Jump to content
Rasengan

Alakaal

Recommended Posts

Olen 15 a, 173 cm pikk, kaalun umbes 52 ja seega alakaaluline. Mõtlesin, et hakkaks trenni tegema, ja jõulupukki tõigi hantlid ;) . Jõusaalis pole erilist viitsimist käia, teen esialgu kodus, võibolla pärast poole hakkan jõusaalis käima kui raskused jäävad väikseks. Kava on mul halb, lugedes siin teisi teemasi, et iga 1 päeva tagant teen ühte ja samu lihaseid. Muidu tehakse nii et üks päev ründa, selga ja triitsepsit, ja teine päev alakeha. See alakaal võib tuleneda ka toitumisest, sest hommikul ma midagi erilist ei söö, üks kohuke, aega ka eriti pole. Ja siis veel koolis, peale 3-ndat tundi läheb kõht täiega tühjaks, koriseb, ja siis kui neljas tund lõppeb, tuleb söögi vahetund ja seal pole alati kõige parem söök ja ma ei söö siis ka. Aga peale kooli tulen siis peaaegu kõht koguaeg tühi ja söön kõhu korralikult täis. Õhtuti on ka suht korralikud söömaajad. Olen tänulik kui suudate aidata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad massi juurde saada, siis kõige lihtsam ja kiirem variant on süüa. Hakka hommikuti korralikult sööma, tõuse varem kui vaja, veerand tundi pole ju midagi. Koolitoitu pead ka sööma, kui teised ära kannatavad, pead sina ka, "suck it up". Vahepeale võiksid mingi puuvilja ka mahutada, annab vitamiine ja hoiab kõhu normaalselt täis. Peale kooli söö korralikult ja tee seda ka õhtul.

Sellest peaks küll aru saama ju, ja kui veel ei saanud, siis jutu mõte oli see, et PEAD sööma.

Kodus hantlitega vehkimine ei tohiks küll kaua suur raskust valmistada, otsi rohkem raskusi või hakka jõusaalis käima. Üleüldse, ole innovatiivne oma treningutes, improviseeri. Mõned MMA vennad seovad nööriga autokummi järele ja jooksevad nii. Veeretatakse ka trakorikumme ja igast jama. See jääb ehk mängust välja, kui oled linnapoissm kuid maal ,olles pole nende tegemine mitte midagi.

"See alakaal võib tuleneda ka toitumisest"

VÕIB, ning just sealt ta tulebki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha lihtsalt massi juurde, lihasmassi ikka. Ja ega meil koolis ka pooled poistest ei söö kui on s*tt söök. Ja hommikul ma ärkan 6.30 ja kooli lähen 7.40. Ja seda koolisööki vahepeal ikka küll süüa ei taha kui tuuakse mingid täitsa külmad kartulid, külm jahukaste ka. Ja hantlitega saaks mõlemale 11kg peale panna, ma arvan et sellest alguses piisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha lihtsalt massi juurde, lihasmassi ikka. Ja ega meil koolis ka pooled poistest ei söö kui on s*tt söök. Ja hommikul ma ärkan 6.30 ja kooli lähen 7.40. Ja seda koolisööki vahepeal ikka küll süüa ei taha kui tuuakse mingid täitsa külmad kartulid, külm jahukaste ka. Ja hantlitega saaks mõlemale 11kg peale panna, ma arvan et sellest alguses piisab.

No siis pead sa teisele poole üleminema!

Võta kodunt siis karbiga midagi kaasa, ise teind tihti nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee siis seal kodus lõuatõmbeid, kätekõverdusi ja kükke. Aga suhtumine "jõusaali ei viitsi minna" tuleb küll välja vahetada. Nii ei saa sa midagi!

Kui koolis nii peps oled, et koos teiste poistega süüa ei saa, siis rebi endale ise söök kaasa. Kodujuust, kohupiim, fileesink. Sinna juurde ka puuvilja jne. Kasvõi liha/kohupiimapirukaid söö siis, kui muu ei sobi!

Hommikul pane kindlasti kõhutäis hakkama. Kui seda ei tee, siis ära rohkem mõtlegi, et suuremaks kasvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et alustada tasubki nii, et ühel päeval võtad kõik lihasgrupid läbi, nädalatega paned mõne harjutuse juurde ja kui paljuks läheb, alles siis hakkad kava tükeldama päevade vahel. Oleks tore kui saaksid ka kuskil lõuga tõmmata, tuleks kasuks. Rind-selg-õlg-triitseps-biitseps-jalg(ees)-jalg(taga)-säär-alaselg-kõht. Leia igaühe jaoks üks harjutus ja hakka pihta. Muuda või lisa harjutusi aja jooksul. Hiljem tükelda mitme päeva vahel. Siis on juba arukam jõusaali minna, sest kodus leiutamine läheb keeruliseks.

