka naeruväärsed tegelased koos, pean silmas tüdrukuid kes reitees vist eriti punkte pole saanud, siis ebanormaalne tähelepanuvajadus neid siia on kupatanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dr . Balancer mida te teete kulturismi ja fitnessi portaalil, kui teile sellised naised ei meeldi?

Ma usun ,et päris paljudele fitness.ee kasutajatele ei meeldi NII lihastes naised.

Aga mõned pildid olid päris ilusad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen päri sinuga

need esimesed naised need rohkem nagu mehed aga jah anabol teeb oma töö

Kas teile t6esti selline meeldib? Naisena funtsioneerimine sellise k6hnuse puhul on kaheldav. Ma loodan, et te siin ei ahvatle teda j2rgima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teile t6esti selline meeldib? Naisena funtsioneerimine sellise k6hnuse puhul on kaheldav. Ma loodan, et te siin ei ahvatle teda j2rgima...

Täpselt. Inetu naine, anoreksia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×