Jump to content
ansi89

Ülekaaluline

Recommended Posts

Olen 23 aastane noormees ja tahaksin kaalust allavõtta. Minu kaal on prargu 100 kg ja oleks vaja võtta 25 kg alla. Pikkus on minul 175 cm. Mul on istuv töö. Ma olen ülekaaluline. Siiamaani pole õnnestunud kaalust allavõtta. Olen tarvitanud kaalu alandavaid tablette ja jooke, aga ei mingit tulemust. Nüüd ma proovin tegeleda fitnessiga ei tea kas aitab, aga proovima peab. Ma tarvitan kroomi tablette ja kasutan Fat burner-it. Mul on perekondlik kõrge vererõhutõbi. Ma elan linnast väljas, kas koduste vahenditega ei saa kaalust alla. Mida ma peaksin tegema, et oma kehakaal normi saada ja keha ka ilusaks. Ma ei tahaks oma keha ajada väga lihaseliseks (kulturistlikuks kehaks). Tahaksin rasvast lahti saada ning keha kaalu normi saada. Mis trenni ma peaksin talvel tegema,et ülekaalust lahti saada? Palun aidake

Muudetud kasutaja ansi89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kaalust alla saada..

Esiteks: toitumine korda(rämpstoit minema. regullarselt tuleb süüa, mõistuse piires, tervislikult ja 5 korda päevas, mitte alla selle(see ei tähenda, et igakord sööd kõhu nii täis, et liigutada ei jaksa)

Teiseks: tuleb hakata tegelema aeroobse trenniga nagu näiteks: jooksmine, rattasõit, ujumine jne.

Kolmandaks: ära unusta "Esiteks" ja "Teiseks"

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×