Söömise koha pealt: pole vaja kohe õgima hakata, tõsta tasapisi toidukoguseid. Hommikune söömine pane esmalt paika. Puder, muna, kodujuust, teraleib, keefir jms. Enne söö, siis joo. Soovitavalt tarbi mahlade asemel vett. Magusat söö hommikul või siis kui väga suur magusaisu on, kuid mitte ennem söögikordasid. Nii hoiad oma isu vajalike toitainete jaoks. Ja toit karbiga kaasa, on arukas soovitus.

Kaalu ennast iga päeva hommikul ja õhtul. Nii näed kuidas mõjub.

Ära soojendust ja venitusi ära unusta.

Muudetud kasutaja wildlife poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha lihtsalt massi juurde, lihasmassi ikka. Ja ega meil koolis ka pooled poistest ei söö kui on s*tt söök. Ja hommikul ma ärkan 6.30 ja kooli lähen 7.40. Ja seda koolisööki vahepeal ikka küll süüa ei taha kui tuuakse mingid täitsa külmad kartulid, külm jahukaste ka. Ja hantlitega saaks mõlemale 11kg peale panna, ma arvan et sellest alguses piisab.

Aitab milleks? Teed nii biitsepsit ja kükki, jah? Ei aita ta midagi, isegi ainult käsi ja õlgu tehes on mõne nädalaga see lihtsalt tühipaljas vehkimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 15 a, 173 cm pikk, kaalun umbes 52 ja seega alakaaluline. Mõtlesin, et hakkaks trenni tegema, ja jõulupukki tõigi hantlid ;) . Jõusaalis pole erilist viitsimist käia, teen esialgu kodus, võibolla pärast poole hakkan jõusaalis käima kui raskused jäävad väikseks. Kava on mul halb, lugedes siin teisi teemasi, et iga 1 päeva tagant teen ühte ja samu lihaseid. Muidu tehakse nii et üks päev ründa, selga ja triitsepsit, ja teine päev alakeha. See alakaal võib tuleneda ka toitumisest, sest hommikul ma midagi erilist ei söö, üks kohuke, aega ka eriti pole. Ja siis veel koolis, peale 3-ndat tundi läheb kõht täiega tühjaks, koriseb, ja siis kui neljas tund lõppeb, tuleb söögi vahetund ja seal pole alati kõige parem söök ja ma ei söö siis ka. Aga peale kooli tulen siis peaaegu kõht koguaeg tühi ja söön kõhu korralikult täis. Õhtuti on ka suht korralikud söömaajad. Olen tänulik kui suudate aidata!

Söö, et Su ainevahetus oleks normaalne. Söö nii, et Sa ei läheks rasva, vaid kõik oleks ikka tasakaalus- lihasmass ja mass. Tervist peab hoidma, olen ise lollusi teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmbe toru on kodus olemas. Mingi aasta tagasi tõmbasin regulaarselt, aga nüüd on unarusse jäänud. Vahepeal harva tõmban. Aga keegi teab kui tihti neid tegema peaks? Ja söömisele panen nüüd suuremat rõhku. Haps läheb ka väga hästi sisse, ei tea kas see aitab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuatõmbe toru on kodus olemas. Mingi aasta tagasi tõmbasin regulaarselt, aga nüüd on unarusse jäänud. Vahepeal harva tõmban. Aga keegi teab kui tihti neid tegema peaks? Ja söömisele panen nüüd suuremat rõhku. Haps läheb ka väga hästi sisse, ei tea kas see aitab?

Jogurt? Massi lisamiseks võiksid jah mõned vedelad joogikorrad asendada jogurtiga. Toidukorra eest ta vaevalt et oleks, aga kuskil vahepeal võib teha imesid. Kohupiim või kodujuust aitaks veel, kui sa mingi kanafilee või midagi sinna otsa lisaks (tegelikult ehk ei ole vajagi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui neid pingutan ja selja hästi väheke küüru ajan, siis on hästi näha.

EDIT: aga kuidas reielihaseid treenida ilma raskusteta? kas peale kükkide veel midagi on? keegi kunagi ütles et oled seljaga vastu seina ja lased ennast nii alla et põlved oleks 90 kraadi nurga all, see ka aitab?

Muudetud kasutaja Rasengan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×