Jump to content
H2rr2

valguvajadus, kuid vanemad keelasid ära !

Recommended Posts

Vanemad keelasid ära kuna see olevat nende arust keemia ja enda arvates olen liifa noor et tavalist valgu pulbrit sööma hakkata kuna plaan hakkata rammumeheks end tegema siis tuleb alustada rahulikult ! aga vanemad ei saa aru et kaa tavaline valgu pulber pole kahjulik, minu arust teeb see sama välja mis 6 muna päevas süüa ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toitumine on paigas !

Kuid kas munade söömin tuleb tervisele kasuks, ning kas tavaline valgu sisaldusega pulber tervisele kahjulik pole (neerud magu jne..!) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toitumine on paigas !

Kuid kas munade söömin tuleb tervisele kasuks, ning kas tavaline valgu sisaldusega pulber tervisele kahjulik pole (neerud magu jne..!) ;)

Valgupulber pole keemia..

Toidu pulber.

See on nagu süüa sidrunit et c vitamiini kätte saada või osta poest c vitamiini tablette.

Valgupulber on heamaitsega, kiirelt imenduv, on ka vastupidi... puhas.

Ei tekita juustelangust ega neerupuudulikust:D

Paljud kulturistid vanast ajast... kellel polnud võtta valgu pulbrit, on kõik kasvanud muna piima ja lihaga:D

Nujaa teraviljaga:d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

isa sai nüüd aru kuid ema on loll ja veelpeale kauba blondiin kaa:S:/

Eks tuleb siis blondiinile puust ja punaselt ette teha:)

aga eks siis uurin

kumb on parem kas NUTRI PLUS või FX VÕI OOOPISKI FAST ;) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isa sai nüüd aru kuid ema on loll ja veelpeale kauba blondiin kaa:S:/

Ilus jutt oma ema kohta. Poleks seda lolli blondiini, poleks Sind ka. Kaua Sa treeninud oled, võib-olla on emal õigus ja Sul polegi veel tavatoidule midagi lisaks vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isa sai nüüd aru kuid ema on loll ja veelpeale kauba blondiin kaa:S:/

Eks tuleb siis blondiinile puust ja punaselt ette teha:)

aga eks siis uurin

kumb on parem kas NUTRI PLUS või FX VÕI OOOPISKI FAST ;) ;)

siin foorumis peaks vajalike artikleid olema, mis igasugused naljakad saunajutud, mis tingitud teadmatusest purustab või siis saada spordiarsti juurde küsima :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
trenni olen teinud 7 kuud!

Nii et 7 kuuga oled jõudnud nii kaugele,et areng ilma lisavalguta on peatunud ...

võimsalt paned, ;)

No kohe kadedaks teeb.

Äkki tood oma mõõdud(pikkus,vanus,kaal,biitsepsi,rinna- vöö- ja reieümbermõõt) ja rekordid(rinnalt surumine,jõutõmme,kükk) kah ära?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et 7 kuuga oled jõudnud nii kaugele,et areng ilma lisavalguta on peatunud ...

võimsalt paned, ;)

No kohe kadedaks teeb.

Äkki tood oma mõõdud(pikkus,vanus,kaal,biitsepsi,rinna- vöö- ja reieümbermõõt) ja rekordid(rinnalt surumine,jõutõmme,kükk) kah ära?

Nüüd kõik kokku liita, siis saame viiekohalise arvu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkasin peale aastast trenni valgupulbrit võtma, ei oska praegu nii väga öelda, kas areng kuidagi paremaks läks või mitte.Ega see valgupulber mingi imeasi ei ole, aga peale jõusaali all riietusruumis liha ja kala sööma ei taha hakata, niiet siis teengi omale valgusheigi, panen sinna mahla ja süsivesikuid ka sisse (sukroosi ja fruktoosi), kiirem lahendus kui hakata seal kohupiimapakist kohupiima nosima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et 7 kuuga oled jõudnud nii kaugele,et areng ilma lisavalguta on peatunud ...

võimsalt paned, ;)

No kohe kadedaks teeb.

Äkki tood oma mõõdud(pikkus,vanus,kaal,biitsepsi,rinna- vöö- ja reieümbermõõt) ja rekordid(rinnalt surumine,jõutõmme,kükk) kah ära?

Et areng ilma lisavalguta on peatunud?

Kui ta ei saa oma toidust enda 2,5gr valku 1kg kehakaalu kohta ära, siis on ju vaja võtta appi pulber, või mis? Ja üldse ei pea areng peatunud olema, areng võiks olla lihtsalt parem!

Muidugi pooldan ka seda valgusheik pole imejook.

Söö poiss, söö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et 7 kuuga oled jõudnud nii kaugele,et areng ilma lisavalguta on peatunud ...

võimsalt paned, ;)

No kohe kadedaks teeb.

Äkki tood oma mõõdud(pikkus,vanus,kaal,biitsepsi,rinna- vöö- ja reieümbermõõt) ja rekordid(rinnalt surumine,jõutõmme,kükk) kah ära?

Pikkus:186cm

Vanus:16a

Kaal:80kg

Biitsepsi ümbr:33 cm

Rinnaümb:90cm

Vöö ja reieümbermõõt puudub!

