Jump to content
Ott Kiivikas

Dorian Yatesi seminar toimub 22.03.2008 Tallinnas!

Recommended Posts

kasuta siis yhistrantsporti kui autot pole. mul omal ei tuleks pahegi, et v66ra autopeale tahta, ammugi mitte tasuta. mina ei naudiks s6itu just kui keegi lambi v66ras jorss autopeal...

pole küsindki sinu käest küüti, lootsin et keegi tuttavatest siit foorumist sinna läeb....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasuta siis yhistrantsporti kui autot pole. mul omal ei tuleks pahegi, et v66ra autopeale tahta, ammugi mitte tasuta. mina ei naudiks s6itu just kui keegi lambi v66ras jorss autopeal...

irw.... hea otsekohesus :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dorian Yates seminar lükkub kahjuks meist olenemata põhjustel edasi.

Seminar toimub Tallinnas 22.03.2008 !!!

Varsti saabub täpne info Fitness.ee leheküljele. Jälgi kodulehte ja ole toimuvaga kursis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 6x mr. O või mitte, kuid ka mulle tundub see kallis. Ja ma maksaksin seda ettevõttena, kuid ikka tugevalt kaalun, kas tasub seda kulutust teha ... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadake, mis maksavad ühepäevased koolitused ükskõik kus valdkonnas Eestis - ja need läbiviijad on Eesti erinevad tegijad (Tihti müüakse lihtsalt õhku, õpetatakse kuidas naerda jne.). Kuid oma vallas üks maailmas tituleeritumaid mehi sama raha eest kuulata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadake, mis maksavad ühepäevased koolitused ükskõik kus valdkonnas Eestis - ja need läbiviijad on Eesti erinevad tegijad (Tihti müüakse lihtsalt õhku, õpetatakse kuidas naerda jne.). Kuid oma vallas üks maailmas tituleeritumaid mehi sama raha eest kuulata....

Absoluutselt ei vaidle vastu, Ott ning ei sea ka Doriani kompetentsi omal alal kahtluse alla. Lihtsalt paistab üsna tõenäoline, et väga paljud foorumlased jätavad tulemata just hinna pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

palju neid kohti on kokku?

Millises jõusaalis hiljem koolitus toimub?

Ja kas on mingi toitlustamine kaa selle hinna sees?

arvan et tulen sellele seminarile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kallis loomulikult,aga teistmoodi ju mees ei tulekski kohale! muidugist kui kultuurikeskuse täis rahvast,ma ei imestaks kui pilet 200-300 krooni kanti jääks. kui raha oleks endal,tuleks ka. ja kui endanimeline seminar tuleks,siis ka ei loobuks honorarist. tasuta hakkad tegema üritusi,siis jäädki. ja ühel päeval tahad raha ka selle eest ,siis ei kutsu sind enam keegi loengut pidama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal juhiks tähelepanu, et tegemist on siiski 6x Mr. Olympiaga isiklikult!

Jah nii see on, ma ennem polnud nende hindadega kursis aga nüüd olen targem ja tean, et sellise mehe eest on see vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.youtube.com/watch?v=x6OGMjwKEgM

lisan video ka ,kahjuks jääb koolitus poolikuks kui mees ,ei räägi mida selle aja jooksul kasutanud on.see oleks rohkem raha väärt. muidugist keegi ei hakkaks tunnistama ja mine tea möni ullike ,kes keemiat ei kasutanud vois ka seal olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×