Rekordid on selllised siis :

Rinnalt surumine:78 kg

Jõutõmme:150 kg

Kükk: 105kg 3 krda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ta ei saa oma toidust enda 2,5gr valku 1kg kehakaalu kohta ära, siis on ju vaja võtta appi pulber, või mis?

Tegelikult sel juhul võiks küsida, et miks ei saa seda valgukogust kätte. Kui korralikult toituda ei viitsi/ei taha, siis muidugi ei saa. ;) Sel põhjusel nüüd küll toidulisandit võtta pole vaja. On vaja seetõttu, et peale trenni on vaja kiiresti saada valku ja süsikaid ning reeglina vahetult peale trenni pole võimalik/eriti mugav tavatoitu süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proteiini, e. valk on ju taastamiseks möeldud. Mitte ehitada endale 10kilosi lihaseid võimalikult kiireajaga peale.

See kui sa toidust kätte ei saa siis on jär toitumine vale...

Mina kasutasin protet sellepärast et ei jõudnud enne trenni muna keeta.

nüüd lähen jälle munade peale.

No milles küsimus kui isa aru sai ja loll blondiin ei saanud:D

Kelle jalas püksid on.. selle blondi võiks ju ketti panna ja nälga jätta:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiini, e. valk on ju taastamiseks möeldud. Mitte ehitada endale 10kilosi lihaseid võimalikult kiireajaga peale.

See kui sa toidust kätte ei saa siis on jär toitumine vale...

Mina kasutasin protet sellepärast et ei jõudnud enne trenni muna keeta.

nüüd lähen jälle munade peale.

No milles küsimus kui isa aru sai ja loll blondiin ei saanud:D

Kelle jalas püksid on.. selle blondi võiks ju ketti panna ja nälga jätta:D

Ei ole eetiline solvata ema! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikkus:186cm

Vanus:16a

Kaal:80kg

Biitsepsi ümbr:33 cm

Rinnaümb:90cm

Vöö ja reieümbermõõt puudub!

Rekordid on selllised siis :

Rinnalt surumine:78 kg

Jõutõmme:150 kg

Kükk: 105kg 3 krda ;)

Ja sa väidad,et ilma lisavalguta on see kõik, :P

Põhimõtteliselt ei ole lisavalgus midagi halba,anlt et kui sinu maksimaalne valguvajadus on ~200g päevas ja sa väidad,et vajad taoliste tulemuste puhul lisavalku ...

siis hästi ei usu,et sul toitumisega asjad korras on ...

või oled tulemuste ootamisel lihtsalt liiga kannatamatu, ;)

Mina sinu asemel jätaks valgujoogid aega,kui neid tõesti vaja on,et areng jätkuks.

Ega's liiga palju valku kah hea ole - selle kohta küsi täpsemalt juba Oldman'i käest.

btw,oma ema lolliks blondiiniks ristimine ei ole päris tark tegu.

Kui isegi asja moraalne külg kõrvale jätta - siis geneetikast ja pärilikkusest oled ikka kuulnud?

No mõtle ise,milliseid järeldusi selle põhjal sinu kohta teha võiks ...., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa väidad,et ilma lisavalguta on see kõik, :P

Põhimõtteliselt ei ole lisavalgus midagi halba,anlt et kui sinu maksimaalne valguvajadus on ~200g päevas ja sa väidad,et vajad taoliste tulemuste puhul lisavalku ...

siis hästi ei usu,et sul toitumisega asjad korras on ...

või oled tulemuste ootamisel lihtsalt liiga kannatamatu, ;)

Mina sinu asemel jätaks valgujoogid aega,kui neid tõesti vaja on,et areng jätkuks.

Ega's liiga palju valku kah hea ole - selle kohta küsi täpsemalt juba Oldman'i käest.

btw,oma ema lolliks blondiiniks ristimine ei ole päris tark tegu.

Kui isegi asja moraalne külg kõrvale jätta - siis geneetikast ja pärilikkusest oled ikka kuulnud?

No mõtle ise,milliseid järeldusi selle põhjal sinu kohta teha võiks ...., :P

minu arust on peale trenni vadakupulber parem ja mugavam, kui kohupiimapakk või keefiripakk - nii et ei näe põhjust, miks elu keerulisemaks teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arust on peale trenni vadakupulber parem ja mugavam, kui kohupiimapakk või keefiripakk - nii et ei näe põhjust, miks elu keerulisemaks teha ;)

Peale trenni on tõesti mugavam üks hea valgukokteil ära juua,kui kohupiima kugistada aga üldiselt saab ikka ilma läbi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arust on peale trenni vadakupulber parem ja mugavam, kui kohupiimapakk või keefiripakk - nii et ei näe põhjust, miks elu keerulisemaks teha ;)

Keefirist ta kohe kindlasti mugavam pole ju :P vadakuvalku pead sa mõõtma ja loksutama , keefiri sa lihtsalt avad ja kukud kohe jooma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojaa, siis sean päeva korra selliseks et hommikul neli muna

Ja lõunaajal valgurikkas toit, õhtul kokteil + valgurikas toit! ;)

Sa kaalud 80... Ei tea kas neli muna väheks ei jää ? Ma ise kaalun 75.5 kg hetkel(dieedil niivõrd kuivõrd) ja söön hommikul 8 munavalget ja ühe kollase. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×